ناب برای به اشتراک گذاشتن هزینه های توسعه با مایکروسافت به عنوان آن را می فرستد از 1000 نرم افزار برای لاجوردی

بانک ملی استرالیا (NAB) در حال گسترش است همکاری خود را با مایکروسافت این بار به دنبال ارسال 1,000 آن 2,600 برن

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 24 تیر 1399

بانک ملی استرالیا (NAB) در حال گسترش است همکاری خود را با مایکروسافت این بار به دنبال ارسال 1,000 آن 2,600 برنامه های کاربردی به لاجورد.

پنج سال جدید معامله با مایکروسافت را ببینید جفت co-طراحی و توسعه و سرمایه گذاری در چند cloud tech برای استفاده توسط هر دو دستگیر و نیوزیلند بازوی بیژن زنگنه:".

معامله به معنی مایکروسافت به اشتراک گذاری هزینه های توسعه و تامین مالی سرمایه گذاری با رنگ قرمز و سیاه بانک.

این طرح به معماری چند ابر اکوسیستم است که میزبان از 1000 بانک برنامه Microsoft Azure به عنوان اصلی ابر.

NAB گروه اجرایی فناوری و شرکت عملیات پاتریک رایت گفت: NAB در حال حاضر نقل مکان کرد بیش از 800 برنامه به ارائه دهندگان ابر به عنوان بخشی از آن ابر-اول چند ابر استراتژی است.

بسیاری از کسانی که برنامه های کاربردی در حال اجرا در Amazon Web Services (AWS) cloud.

این بانک قبلا هدف قرار داشتن 35 درصد از آن 2,600 برنامه های کاربردی در ابر تا سال 2020; آن را در حال حاضر امید به 80 درصد از برنامه های خود را در یک ابر عمومی توسط 2023.

1000 نفر از کسانی که نشستن بر لاجورد.

علاوه بر استفاده از AWS و لاجوردی عمومی ابرها ناب و نیز مقابله با گوگل برای استفاده از آن خدمات ابر با NAB قبلا شعار آن چند ابر ترکیب به عنوان کمک به این بانک تحویل جدید و بهبود تجربه برای مشتریان.

همچنین گفت: قبلا که آن را می خواهد برای جلوگیری از vendor lock-in, اما می خواهد به اهرم قابلیت های هر یک ارائه دهنده ابر.

"یکی از مزایای چند ابر روش این است که توانایی به حرکت حجم کار در سراسر سیستم عامل و یکپارچه سازی ابزارهای مختلف و قابلیت. ما در حال طراحی ما مهم ترین برنامه های کاربردی قابل حمل بین ابر همکاران برای جلوگیری از غلظت خطر است که مهم نظارتی و خطر در نظر گرفتن" رایت گفت: در ماه سپتامبر.

حدود پنج سال پیش این بانک تبدیل به AWS برای شروع آن چند ابر استراتژی است. از آن پس NAB گذاشته است پایه های خود را به حرکت core banking تابع به ابر عمومی است.

در جای دیگر در روز سه شنبه, Westpac گفت: آن را امضا کرده بود NBN به استقرار فیبر به همه شاخه های آن. قرمز و سفید بانک نیز امضا سیسکو برای استقرار SD-WAN در سراسر شبکه خود را و در حال حاضر مورد استفاده در 300 شعبه با این روند به پایان خواهد رسید تا پایان سال است. یک سال و نیم پیش بانک مستقر در نرم افزار تعریف شده شبکه در مراکز داده.

بیشتر از قرمز و سیاه بانکtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب