پلی استیشن فروش تابستان: 9 تخفیف بازی PS4 به خرید در حال حاضر - CNET

انتخاب کنید تا خود را چوب. سارا تو/CNET ژوئیه پس انداز و زیر 15 دلار فروش سونی تا به حال در حال اجرا بر روی

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 9 مرداد 1399
sony-playstation-4-pro-101.jpg

انتخاب کنید تا خود را چوب.

سارا تو/CNET

ژوئیه پس انداز و زیر 15 دلار فروش سونی تا به حال در حال اجرا بر روی آن به فروشگاه پلی استیشن هر دو مرده اند. اما در جای خود برخاسته و مانند یک ققنوس است که در تابستان فروش. و چه یک ققنوس است. صدها نفر از بازی ها را با تخفیف از جمله چند حق رای دادن بزرگ نام مثل Kingdom Hearts و جنگ ستارگان و بسیاری از آنها کاملا ارزش وقت خود را. بعضی از بازی ها در فروش تا Aug. 20 اما دیگران تا Aug. 6.

شما باید کاملا بررسی کنید لیست کامل را در اینجا. پایین ببینید میدارد ما از تخفیف بازی شما باید به بازی در حال حاضر.

تصویر توسط Sean Hollister/CNET

در اینجا یکی از بزرگ: هر Kingdom Hearts بازی برای $30. این همه در یک بسته شامل پخش remasters از Kingdom Hearts زنجیره ای از خاطرات-Kindgom Hearts II, Birth by Sleep, Dream Drop Distance و Kingdom Hearts 3 و همچنین به عنوان فیلم نسخه های دیگر اسپین آف بازی. معمولا در فروش برای $99, شما می توانید این تخفیف تا 20 آگوست.

EA

عالی دارای مجوز های نادر هستند پس اونا در حالی که شما می توانید. سال گذشته' Star Wars Jedi: Fallen سفارش طول می کشد محل در جنگ ستارگان کانن پس از ظهور امپراتوری کهکشانی در قسمت سوم. به نظر می رسد و برای تلفن های موبایل مانند جنگ ستارگان است و خیلی خوب رفو بازی بیش از حد.

بخش خصوصی

یکی از اصلی ترین آر پی جی در سال بیرونی جهان فوق العاده است انقلاب شبیه ساز, set in an ultra-سرمایه داری آینده. خارج از تخیلی در طرح و تنظیم آن را ساخته شده توسط همان مردمی پشت Fallout: New Vegas. بنابراین شما می دانید که آن را خوب است.

شرکت Square Enix/تصویر توسط شان کین/CNET

اگر شما بازی خاصی بالا-profle بازسازی شما ممکن است یک تجدید jonesing برای فاینال فانتزی بازی ها. یک دسته از آنها را در فروش از جمله remastered Final Fantasy VIII. پیگیری به Final Fantasy VII است در فروش برای $10 تا 6 اوت.

کپکام

کپکام Resident Evil 2 remake همه خشم در 2019. در این سال ژاپنی بازی غول دنبال کرد تا با بازسازی رزیدنت ایول 3 دلیل چرا خراب کردن یک چیز خوب است. برای کسانی از شما مشتاق به بازگشت به شهر راکون Resident Evil 3 است که 40% تا Aug. 6.

Naughty Dog

تاریخ و زمان آخرین از ما, قسمت دوم فوق العاده بود اما بسیاری از آنچه که ساخته شده آن را نیز می توان در بازی Uncharted 4. این مطلب نهایی در بازی Uncharted حماسه Naughty Dog اصلی پلی استیشن 4 کلاسیک $15 تا Aug. 6.

Rockstar Games

Red Dead Redemption 2 ممکن است چند سال اما هنوز هم غیر معمول به پیدا کردن آن را در فروش در Sony PlayStation store. امکان استفاده و سپس: این 50 ٪ off تا Aug. 20.

2K

پادشاهی قلب نیست و تنها همه در یک بسته شما را پیدا کنید با تخفیف. بایوشاک: این مجموعه امکانات remastered نسخه از Bioshock آن اسمی عاقبت Bioshock 2, و آن را واقعی عاقبت بایوشاک نامتناهی. این مجموعه فقط $12.50 تا Aug. 6.

Bandai Namco Entertainment/Arc سیستم کار

نه تنها FighterZ بهترین اژدها توپ Z عنوان در سال, آن را نیز یک بازی فوق العاده سرگرم کننده بازی مبارزه در حق خود است. اگر در این سال اژدها توپ Z: Kakarot RPG نیست کیسه های خود را و شما فقط به دنبال یک وانت و بازی تجربه FighterZ است $9.59 تا Aug. 6.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن