اصولی از فن آوری های منتشر شده برای اولین بار درست ابر معیار عملکرد

همه ما با استفاده از cloud, اما, اندازه گیری ابر عملکرد دشوار است. من باید بدانید. من نوشته شده است معیار و من محک عمده ابرها برای مجله PC با استفاده از Primate Labs’ Geekbench 3 و برنامه های دیگر که رک و پوست ایده آل نیست برای تست ابرها. اما در حال حاضر اصولی فن آوری و BenchmarkXPRT توسعه جامعه را منتشر کرده اند CloudXPRT پیش نمایش یک معیار است که به دنبال دقت اندازه گیری زیرساخت به عنوان یک سرویس (IaaS) ابر عملکرد.

بتا CloudXPRT برنامه شامل وب microservices و داده ها تجزیه و تحلیل حجم کار. تست می توانید با استفاده از معیارهای از هر دو حجم کار به مقایسه IaaS پشته — هر دو سخت افزار و نرم افزار — عملکرد. مسلح با این اطلاعات شما می توانید تصمیم بگیرید که کدام ابر ارائه دهنده و که پشته برای شما مناسب است.

در وب microservices حجم کار شبیه سازی شده کاربر سیاهههای مربوط به یک برنامه وب فراهم می کند که:

  • انتخاب از گزینه های سهام.
  • انجام مونت کارلو شبیه سازی با کسانی که سهام
  • ارائه مجازی کاربر با جالب گزینه های سهام

حجم کار گزارش عملکرد در معاملات در هر ثانیه که تست می توانید به طور مستقیم مقایسه IaaS پشته و برای ارزیابی اینکه آیا یک خاص پیکربندی می تواند نیازهای خود و خدمات-level agreement (SLA) آستانه.

داده ها تجزیه و تحلیل حجم کار محاسبه XGBoost یادگیری ماشین (میلی لیتر) مدل زمان آموزش. این یک گرادیان-تقویت چارچوب ML-بر اساس رگرسيون و طبقه بندی مشکلات. هدف از این حجم کار در CloudXPRT است برای ارزیابی چگونه به خوبی یک IaaS پشته را قادر می سازد XGBoost به سرعت و بهینه سازی آموزش مدل. حجم کار گزارش تاخیر و توان نرخ.

CloudXPRT شما نیاز به اجرای آزمون خود را با تنظیمات زیر:

  • تست سیستم باید اجرا اوبونتو 18.04.
  • شما باید با استفاده از Docker ظروف مدیریت Kubernetes.
  • معیار نیاز به نسبتا بالا پایان سرور. برای تست عملکرد فیزیکی گره یا VMs تحت تست باید پس حداقل مشخصات: 16 منطقی یا مجازی پردازنده; 8GB RAM; 10GB of available disk space (20GB برای تجزیه و تحلیل داده های حجم کار).

CloudXPRT می تواند پیکربندی شده برای اجرا بر روی داده های محلی مرکز Amazon Web Services (AWS) Google Cloud Platform یا Microsoft Azure.

از آن آسان است برای اندازه گیری ابر عمومی عملکرد. بسیار بستگی به این دارد که کدام ابر پیکربندی استفاده می کنید و وظایف سنگین خود را; آن را سخت به هدف قضاوت. و تقریبا هیچ یک از های موجود در سرور و سیستم معیار هستند تا به ابر چالش است.

به عنوان لایحه Catchings از بنیانگذاران اصولی فن آوری و تعیین معیار متخصص توضیح داد: “من در حال حاضر نمی دیدن یک رقیب مستقیم به CloudXPRT. به نظر می رسد که مردمی عمدتا با استفاده از معیار در تنظیمات جدید با سطوح مختلف از تناسب است. شما قطعا می توانید اجرای یک دسته از تنظیمات CPU حجم کار در یک ابر, اما…”

ابتلا به اضافه “موجود datacenter معیار نمی توان آن را آسان به درک چگونه برنامه های کاربردی را انجام داده زیرساخت IaaS. CloudXPRT با استفاده از cloud-بومی قطعات بر روی یک سخت افزار و نرم افزار پشته به ارائه پایان به پایان معیارهای عملکرد است که اجازه می دهد تا به کاربران برای انتخاب بهترین تنظیمات برای کسب و کار خود را.”

که گفت: ThousandEyes ابر تجزیه و تحلیل شرکت ارائه مفید سالانه عملکرد امتیاز برای ابر ارائه دهندگان شبکه جهانی عملکرد.

CloudXPRT هدف این است که گفت: Catchings, “کمک به پر کردن جای خالی که بین تست عملکرد واقعی خود را با استفاده از برنامه های کاربردی و با استفاده از معیار موجود برای ایجاد یکی دیگر از هدف. یکی از مناطق که در آن ما هنوز در تلاش برای بهبود ساخت است که بیشتر به راحتی در های مختلف ابر ارائه دهندگان خدمات (CSP)s.”

هنوز, این اولین تلاش. اما او امیدوار است که آن را به هر دو مفید در اول آن انتشار عمومی و با کمک دیگران تبدیل شدن به حتی بیشتر مفید به زودی. به عنوان نواز گفت: “من فکر نمی کنم معیار باید به عنوان بزرگ انجام آن را به عنوان یک بار بود. توانایی استفاده از موجود کد منبع باز و در سطح بالاتر رابط ساده همه چیز به طور قابل توجهی. امید ما این است که یک بار CloudXPRT می شود خارج وجود دارد ما را دریافت سهم از هر کد و یا پیشنهادات خود را از oem ها و دیگران در این صنعت است.”

کاربران مطبوعات فن آوری فروشندگان و دیگر تست ها به انجمن خوش آمدید آزادانه استفاده CloudXPRT و کمک به شکل دادن به آینده از معیار با انتقادات و پیشنهادات خود را. تست نیز ممکن است آزادانه دسترسی به CloudXPRT کد منبع.

من که امید زیادی برای CloudXPRT. با شرکت هزینه های یک رکورد 107 دلار میلیارد دلار برای محاسبات ابری زیرساخت های خدمات در سال 2019 تا 37 درصد از سال قبل به گفته تحلیلگر شرکت Canalys شرکت ها می خواهند بدانند که اگر آنها در حال گرفتن بیشتر از انفجار جفتک انداختن خود را. قوی هدف معیار به وضوح مورد نیاز است. CloudXPRT بهترین تلاش من دیده ام به تاریخ به تحویل این اطلاعات به شرکت.

اخبار مرتبط:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>