طاووس برنامه اندروید است که در اینجا, اما Google Play Store snafu پنهان آن را از جست و جو - CNET

طاووس راه اندازی در ایالات متحده در روز چهارشنبه. آنجلا Lang/CNET برای این شرکت که قوانین جستجو در گوگل شد,

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 25 تیر 1399
peacock-logo-iphone-11-3610

طاووس راه اندازی در ایالات متحده در روز چهارشنبه.

آنجلا Lang/CNET

برای این شرکت که قوانین جستجو در گوگل شد, بی مهارت های اندروید-نرم افزار راه اندازی طاووس یک جریان خدمات از Comcast در NBCUniversal صبح روز چهارشنبه به عنوان آن Google Play Store failed برنامه را نشان می دهد در نتایج جستجو.

آندروید طاووس برنامه زنده است و برای دانلود در دسترس در فروشگاه بازی گوگل. اگر شما با استفاده از دستگاه اندیشه خود را به خواندن این مقاله شما می توانید آن را با کلیک کردن این لینک که باید به طور خودکار باز کردن فروشگاه بازی بر روی دستگاه تلفن همراه خود را در این صفحه طاووس محبوبیت.

اما طاووس بود و به ظاهر هیچ جای دیگری یافت می شود در گوگل بازی فروشگاه App صبح روز چهارشنبه از جمله هر گونه نتایج جستجو برای "طاووس" یا "طاووس تلویزیون."

فروشگاه Google Play و برهم پیچیده عمده ارتقاء طاووس زده با گوگل اجازه می دهد هر کسی که مشترک به طاووس پرداخت حق بیمه ردیف از طریق گوگل پلت فرم آندروید برای باز کردن یک تمدید آزمایشی رایگان.

یک طاووس سخنگوی گفت: طاووس برنامه منتشر شده به فروشگاه Google Play یک شبه. "ما کنترل بیش از زمانی که سیستم عامل آزاد و سطح برنامه را به کاربران خود, اما این برنامه در حال حاضر زندگی می کنند," او گفت:. "ما یک بزرگ بازاریابی و تبلیغاتی طرح با گوگل است که شما در سراسر سیستم عامل گوگل امروز شروع."

گوگل نمی, پاسخ به پیام ها به دنبال نظر.

در رقیب اپل App فروشگاه طاووس برنامه زنده برای اپل جریان, دستگاه های مانند آی فون و آن را سنگین و ارتقاء. طاووس است که در آگهی بالا هنگامی که شما برای باز کردن فروشگاه App در امروز برگه را بالا حسابداری و مدیریت به عنوان یک برتر جهان در برنامه فروشگاه App tab بیش از حد.

رقابت با امثال Netflix دیزنی Plus, HBO حداکثر و دیگران طاووس آخرین big سرویس جدید به رول از در به اصطلاح "جریان جنگ" هنگامی که یک سیل از خدمات ریخته از تکنولوژی و رسانه های غول بیش از حدود هفت ماه دوره است. بیش از مانورهای رندانه بین megacorporations این جنگ رقابتی نه تنها می تواند تعیین کند که شکل آینده از تلویزیون و همچنین چگونه بسیاری از خدمات شما مجبور به استفاده از -- و اغلب برای پرداخت -- به تماشای مورد علاقه خود را نشان می دهد. در مورد طاووس به این معنی سنتی و حتی شبکه های تلویزیونی و کابل شرکت هایی مانند Comcast با قرار دادن شرط های بزرگ است که آنها هرگز قادر خواهید بود به نوبه خود جزر و مد از سیم برش.

طاووس راه اندازی شنبه با همیشه رایگان لایه است که به شما اجازه می دهد نمونه حدود دو سوم از کتابخانه خود را از نشان می دهد و فیلم را با تبلیغات به عنوان به خوبی به عنوان یک هفت روز تست رایگان برای حق بیمه خود را, ردیف. طاووس حق بیمه که باز کاتالوگ کامل است 5 دلار در ماه و یا از 50 دلار در سال با تبلیغات و یا شما می توانید ارتقاء به نسخه آگهی رایگان برای 10 دلار در ماه یا 100 دلار در سال است.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: سازمان دیده بان هر طاووس اصل تریلر آینده به جریان

12:57tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب