طاووس زنده است: قیمت آزمایش, دستگاه, نشان می دهد و فیلم - CNET

طاووس راه اندازی در سراسر ایالات متحده در روز چهارشنبه. آنجلا Lang/CNET طاووس یک جریان خدمات از Comcast متعل

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 25 تیر 1399

طاووس راه اندازی در سراسر ایالات متحده در روز چهارشنبه.

آنجلا Lang/CNET

طاووس یک جریان خدمات از Comcast متعلق به NBCUniversal, راه اندازی پنج شنبه در سراسر ایالات متحده با هفت روز تست رایگان برای آن حق بیمه ردیف و همیشه رایگان لایه است که به شما اجازه می دهد نمونه حدود دو سوم از کتابخانه خود را از نشان می دهد و فیلم با تبلیغات. طاووس یک فروشگاه از بیش از 20 ، 000 ساعت را نشان می دهد, فیلم, اخبار, ورزش, سرپرستی کانال روند برجسته و منحصر به فرد بزرگ-بودجه برنامه نویسی اصلی.

اما مانند HBO حداکثر قبل از آن طاووس راه اندازی بدون Roku یا آمازون آتش تلویزیون حمایت از خدمات. آن را نشانه یک دوره جدید در تکامل جریان ویدئو است که در آن قدرتمند ترین برنامه تلویزیون توزیع کنندگان و عمیق به جیب شرکت های رسانه ای هر یک از دیگر نبرد برای کنترل داده ها و پول های تولید شده توسط خود را در جریان فعالیت به عنوان آنها سعی کنید به entrench مواضع خود را از قدرت به عنوان دوره بعدی تلویزیون رمپ ،

و طاووس اجرای اندروید شده است rocky بیش از حد. طاووس نرم افزار برای آندروید است که زندگی می کنند در فروشگاه بازی و برای دانلود در دسترس در حال حاضر -- اما تنها اگر شما می دانید چگونه به آن را پیدا کنید. با کلیک روی لینک کلیک کنید مانند این بر روی دستگاه آندروید خود را شما می توانید دسترسی طاووس دانلود صفحه در بازی فروشگاه اما طاووس نشان داده نمیشود در فروشگاه بازی در نتایج جستجو. (طاووس برنامه زنده برای اپل جریان, دستگاه های مانند آی فون در فروشگاه App که در آن آن را سنگین و ارتقاء.)

که می تواند پیچیده یک ارتقاء بزرگ طاووس ارائه شده است با گوگل: اگر شما ثبت نام برای طاووس پرداخت حق بیمه ردیف در یک تلفن آندروید و یا هر گونه دیگر گوگل بر اساس دستگاه شما باز کردن یک ویژه تمدید آزمایشی رایگان است که برای حساب پایدار از طریق Oct. 15. پس از شما ثبت نام کرده اید و مشترک اندروید, حساب خود را ادامه خواهد داد که این دادگاه بدون توجه به آنچه دستگاه استفاده می کنید به تماشای. طاووس را بیمه ردیف یکی که تبلیغات برای یک قیمت پایین تر و یا دیگر است که ad-free برای قیمت بالاتر باز کردن سرویس کامل کتابخانه.

اما با برنامه اندروید روی حیله و تزویر برای پیدا کردن در فروشگاه بازی, برخی از مشتریان ممکن است ثبت نام حساب خود را در جای دیگر از دست رفته تبلیغی.

رقابت با امثال Netflix دیزنی Plus, HBO حداکثر و دیگران طاووس آخرین big سرویس جدید رفتن زندگی در سیل از راه اندازی از تکنولوژی و غول های رسانه ها بیش از سال گذشته است. مشخصات فنی طاووس راه اندازی ماه پیش در یک محدود "دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن" در 15 آوریل برای برخی از Comcast مشتریان. اما در سراسر کشور راه اندازی در چهار شنبه وسیعتر خدمات به هر کسی که می خواهد به تماشای آن طاووس را برای اولین بار اصلی را نشان می دهد و فیلم کاهش یافته و پس از آن بیش از حد.

طاووس رایگان ردیف با حدود دو سوم از فروشگاه در دسترس است حق دور با تبلیغات شما پس از ثبت نام یک ایمیل و رمز عبور. شما می توانید باز کردن کتابخانه کامل را نشان می دهد و فیلم برای یک قیمت -- 4.99 $در ماه برای کاتالوگ کامل به همراه تبلیغات و $9.99 یک ماه آگهی رایگان. طاووس ارائه می دهد یک استاندارد هفت روز تست رایگان برای حق بیمه خود را, ردیف, و, دوباره, افرادی که ثبت نام در گوگل پلت فرم آندروید می تواند مانع تمدید رایگان trial تا اواسط ماه اکتبر.

بیشتر بخوانید: Hulu در مقابل طاووس: آن جریان خدمات برای شما بهتر است ؟

طاووس نیز در معاملات مانند آنهایی که آن را در حال حاضر با پدر و مادر شرکت Comcast و با Cox Communications, برای, بسته نرم افزاری, طاووس حق بیمه به طور منظم با کابل خدمات به عنوان یک هیچ-اضافه شده-هزینه گرفتن. اما از طریق راه اندازی طاووس تا به حال امن بسیاری از این معاملات به گسترش premium قدرت پردازش. (جزئیات کامل در معاملات آزمایشی رایگان و تخفیف طاووس به شرح زیر است.)

به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروسچند طرح طاووس's گسترده تر شد اجرای طرح میتوانست. فیلمبرداری تولید اصلی برنامه نویسی است که تا حد زیادی تعطیل در ماه مارس و برنامه ریزی برای کول طاووس ملی راه اندازی در NBC پوشش زنده المپیک تابستانی است که مسئله برای راه اندازی در حال حاضر که این بازی ها شده اند تحت فشار قرار دادند به 2021.

اما این سرویس خواهد شد تعدادی از جدید اصلی را نشان می دهد و فیلم به تماشای چهارشنبه. طاووس را راه اندازی تخته سنگ اصل موجود شامل شجاع دنیای جدید است که طاووس متحرک, علمی تخیلی, درام تطبیق آلدوس هاکسلی رمان و روان عاقبت فیلم. دیگر عناوین محبوب شامل یلوستون برترین شبکه ضربه سری تابستان و Law & Order: SVU. همه این عناوین در سطح برتر از طاووس, اما همه آنها به شما اجازه می دهد برای نمونه چند قسمت رایگان.

در مورد Law & Order: SVU, شما می توانید نمونه بیش از دو دوجین قسمت رایگان از جمله کل فصل اول. و در مورد روان عاقبت شما می توانید به تماشای این فیلم با تبلیغات و بدون ثبت نام برای بیمه ردیف, حتی اگر آن است که یک طاووس اصلی و قرار بود پشت paywall.

رایگان لایه که شامل اکثریت طاووس برنامه نویسی نیز محبوب تلویزیون نشان می دهد مانند پارک ها و تفریح و 30 راک و همچنین به عنوان فیلم سه گانه ماتریکس سه بورن, فیلم, پارک ژوراسیک و بسیاری که از Comcast جهانی و دریم ورکز انیمیشن استودیو. طاووس نیز صدور مجوز نشان می دهد و فیلم از شرکت های دیگر. خود را برای مقابله با ViacomCBS می دهد طاووس یک تعداد انگشت شماری از سری که در اصل زد CBS, Showtime, the CW و شرط به علاوه (در نهایت) یک لیست از برترین جمله Godfather trilogy. (نگاه کنید به پایان این مقاله برای کسب اطلاعات بیشتر در فروشگاه.)

داشتن 30 سنگ های موجود برای جریان دستی است که با توجه به اینکه NBC پخش خواهد شد در یک ساعت مراسم ویژه برنده جایزه کمدی در روز پنج شنبه. اما یکی از طاووس پیش بینی ترین عناوین دفتر در دسترس نخواهد بود تا ژانویه.

به طوری که طاووس NBCUniversal ورود در اصطلاح جریان جنگ هفت ماه پنجره با بودجه راه اندازی انباشته در بالای هر یک دیگر را در Netflix بکشد که غالب جریان های اشتراک. علاوه بر خدمات مانند دیزنی Plus, Apple TV Plusو WarnerMedia را HBO حداکثرطاووس نیز به رقابت با آمازون نخست تصویری از Hulu و فردا همه دسترسی در میان دیگر تاسیس گزینه های. (توجه داشته باشید: ViacomCBS است شرکت مادر CNET.) این جنگ نه تنها تعیین می کند که شکل آینده از تلویزیون به عنوان جریان هنجار می شود آنها را نیز تحت تاثیر قرار چگونه بسیاری از خدمات شما برای پرداخت به سازمان دیده بان مورد علاقه خود را نشان می دهد و فیلم.

زمانی که coronavirus و بیماری های تنفسی COVID-19تعطیل تولید تلویزیون در سطح جهانی و اکثریت طاووس اصل مختل شود. در حالی که این نه اصل موجود در راه اندازی در ماه جولای (و طاووس گفت: این خوش است که آن Punky بروستر و ذخیره شده توسط بل ری بوت در دسترس خواهد بود در این سال) بسیار خود را منحصر به فرد جدید برنامه نویسی نمی تحقق تا کنون بعد از برنامه ریزی شده. تا 2021 خواهد طاووس "مسلما واقعا ضربه آن گام" با توجه به مت استروس اجرایی مسئول طاووس.

طاووس غیر معمول است که در جریان جنگ است که در آن رایگان ردیف. این نسخه رایگان از این خدمات شامل تبلیغات و دیوار کردن تقریبا یک سوم از طاووس برنامه نویسی. آن را نیز غیر معمول در میان محصول و خدمات جدید است که در آن باید زندگی ورزشی و اخبار, در حالی که بسیاری از جدیدترین خدمات جریان تمرکز مستقیما بر روی ویدئو بر روی تقاضا کاتالوگ در امتداد خطوط از Netflix بکشد.

طاووس است "کانال" از تلویزیون اما این نیست جریان زندگی می کنند از آن شبکه. آنها سرپرستی اس کوتاه تر از برنامه نویسی و یا قسمت کامل سازمان یافته در اطراف تم. یک کانال برای مثال مانند امروز در تمام طول روز مخلوطی از کلیپ ها از امروز ان بی سی نشان می دهد با اصلی بخش طاووس توسط نشان می دهد میزبان. کانال های دیگر بر دفتر SNL و Keeping Up With the Kardashians, همه مواجه نگردند با کلیپ یا چیزهایی مانند امشب نشان می دهد واقعی جرم و جنایت و یا باب راس با قسمت کامل.

بنابراین طاووس ارزش پرداخت ؟ تمام جزئیات در طاووس به شرح زیر است, اما در واقع: به لطف رایگان ردیف آن هزینه نمی کند هر چیزی را به آن را امتحان کنید برای خودتان. اگر شما عشق NBC سبک برنامه نویسی و یا شما می خواهید حتی بیشتر بزرگ نام فیلم به جریان-و به خصوص اگر Netflix خراب است شما را به نفرت ads -- شما ممکن است دریابید خودتان پرداخت و در عین حال یکی دیگر از خدمات جریان.

هنگامی که طاووس راه اندازی ؟

NBCUniversal راه اندازی یک "پیش نمایش" طاووس خدمات جریان مارس 15 برای Comcast را Xfinity X1 کابل مشتریان و انعطاف پذیری جریان های مشتریان. طاووس راه اندازی برای هر کس دیگری در ایالات متحده در روز چهارشنبه.

بین المللی گسترش خواهد آمد طاووس گفته است اما مشخص نیست یک جدول زمانی.

طاووس را راه اندازی می آید در نزدیکی دم آخر زمان مشغول برای, جدید, جریان, خدمات. مارس به ارمغان آورد و اولین Quibiتلفن همراه خدمات جریان از هالیوود غول Jeffrey Katzenberg است که با تمرکز بر نیش اندازه ، HBO حداکثر تولید شده در ایالات متحده در پایان ماه مه و Apple TV Plus و دیزنی به علاوه هر دو نورد در ماه نوامبر.

چقدر طاووس هزینه ؟

طاووس دارای سه ردیف: محدود یکی که رایگان, فراگیر که 4.99 $در ماه با تبلیغات و فراگیر که $9.99 یک ماه بدون تبلیغات.

رایگان ردیف محدودیت چقدر شما می توانید تماشا. برای مثال طاووس برنامه ریزی برای ارائه تنها قسمت انتخاب از آن اصل رایگان خودداری بقیه در داخل آن paywall. این محدود رایگان لایه دسترسی به تقریبا دو سوم از طاووس کل فروشگاه, فیلم, فصل جاری, تلویزیون, تلویزیون کلاسیک سرپرستی روزانه, اخبار, ورزش, اسپانیایی برنامه نویسی و طاووس کانال های جریان.

هر دو ردیف پرداخت می شود به نام طاووس حق بیمه در واقع یک رمز عبور دسترسی به همه چیز را در خدمت. این بدان معناست که در حدود 20000 ساعت از محتوا است. طاووس حق بیمه است 4.99 $در ماه و یا از 50 دلار در سال با تبلیغات و یا شما می توانید ارتقاء به نسخه آگهی رایگان برای $9.99 یک ماه یا 100 دلار در سال است.

این ردیف با تبلیغات قرار است به بیش از پنج دقیقه از تبلیغات در هر ساعت.

طاووس ارائه می دهد هفت روز تست رایگان استاندارد برای هر ثبت نام جدید یا حق بیمه ردیف.

اگر شما ثبت نام برای یک اشتراک از طریق برنامه های آندروید خود را و یا یکی دیگر از پلت فرم گوگل طاووس ارائه شده است تمدید محاکمه آزاد تا مهر. 15. این آزمایشی رایگان است آگهی پشتیبانی می کند سطح طاووس حق بیمه تا مهر. 15 که در آن نقطه شما شارژ می شود طبیعی $4.99-یک-ماه رای دادن.

و مردم دیگر را می توانید نمره تخفیف که کاهش هزینه طاووس اگر آنها در حال حاضر مشتریان از برخی از شرکت های کابل. طاووس را ادامه خواهد داد به Comcast X1 و انعطاف پذیری مشترکین نسخه حق بیمه از این سرویس در $5 تخفیف. بنابراین اگر آنها می خواهند به تماشای با تبلیغات آنها پرداخت هیچ چیز را برای طاووس حق بیمه; اگر آنها می خواهند به تماشای آگهی رایگان آنها نیاز به پرداخت 4.99 $در ماه است.

Cox مشتریان نیز دریافت کنید که $5-خاموش کرد. طاووس گفت: این کار در مشارکت برای ارائه این تخفیف برای یک آرایه وسیعی از مصرف کنندگان است.

این مشتریان همچنین می توانید ارتقاء برای تماشای طاووس آگهی رایگان و با پرداخت 5 دلار در ماه است.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: سازمان دیده بان هر طاووس اصل تریلر آینده به جریان

12:57

قیمت گذاری در طاووس مسابقه اجرا می شود حیطه.

در میان خدمات است که ad-پشتیبانی از گزینه های Hulu است $5.99 یک ماه با تبلیغات و $11.99 یک ماه آگهی رایگان. فردا تمام هزینه های دسترسی به $5.99 برای آن ردیف با تبلیغات و $9.99 برای نسخه آگهی رایگان. و Quibi یک تلفن همراه تنها اشتراک ویدئو سرویس با یک چشم ظاهر صف ستارگان را تعیین کرده است آن نرخ ماهانه در $4.99 با تبلیغات و $7.99 آگهی رایگان.

مقایسه Netflix است که بدون تبلیغات ارائه می دهد آن ارزان ترین لایه در $8.99 یک ماه در حالی که محبوب ترین آن طرح است $12.99. تلویزیون اپل به علاوه 4.99 $در ماه دیزنی به علاوه $6.99 یک ماه و HBO حداکثر $14.99 یک ماه. هیچ یک از آنها شامل تبلیغات است.

چه دستگاه های پشتیبانی طاووس?

طاووس است که در دسترس بر روی وب در peacocktv.com و آن را تایید کرده است پشتیبانی:

 • دستگاه های اپل: شما می توانید جریان خدمات در نرم افزار برای آی فون, اپل, آی پاد لمسی, اپل تلویزیون 4K و Apple TV HD. شما می توانید برای ثبت نام طاووس یا ارتقا عضویت خود را با در برنامه خریدهای بیش از حد. و اپل نیز ادغام طاووس به خود تلویزیون برنامه که اجازه می دهد تا شما را به جمع برخی از کانال های جریان با هم به تماشای آنها را در یک مکان.
 • گوگل دستگاه: طاووس دارای پشتیبانی گوگل از سیستم عامل و دستگاه ها از جمله گوشی های آندروید و قرص و تلویزیون اندروید دستگاه Chromecast Chromecast و ساخته شده در دستگاه. افرادی که ثبت نام از طریق آندروید و Android TV همچنین دسترسی رایگان به طاووس حق بیمه تا مهر. 15; پس از آن دوره آزمایشی به پایان می رسد طاووس حق بیمه هزینه $4.99 در هر ماه با تبلیغات و یا $9.99 یک ماه آگهی رایگان.
 • ایکس باکس یکی از کنسول ها: مایکروسافت ایکس باکس یک خانواده از دستگاه های از جمله Xbox One و Xbox One X باید یک برنامه طاووس و خدمات خود را باید برای دانلود در دسترس از طریق فروشگاه مایکروسافت. شما همچنین می توانید برای ثبت نام و یا ارتقاء هلو به طور مستقیم در داخل طاووس برنامه بر روی دستگاه های ایکس باکس با استفاده از در برنامه خرید.
 • Vizio تلویزیون SmartCast
 • تلویزیون هوشمند ال جی

طاووس را اضافه کنید دستگاه های پشتیبانی پس از راه اندازی به صورت:

 • سونی پلی استیشن 4 و پلی استیشن 4 نرم افزار کنسول مدتی شروع هفته آینده

تا کنون طاووس ندارد یک معامله برای آن برنامه پخش شود در Roku یا آمازون آتش تلویزیون و دستگاه های.

Roku و آمازون آتش تلویزیون محصولات محبوب ترین راه برای جریان در تلویزیون در ایالات متحده است. با هم این دو شرکت با جریان دستگاه ها و تلویزیون های هوشمند را تا 70 ٪ از تمام جریان دستگاه های نصب شده در ایالات متحده در سال گذشته و رسیدن به حدود 80 میلیون کاربر فعال بین آنها است.

اما به جای خدمت به عنوان خنثی سیستم عامل برای برنامه های Roku و آمازون هر دو تبدیل شده اند بیشتر قاطعانه در مذاکرات خود را با جدید, جریان, خدمات, به تازگی, و شرکت های رسانه ای در حال سرمایه گذاری بیشتر در برداشت بیشتر پاداش ممکن است از محصولات خود را که منجر به impasses.

طاووس عدم راه اندازی با Roku و آتش تلویزیون تکرار HBO حداکثر rollout است. عدم رسیدن به خود را معاملات توزیع HBO حداکثر این است که هنوز هم از دست رفته از Roku و آتش تلویزیون بیش از یک ماه پس از راه اندازی با هیچ اخبار در مورد پیشرفت از.

چه ویژگی های محصول می کند طاووس داشته باشد ؟

CNET در حال حاضر دارای یک طاووس نقد و بررسی از دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن نسخه ای که نورد در مارس به Comcast تنها مشتریان. محصول کامل راه اندازی چهار شنبه, اما خواهد شد به طور معنی داری متفاوت است. نه تنها جدید راه اندازی طاووس شامل محتوای بیشتر اما این محصول نیز برگزار شود متفاوت با ویژگی های بیشتر.

به عنوان مثال مارس نسخه طاووس طراحی شده برای خودکار یک روند ویدئو زمانی که شما برای اولین بار باز, برنامه شبیه به یک کابل-سرویس ویدئو فقط شروع بازی در تلویزیون به عنوان به زودی به عنوان شما آن را روشن کنید. اما طاووس یافت که در میان آن اوایل Comcast کاربران در مورد نیمی دوست autoplaying تصویری اما نیم دیگر ترجیح داده این برنامه برای شروع کردن در یک به اصطلاح "فهرست دولت" شبیه به چگونه بسیاری از خدمات جریان باز به یک رابط کاربر است که اجازه می دهد تا شما را انتخاب کنید آنچه که به سازمان دیده بان از توصیه های مختلف است. بنابراین طاووس است که از بین بردن خودکار در راه اندازی برای این نسخه از سرویس رفتن زندگی می کنند در سراسر کشور از روز شنبه.

طاووس نمی ارائه نسخه نهایی این محصول را برای بررسی در پیشبرد. در میان تایید ویژگی های این:

 • تا سه دستگاه می تواند جریان طاووس به طور همزمان از یک حساب.
 • طاووس نمی خواهد نیاز به حساب به ثبت نام دستگاه های با خدمات و نه آن را به منظور محدود کردن تعدادی از دستگاه های یک حساب کاربری می توانید با استفاده از به جریان.
 • طاووس نمی پشتیبانی از high-end فرمت های مانند 4K وضوح محدوده دینامیکی بالا و صدای دالبی Atmos صدا در, راه اندازی, اما آنها در این نقشه راه به آن اضافه شود.
 • آن را نمی خواهد به پشتیبانی از پروفایل در راه اندازی یک ویژگی است که به طور معمول اجازه می دهد تا برای اعضای مختلف یک خانواده با استفاده از همان حساب به نگه داشتن خود را مشاهده و توصیه های جداگانه. که از ویژگی های بالا در لیست وارد و پس از راه اندازی طاووس گفت.
 • کنترل های والدین موفق توسط یک پین.
 • آن را نمی خواهد ارائه تلفن همراه محبوبیت در, راه اندازی, اما این قابلیت اضافه خواهد شد "به زودی" این سال برای افرادی که عضویت در آن ردیف بالا طاووس گفت.
 • رابط کاربری این نرم افزار را تنها به زبان انگلیسی. برنامه نویسی در طاووس خواهد شد پشتیبانی از هر زبان و صدا و یا زیرنویس آهنگ که با یک عنوان خاص. در راه اندازی آن باید برخی از مطالب با زبان اسپانیایی آهنگ و زیرنویس.

چه با این نام را دارد ؟

طاووس اشاره ای به ان بی سی دیرین آرم و طلسم. استراوس گفت که تماس با خدمات طاووس بود به معنای به عنوان یک ادای احترام به NBC اما او تاکید کرد که این سرویس این است که قاطعانه در صدور مجوز غیر NBC محتوای بیش از حد.

"ما با این سرویس NBC به علاوه. ما آن را به نام طاووس. در بسیاری از راه های که توسط طراحی," او گفت:. "ادای احترام به NBCUniversal اما نه محدود به فقط NBCUniversal محتوا."

در این سرویس رونمایی در ماه ژانویه, نویسنده, تهیه کننده و بازیگر تینا فی گفت که او در ابتدا می خواستم عنوان از 30 Rock به طاووس. "به من گفته شد آن سخت بود 'نه' و که آن را نمی خواهد عبور سانسور," او گفت:. "و در اینجا ما هستند."

چه اتفاقی می افتد به ان بی سی برنامه نویسی در Hulu?

در حال حاضر ان بی سی نشان می دهد را حفظ جریان در Hulu.

officejimpamcute

دفتر شروع خواهد شد در جریان طاووس در 2021.

NBC

NBC بود یک شریک در Hulu برای سال. اما در سال گذشته NBCUniversal و Comcast زده مقابله با دیزنی به دیزنی کامل Hulu کنترل. که شامل شرایط است که اساسا اجازه می دهد NBC به برنامه نویسی جریان هر دو در Hulu و در طاووس در همان زمان.

NBCUniversal می توانید شروع به کشیدن آن برنامه نویسی کردن Hulu با شروع سال آینده و تا سال 2022 آن حق (و نه الزام) را به انصراف از بسیاری از محتوای آن-صدور مجوز موافقت نامه با Hulu, انواع گزارش شده است.

"این خیلی زود به بگویید" آیا NBC می خواهید برای رفتن به این مسیر هنوز NBCUniversal رئیس gorges گفت: در ارائه رونمایی طاووس در ماه ژانویه است.

نشان می دهد و فیلم: آنچه من قادر به تماشای بر روی طاووس?

این شرکت گفت: طاووس حق بیمه در حدود 20000 ساعت از محتوای در دسترس است. حدود دو سوم از آن در دسترس خواهد بود در این آگهی پشتیبانی رایگان ردیف. در حال حاضر که این سرویس با رایگان ردیف, شما می توانید یک حس فروشگاه است آن را دانلود و مرور.

به طور کلی, خدمات برنامه نویسی خم به NBCUniversal بازگشت به فروشگاه و فرانچایز اما وجود دارد یک زن و شوهر پیچیدگی بیش از حد وجود دارد.

برای یک دفتر یکی از خیمه نشان می دهد که طاووس خواهد جریان اما خدمات ندارد دفتر موجود در راه اندازی. Netflix است که حقوق مربوط به آن را تا 2021; طاووس خواهد شروع به پخش آن در ماه ژانویه است.

و طاووس است و همچنین صدور مجوز برنامه نویسی از شرکت های دیگر. مقابله با ViacomCBS به عنوان مثال به من بدهید طاووس کامل فصل نشان می دهد مانند Ray Donovan در راه اندازی و همچنین به عنوان برخی از کلاسیک پارامونت, فیلم, بعد از آن در طی بیش از سه سال از جمله Godfather trilogy. آن را نیز باید در فصل گذشته از Yellowstone یک ضربه تابستان درام در برترین شبکه و همچنین دارای مجوز نشان می دهد که از A+E برای شبیه سازی جنگ.

طاووس رایگان ردیف شامل:

 • روز بعد دسترسی به زمان فصل از NBC پخش را نشان می دهد در فصل اول (شناخته شده به عنوان سری اول).
 • را انتخاب کنید و قسمت متحرک طاووس اصل (اما نه کامل فصل به فصل).
 • سرپرستی نوع کانال های که NBC مشخص است که چیزهایی مانند SNL خرک خانواده شب فیلم و المپیک پروفایل.
 • کامل کلاسیک سری و فیلم های محبوب.
 • سرپرستی اخبار روزانه و برنامه نویسی ورزشی از جمله بازی های المپیک است.
 • اسپانیایی-زبان محتوا.

با عضویت در حق بیمه شما در واقع دریافت رمز عبور دسترسی به همه. این شامل همه چیز در مورد ردیف plus:

 • فصل پر از طاووس اصل.
 • روز بعد دسترسی به زمان فصل بازگشت NBC پخش را نشان می دهد.
 • دسترسی سریع به ان بی سی در اواخر شب نشان می دهد بحث. The Tonight Show Starring Jimmy Fallon خواهد جریان در اوایل طاووس و اواخر شب با Seth Meyers در 8 p. m. و-اما این جوشیدن آغاز خواهد شد تنها زمانی که نشان می دهد بازگشت به در استودیو تولید
 • ورزشی اضافی مانند لیگ برتر فوتبال.

طاووس نیز شامل برنامه های زنده که در اصل شامل در حال حاضر به تعویق افتاد, بازی های المپیک تابستانی در توکیو. انتخاب حوادث از Toyko و بازی های المپیک پکن را در جریان طاووس در هنگام بازی رخ می دهد در رایگان ردیف.

در میان ورزش های دیگر, شما قادر خواهید بود به تماشای بر روی طاووس رایگان ردیف خدمات را داشته باشد باز ما قهرمانی زنان باز قهرمانی و یک NFL کارت های وحشی بازی حذفی. علاوه بر این لایه را بر روی تقاضا تکرار حوادث مانند تاج سه گانه اسب دوانی, روزانه, برجسته از NBC Sports و صدها ساعت ورزشی سری و اسناد.

حق بیمه ردیف های ورزشی را شامل 175 زنده لیگ برتر مسابقات در 2020-21 فصل پوشش نخبگان حوادث دوچرخه سواری مانند تور دو فرانس و La Vuelta و بیش از 100 ساعت از WWE محتوای آمدن در ماه اوت مانند WWE ناگفته, Steve Austin شکسته شده جمجمه جلسات و جان سینا بهترین مسابقات مسابقات.

تا آنجا که اخبار, برنامه نویسی, طاووس خواهد شد و قرعه کشی از مارک های مانند NBC News, Sky News, MSNBC و CNBC. آن را جریان همان روز پخش از NBC Nightly News با لستر هولت و ملاقات با مطبوعات با چاک تاد; زنده کانال های خبری را شامل NBC News Now, اخبار آسمان و NBC/آسمان اخبار جهانی (کانال جدید); آن را از ویژگی های کلیپ از امروز, CNBC, MSNBC, E! اخبار ان بی سی اخبار شبانه و ملاقات با مطبوعات; و آن را گسترش به محتوای اصلی از دیدار با مطبوعات حق رای دادن تحقیقی مستند از جمله تمام فصول تاریخ گذاری و قفل کردن و کتابخانه مستند از ان بی سی نیوز و CNBC.

آن اصل این شرکت به طور کلی تمایل به تکیه بر روی سری جدید از استعدادهای درخشان با سابقه طولانی در NBC مانند کوچک Fey, Amy Poehler and Mindy Kaling. همچنین شرط بندی در ری بوت را نشان می دهد در آن فروشگاه با پایدار تجدید نظر شود. آن را در حال حاضر اعلام کرد احیای Battlestar Galactica (خود را راه اندازی مجدد از 1970s sci-fi series) توسط آقای ربات خالق Sam Esmail و ری بوت از Punky بروستر و ذخیره شده توسط بل. با توجه به مهلت, NBCUniversal امیدوار است برای ایجاد یک راه اندازی مجدد از این که خود را یک بازسازی از یک سری.

