پلیس را رمزگذاری جنایی پلت فرم چت EncroChat

اجرای قانون در انگلستان است که تبلیغ حذف رمزگذاری ارتباطات پلت فرم EncroChat آن به عنوان "بزرگترین تا کنون" عم

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 13 تیر 1399

اجرای قانون در انگلستان است که تبلیغ حذف رمزگذاری ارتباطات پلت فرم EncroChat آن به عنوان "بزرگترین تا کنون" عملیات تا کنون منجر به دستگیری 746 افراد تصرف £54 میلیون نقدی 77 سلاح گرم و بیش از دو تن مواد مخدر.

EncroChat یکی از بزرگترین ارائه دهندگان ارتباطات رمز شده و ارائه امن تلفن همراه سرویس پیام های فوری. تنها آن استفاده شد برای هماهنگی و برنامه ریزی توزیع قاچاق کالا پول شویی و توطئه برای کشتن رقیب مجرمان ملی انگلستان Crime Agency (NCA) گفت.

این EncroChat سرور در حال حاضر تعطیل شده است.

با 60000 کاربران در سراسر جهان NCA گفت: در حدود 10000 نفر از کسانی که در انگلستان است.

این NCA گفت که پس از سال 2016 است و با همکاری های بین المللی سازمان های اجرای قانون به هدف EncroChat و دیگر ارتباطات رمزگذاری شده سیستم عامل مورد استفاده توسط مجرمان. آن گفت که کار دو ماه پیش منجر به همکاران در فرانسه و هلند نفوذ پلت فرم.

داده های برداشت شده بود به اشتراک گذاشته شده از طریق Europol.

"نمیدانستند کاربران NCA و پلیس شده اند نظارت هر حرکت خود را پس از آن تحت عمل Venetic -- انگلستان اجرای قانون پاسخ به" NCA گفت. "عملیات Venetic بزرگترین و مهم ترین عملیات در نوع خود در انگلستان است."

کاربران از پلت فرم فکر پیام خود مطمئن بودند اما مقامات تا به حال نفوذ Encrochat شبکه با نصب یک ابزار برای خواندن و ارتباطات برای ماه می باشد.

مجلس ملی موسسان آن گفت: ایجاد فن آوری و متخصص داده بهره برداری از قابلیت های مورد نیاز برای پردازش EncroChat اطلاعات و کمک به شناسایی و پیدا کردن مجرم با تجزیه و تحلیل میلیون ها نفر از پیام ها و صدها نفر از هزاران نفر از تصاویر.

با توجه به NCA, EncroChat گرفتار بر روی آن عملیات در ژوئن 13 و گفت: کاربران برای دور انداختن تلفن های خود را. برای هزینه حدود £1,500 برای شش ماه قرارداد آمدن گوشی های با قبل از لود نرم افزار برای پیام های فوری, قابلیت برقراری تماس های VOIP و کشتن کد که دستمال مرطوب آنها را از راه دور.

پیام به کاربران شامل "اگر NCA سپس ما یک مشکل بزرگ" و "در این سال پلیس در حال برنده شدن است".

یک گزارش از معاون اطلاعات بیشتر برخی از نابکار ارتباطی فرستاده بین کاربران EncroChat.

"نفوذ این فرماندهی و کنترل پلت فرم ارتباط برای انگلستان جنایی بازار است که مانند در اختیار داشتن یک فرد در داخل هر بالا سازمان یافته جرم و جنایت در کشور" NCA مدیر تحقیقات نیکی هلند گفت. "این است که گسترده ترین و عمیق ترین تا کنون بریتانیا عملیات به serious organised crime.

"همراه ما محافظت عمومی با دستگیری وسط ردیف جنایتکاران و kingpins به اصطلاح نمادین untouchables که طفره رفت اجرای قانون برای سال در حال حاضر ما شواهد به تعقیب آنها است."

هلند همچنین گفت که هر جنایتکار که با استفاده از یک رمز گوشی باید "بسیار نگران است".

کسب این قانون در حال حاضر در نظر گرفته شود توسط آمریکا

در ایالات متحده کمیته قضایی مجلس سنا به تصویب رسید از بین بردن سوء استفاده و شایع غفلت از فن آوری های تعاملی (کسب آن) عمل 2020 با هدف تشویق صنعت فن آوری را به صورت آنلاین استثمار جنسی کودکان به طور جدی.

یک گروه دو حزبی از قانونگذاران ما معرفی این لایحه در مارس 5 گفت که این قانون را اجرا استاندارد برای محافظت از کودکان بهره برداری جنسی آنلاین

به کسب آن عمل تبلیغ به عنوان ایجاد یک "قوی" انگیزه ای برای صنعت فن آوری را به صورت آنلاین استثمار جنسی کودکان به طور جدی. لایحه اصلاح بخش هایی از قانون ارتباطات نجابت به حذف پتو ایمنی از فدرال مدنی دولت در امور کیفری و امور مدنی سوء استفاده جنسی از مواد قوانین به طور کامل با ارائه دهندگان خدمات به مانند هر کس دیگری وقتی که می آید به مبارزه با استثمار جنسی کودکان.

آن را ایجاد یک کمیسیون ملی آنلاین استثمار جنسی کودکان پیشگیری می شود مسئول توسعه داوطلبانه بهترین شیوه.

این لایحه همچنین با هدف تقویت اجرای سوء استفاده جنسی از مواد اساسنامه و اجازه می دهد تا بازماندگان مدنی مراجعه کنید. این به این معنی است که اگر سوء استفاده جنسی از مواد ارسال از طریق رمزگذاری پیام پلت فرم مانند WhatsApp متحده قادر خواهد بود تا به شکایت آنها و برگزاری این شرکت مسئول قادر به متوسط آن پیام است.

در حالی که سیستم عامل رسانه های اجتماعی در حال حاضر سیستم برای پیدا کردن و از بین بردن مواد از جمله آنها نمی توانند آن را در خود خدمات پیام رسانی است که با استفاده از end-to-end encryption.

در حالی که حامیان از کسب این عمل تمرکز بر حمایت از کودکان در حال بهره برداری کارشناسان امنیتی طرفداران آزادی های مدنی و مخالفت نمایندگان مجلس گفت: این لایحه در واقع تراشه های دور در پیام های رمزگذاری شده.

به گزارش سایت خواهر CNET, opposers دیدن این لایحه به عنوان یک محجبه تلاش برای تضعیف پایان به پایان رمزگذاری و به عنوان یک راه برای هدف قرار دادن بخش 230 محافظت می کند که آزادی بیان با اعطای شرکت های فن آوری مصونیت از هر گونه بدهی های مرتبط با محتوا در سیستم عامل خود را.

مربوط به پوششtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب