ردیس پایگاه خالق Sanfilippo: چرا از من کناره گیری از این پروژه متن باز

سالواتوره Sanfilippo خالق محبوب NoSQL پایگاه داده ردیس تا پایین پا را به عنوان ماسک از پروژه منبع باز است که

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 12 تیر 1399

سالواتوره Sanfilippo خالق محبوب NoSQL پایگاه داده ردیس تا پایین پا را به عنوان ماسک از پروژه منبع باز است که در حال حاضر اتخاذ 'نور-حکومت مدل به عنوان مخالف به آن زمان استبدادی ،

اگر چه Sanfilippo پله به عنوان دیکتاتور خیرخواه برای زندگی (BDFL) از ردیس پروژه منبع باز او را در اقامت با ردیس Labs در آن هیئت مشورتی کمک به راهنمای پروژه از راه دور است.

Sanfilippo با نام مستعار 'antirez', لگد کردن پروژه در اوایل سال 2009. پس از ردیس پایگاه داده تبدیل شده است محبوب برای ذخیره و رفتن به پایگاه داده برای حمایت از مقیاس بزرگ به عقب پایان معامله و محتوا در خدمت سیستم.

امروز ردیس پایگاه داده منبع باز است که ویژگی های سازمانی و ردیس ماژول ها به طور جداگانه مجوز. آن را محبوب ترین کلید-مقدار ذخیره با توجه به DB-موتورهای جلوتر از آمازون DynamoDB و مایکروسافت Azure کیهان DB و Memcached. در سال گذشته ردیس سازمانی به عنوان راه اندازی یک سرویس موفق در ابر گوگل است.

ردیس آزمایشگاه های این شرکت است که پشت این ردیس پروژه و فروش شرکت ردیس ماژول های بحث برانگیز خود را تغییر منبع باز شرایط صدور مجوز در سال گذشته در یک حرکت برای جلوگیری از رقبا – به ویژه در Amazon Web Services – از بسته بندی ردیس نرم افزار به یک محصول رقابتی.

در یک blogpost Sanfilippo می گوید: او هرگز می خواستم به یک نرم افزار ماسک بنابراین او یک گام به عقب از آن نقش برای تبدیل شدن به 'ایده های فرد' در ردیس Labs.

"در سال های اخیر آنچه که من هر روز انجام دهید را تغییر داد به طوری که بسیاری از توجه صرف چک کردن آنچه که توسعه دهندگان دیگر به من بگویید در مورد ردیس کد, چگونه به بهبود این تغییرات نیاز به درست تر یا سریعتر و امن تر است. اما من هرگز می خواستم به یک نرم افزار ماسک."

همچنین او گفت که "نه یاد می شود به عنوان یک هنرمند بد از یک برنامه نویس خوب" از این منظر است که او فکر می کند از نوشتن کد به عنوان یک راه برای بیان خود است.

او ماسک نقش است که در حال رسیدگی به جدید ردیس پروژه منجر یوسی Gottlieb و وهران آگرا اعلام کرد که یک "جامعه محور' حاکم بر ساختار به جای ترک همه تصمیم گیری نهایی به BDFL Sanfilippo در چه سهم از آن ساخته شده به ردیس.

این جفت ارز استدلال می کنند در یک blogpost که ردیس' DNA "شامل ایده هایی مثل تلاش برای سادگی حل مشکلات کمتری اما در یک راه بهتر و کار درست انجام می دهند به طور پیش فرض. همه در تعقیب سرعت و بهره وری".

"به عنوان Salvatore مراحل از حفظ ردیس پروژه را در مقیاس دیگر نمی تواند موفق به عنوان یک BDFL به سبک پروژه. ما این را به عنوان یک فرصت برای ردیس به اتخاذ یک مدل جدید است که امیدوارم ترویج بیشتر کار تیمی و ساختار و اجازه دهید ما مقیاس توسعه و نگهداری فرآیندهای."

"حکومت مدل در نظر گرفته شده است به شایسته سالاری با هدف توانمند سازی افراد است که نشان می دهد یک تعهد دراز مدت و سهم قابل توجهی" ردیس توضیح می دهد.

هسته ردیس تیم خواهد بود مسئول برای ردیس پروژه هسته ای بخشی از ردیس است که میزبانی اصلی ردیس مخزن و BSD-دارای مجوز.

salvatore-sanfilippotedyoutube.jpg

سالواتوره Sanfilippo: "بیشتر از من توجه صرف چک کردن آنچه که توسعه دهندگان دیگر به من بگویید در مورد ردیس کد."

تصویر: Salvatore Sanfilippo/TEDx/YouTube

منبع بازtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im