اما نه همه طاووس اصلی برنامه نویسی می آید مستقیما از NBCUniversal خانواده درخت. برخی از عناوین مانند شجاع دنیای جدید هستند و تازه پروژه فقط برای طاووس.

در راه اندازی طاووس است نه مجموع اصل. این سری خواهد شد که تمام قسمت های موجود در یک بار به جریان در حق بیمه ردیف, لا Netflix بکشد.

راه اندازی اصل عبارتند از:

 • شجاع دنیای جدید بر اساس dystopian رمان آلدوس هاکسلی و با بازی دمی مور و Alden Ehrenreich از انفرادی: جنگ ستارگان داستان
 • روان 2: Lassie Come Home
 • دستگیری یک رمز و راز, هیجان انگیز که به پخش در سال گذشته در انگلستان
 • هوش یک سریال کمدی با بازی دیوید شویمر که به پخش در اوایل این سال در بریتانیا
 • از دست Speedways یک unscripted سری های مسابقه دیل Earnhardt جونیور
 • با Ryan Lochte, یک مستند ورزشی
 • قسمت جدید از جورج کنجکاو سری متحرک برای کودکان پیش دبستانی
 • کلئوپاترا در فضای دریم ورکز انیمیشن بچه های سری
 • Where's Waldo?, یکی دیگر از دریم ورکز انیمیشن بچه های سری

تلویزیون-فروشگاه عناوین تایید شده برای راه اندازی

 • 21 Jump Street
 • 30 Rock
 • آرون هرناندز کشف
 • این امر (حق بیمه ردیف)
 • American Ninja Warrior (حق بیمه ردیف)
 • American Ninja Warrior جونیور
 • Bad Girls Club
 • Battlestar Galactica
 • در زیر عرشه
 • Botched
 • مراقبت از خرس (حق بیمه ردیف)
 • مراقبت از خرس: به انجمن خوش آمدید مراقبت-a-Lot (حق بیمه ردیف)
 • به سلامتی (حق بیمه ردیف)
 • Chrisley بهترین می داند
 • ستوان کلمبو
 • Dateline
 • Downton Abbey
 • دریم اژدها: سواران از ادم بی کله (حق بیمه ردیف)
 • Everybody Hates Chris
 • Everybody Loves Raymond (حق بیمه ردیف)
 • Fievel آمریکایی دم
 • کوه در می رم
 • فریزر (حق بیمه ردیف)
 • جمعه شب چراغ
 • بازی
 • جورج لوپز نشان می دهد (حق بیمه ردیف)
 • Hell's Kitchen
 • قهرمانان
 • هایلندر
 • Hollywood Game Night
 • خانه (حق بیمه ردیف)
 • شکارچی
 • گاراژ جی لنو
 • این جف Foxworthy نشان می دهد (حق بیمه ردیف)
 • پادشاه از ملکه (حق بیمه ردیف)
 • کنگ: The Animated Series
 • نظم و قانون (حق بیمه ردیف)
 • Law and Order: SVU (حق بیمه ردیف)
 • Law and Order: Criminal Intent
 • ترک آن را به بیش از حد
 • میلیون دلار فهرست نیویورک
 • راهب
 • Munsters
 • قتل او نوشت:
 • Pac-Man و ماجراهای شبح مانند
 • پارک ها و تفریح و سرگرمی
 • Pawn Stars
 • والدین
 • پروژه کتاب آبی
 • Psych
 • Punky بروستر
 • Ray Donovan (حق بیمه ردیف)
 • زنان خانه دار واقعی دالاس
 • واقعی شوهران هالیوود
 • راکفرد فایل
 • Royal Pains
 • شنبه شب زنده
 • ذخیره شده توسط بل
 • مقدس نهفته است
 • شاهان از غروب آفتاب
 • جامعی
 • جذابیت جنوبی
 • ذخیره سازی جنگ
 • مناسب
 • فروشگاه (حق بیمه ردیف)
 • سوئد Dicks (حق بیمه ردیف)
 • بالا آشپز کارشناسی ارشد
 • دو و نیم مردان (حق بیمه ردیف)
 • Undercover Boss
 • وودی دارکوب
 • یلوستون (حق بیمه ردیف)

فیلم فروشگاه تایید شده برای راه اندازی

 • American Psycho
 • بیلی الیوت
 • پرندگان
 • پروژه جادوگر بلر
 • The Bourne Identity
 • The Bourne Supremacy
 • The Bourne Ultimatum
 • Charlie wilson's War (حق بیمه ردیف تنها)
 • کودکان و مردان (حق بیمه ردیف تنها)
 • تواریخ از Riddick: Dark Fury
 • انجام کار درست
 • دراکولا
 • تور یا دام
 • ترس
 • ترس و نفرت در لاس وگاس
 • Fletch
 • Fletch Lives
 • فراموش کردن سارا مارشال (حق بیمه ردیف تنها)
 • فرانکشتاین
 • Fried Green Tomatoes
 • Gosford Park
 • Hitcher
 • هوارد اردک
 • هویت دزد (حق بیمه ردیف تنها)
 • من علی هستم
 • مترجم
 • در نام پدر
 • جو
 • پارک ژوراسیک
 • Jurassic Park III
 • Kicking & Screaming
 • Larry Crowne (حق بیمه ردیف تنها)
 • آخرین خانه سمت چپ
 • شهروند مطیع قانون
 • رنجر تنها
 • Lone Survivor (حق بیمه ردیف تنها)
 • ماتریس
 • The Matrix Reloaded
 • ماتریس انقلاب
 • مومیایی
 • یک چیزی که درست
 • فانتوم موضوع
 • روانی
 • Scarface
 • شرک
 • نیش
 • Ted (حق بیمه ردیف تنها)
 • Tully
 • What Dreams May Come
 • ویلی
 • شما من و دوپری (حق بیمه ردیف تنها)

روز بعد جریان دسترسی به قسمت های جدید

 • دسترسی هالیوود
 • America's Got Talent
 • Blindspot
 • بلوف شهر قانون
 • را خنده دار
 • Chicago Fire
 • شیکاگو Med
 • Chicago P. D.
 • شورای پدران
 • Dateline
 • روزهای زندگی ما
 • الن بازی از بازی های
 • Hollywood Game Night
 • مدیون
 • Law and Order: SVU
 • لینکلن قافیه
 • کمی دیر با لیلی سینگ
 • ساخت آن
 • آشکار
 • دیدار با مطبوعات
 • NBC Nightly News
 • نیو آمستردام
 • هماهنگی کامل
 • شنبه شب زنده
 • Songland
 • Sunnyside
 • فروشگاه
 • لیست سیاه
 • Inbetween
 • کلی کلارکسون نشان می دهد
 • این Kenan نشان می دهد
 • این بازی تیتان
 • دیوار
 • این است که ما
 • بازی تیتان
 • جهان از رقص
 • Zoey فوق العاده ای پخش

پس از راه اندازی

اصل با تایید تاریخ انتشار پس از راه اندازی

 • قاتل یک طنزهای مورد بی منطق contract killers بازیگران مل Giedroyc و سو پرکینز بهترین و شناخته شده به عنوان میزبان سابق بزرگ, انگلیسی, پخت خاموش-Aug. 6
 • پنج اتاق خواب در مورد پنج نفر است که خرید یک خانه با هم-Aug. 13
 • A. P. زیستی فصل جدید بازیگران, Glenn Howerton and Patton Oswalt -- سپتامبر. 3
 • خروج یک سری در مورد تحقیقات مربوط به ناپدید شدن مرموز یک هواپیمای مسافربری در حال پرواز بر فراز اقیانوس اطلس -- سپتامبر. 17

ذیل اصل در خط لوله طاووس اما زمان بسیاری از این پروژه ها نامشخص است.

اصلی درام

 • احیای Battlestar Galactica توسط آقای ربات خالق Sam Esmail.
 • گلچین سری که شما پایه آن قسط اول جوجه ریزی در توییتر, Nick Bilton بهترین-فروش کتاب درباره خلقت که شبکه های اجتماعی است.
 • دکتر مرگ بر-جرم پادکست بازیگران Jamie Dornan, Alec Baldwin and Christian Slater.
 • Anal toy, یک سری محدود از Emmy Rossum در مورد جراحی افزایش LA pop-فرهنگ آیکون.
 • یکی از ما در حال دروغ گفتن بر اساس پرفروش جوان, بالغ, رمز و راز, هیجان انگیز.
 • Armas De Mujer, بازیگران Kate del Castillo, یک dramedy از این تیم پشت Telemundo را La Reina del Sur.
 • یک Queer as Folk راه اندازی مجدد.
 • بچه ها نسخه از امشب نشان می دهد.

اصلی کمدی

 • رادرفورد Falls بازیگران, Ed Helms, که همچنین شرکت ایجاد شده که نشان می دهد با مایک Schur (به showrunner برای جای خوب و co-creator of Parks and Recreation) و سیرا گوی Ornelas که تولید ABC تقسیم با هم و ان بی سی فروشگاه.
 • مستقیم بحث از رشیدا جونز در مورد دو شخصیت اصلی با مخالفت با ایدئولوژی مجبور به یک فرد در حال تغيير است ،
 • ذخیره شده توسط بل راه اندازی مجدد با اصلی اعضای بازیگران از جمله الیزابت برکلی و ماریو لوپز از 30 راک تریسی Wigfield. این است که انتظار می رود در سال 2020 است.
 • این Punky بروستر راه اندازی مجدد بازیگران Soleil Moon Frye به عنوان یک بزرگم نسخه از شخصیت عنوانی. این است که انتظار می رود در سال 2020 است.
 • ماجراجویی منطقه یک فانتزی متحرک سریال کمدی بر اساس Dungeons & Dragons پادکست و پرفروش ترین رمان گرافیکی سری.
 • تخته سنگ پاک بازیگران Laverne Cox به عنوان یک ترانس زن که بازگشت به آلاباما و reunites با پدر جدا پس از 17 سال تولید شده توسط افسانه ای تولید کننده Norman Lear.
 • انتظار تولید شده توسط Mindy Kaling, در مورد یک زن است که او می پرسد بهترین گی به او دهنده اسپرم.
 • بخش یک coming-of-age کمدی در مورد یک توسری خور زنان دانشگاهی تیم فوتبال تولید شده توسط Amy Poehler.
 • MacGruber بر زنده شنبه شب طرح شخصیت است که باعث یک فیلم در سال 2010. Will Forte ستارگان می نویسد و تولید این سریال کمدی.
 • Girls5Eva تولید شده توسط Tina Fey در مورد یک آمار-wonder girl گروه از '90s که reunites برای یک شات بیشتر در ستارگی.
 • بانوی قطعات یک کمدی در مورد یک زن مسلمان گروه پانک که پخش شده در کانال 4 در انگلستان است.
 • کد 404, پلیس, کمدی.

اصلی unscripted را نشان می دهد

 • که نوشت که یک شنبه شب زنده docuseries از خالق لورن مایکلز, بررسی شخصیت های معروف در جلو و پشت دوربین است.
 • یک stand-up, ویژه, کمدی, کوتاه و یک بحث جدید نشان می دهد از کوین هارت و او LOL شبکه.
 • کهربا Ruffin نمایش هفتگی اواخر شب نشان می دهد بازیگران Ruffin و اجرایی تولید شده توسط Seth Meyers.
 • زنان خانه دار واقعی Mash-up یک spinoff از براوو را زنان خانه دار واقعی حق رای دادن.
 • یک مسابقه سری از دیل Earnhardt جونیور
 • تیم رویایی سال 2020 یک از پشت صحنه مجموعه مستند که به شرح زیر ستاره بسکتبال آمریکا در المپیک سفر به توکیو تولید شده در همکاری با NBA.
 • آب گرم: با Ryan Lochte های المپیک از سال 2016 ریو بازی تلاش برای حرکت فراتر از گذشته رسوایی و تیم ایالات متحده آمریکا دوباره.
 • ایالات متحده با سرعت که امکانات آمریکا دونده پیشرو تیم ایالات متحده آمریکا را در سلطه جامائیکا را Usain Bolt.
 • اجرا از طریق خط یک نگاه ایجاد نایک.
 • بزرگترین مسابقه که مصاحبه شناگران در هر دو طرف از حماسه 4x100 رله در بازی های المپیک 2008 پکن.

اصلی کودکان و نوجوانان برنامه نویسی

 • آرچیبالد را چیز بزرگ بعدی از Tony Hale از آذربایجان بازداشت و توسعه این کمدی, ویژگی های یک مرغ که "بله-ands' راه خود را از طریق زندگی است.
 • نجات اژدها سواران که در آن Dak, Leyla و اژدها خود دوستان پیدا کردن عجیب و غریب کریستال است که تغییر قدرت خود را.
 • دریم where's Waldo?, یک سری انیمیشن بر اساس شخصیت نمادین.

تلویزیون-فروشگاه عناوین آینده... گاهی اوقات

 • 3rd Rock from the Sun
 • دفتر (ژانویه)
 • A-Team
 • آمریکا حرص و آز
 • American Pickers
 • بیگانگان باستانی
 • Bates Motel
 • Brooklyn Nine-Nine
 • مفتون
 • Chicago Fire
 • Chicago P. D.
 • شیکاگو Med
 • Cold Case Files
 • Covert Affairs
 • عبور از اردن
 • نفرین جزیره بلوط
 • نمی شود الحسین
 • صورت خاموش
 • 48
 • کوه در می رم
 • Hollywood Game Night
 • هالیوود متوسط
 • Keeping Up With the Kardashians
 • قاتل زوج
 • نایت رایدر
 • قفل کردن
 • Magnum P. I. (1980)
 • به پزشکی
 • ازدواج با کودکان...
 • Miami Vice (1984)
 • میلیون دلار, لیست
 • Milionaire دلال یا دلاله ازدواج
 • قتل او نوشت:
 • نیو آمستردام
 • Paranormal Witness
 • Pawn Stars
 • Roseanne
 • Royal Pains
 • ذخیره سازی جنگ
 • خانه در تابستان
 • The Mindy Project
 • سود
 • پاکسازی
 • The Real Housewives of Atlanta
 • زنان خانه دار واقعی از نیویورک
 • زنان خانه دار واقعی از نیوجرسی
 • زنان خانه دار واقعی اورنج کانتی
 • زنان خانه دار واقعی از بورلی هیلز
 • بالا آشپز
 • Vanderpump قوانین
 • خواهد شد و فضل

فیلم آمدن مدتی...

 • 3:10 به یوما
 • یک ذهن زیبا
 • زیبایی آمریکایی
 • گانگستر آمریکایی
 • American Pie
 • ANTZ
 • یک افسر و یک جنتلمن
 • بازگشت به آینده
 • Beetlejuice
 • Big Fat Liar
 • The Big Lebowski
 • بیلی الیوت
 • The Blues Brothers
 • به جمع آوری استخوان
 • رئیس نوزاد
 • رئیس نوزاد 2
 • شکستن تا
 • The Breakfast Club
 • اسامی ساقدوش ها
 • Brokeback Mountain
 • Bruno
 • Carlito راه
 • کازینو
 • گرفتن من اگر شما می توانید
 • Changeling
 • اجرای مرغ
 • Cinderella Man
 • دهم:
 • The Croods
 • Croods 2
 • باشگاه خریداران دالاس
 • شوالیه تاریکی
 • Dawn of the Dead
 • قطعا شاید
 • شیطان
 • نفرت من حق رای دادن
 • تلماسه
 • Erin Brockovich
 • E. T. The Extra Terrestrial
 • اکسپرس
 • Evan Almighty
 • Fast & Furious
 • سریع 5
 • Fast & Furious 6
 • Fatal Attraction
 • میدان رویاها
 • شرکت
 • او را به یونانی
 • The Godfather trilogy
 • چوپان خوب
 • فارغ التحصیل
 • خارج از منزل بزرگ
 • گرما (1986)
 • Hellboy II: The Golden Army
 • خانه در سمت چپ
 • خوابگاه
 • چگونه برای آموزش اژدها شما
 • هوارد اردک
 • The Hurt Locker
 • آن به شرح زیر
 • این پیچیده,
 • فک
 • پارک ژوراسیک: دنیای گمشده
 • بچه ها خوبه
 • کینگ کنگ
 • زدم تا
 • گمشده در ترجمه
 • آخرین تعطیلات
 • دروغگو دروغگو
 • Little Fockers
 • Little Rascals
 • گمشده در ترجمه
 • عشق اتفاق می افتد
 • Mama
 • Mamma Mia!
 • شامی کباب
 • Meet the Fockers
 • Meet Joe Black
 • دیدار با پدر و مادر
 • طلوع ماه پادشاهی
 • Mummy: Tomb of the Dragon Emperor
 • The Mummy Returns
 • National lampoon's Vacation
 • National lampoon's European Vacation
 • باز آب
 • Patriot Games
 • والدین
 • زمین سیاه و سفید
 • آکادمی پلیس
 • شاهزاده مصر
 • پاکسازی
 • ری
 • ریدیک
 • سوار همراه
 • جاده به El Dorado
 • رابین هود
 • بوی خوش زن
 • فهرست شیندلر
 • داستان کوسه
 • سندباد
 • شوم
 • چیزی جدید
 • Spirit: Stallion of the Cimarron
 • Tale of Despereaux
 • The Scorpion King
 • استعداد آقای ریپلی
 • عضو شورای نظارت مدت تور جهانی
 • انتظار...
 • می خواستم
 • شما نمی تواند همسایه من
 • شما باید سمت چپ

بچه ها کتابخانه

 • 3-2-1 پنگوئن
 • بتهوون
 • کلئوپاترا در فضا
 • جورج کنجکاو کتابخانه
 • پدر از غرور
 • او مرد و کارشناسی ارشد از جهان
 • Kody Kapow
 • ماداگاسکار: کمی وحشی
 • Maisy
 • ماجراهای جدید از او مرد
 • ماجراهای جدید از زورو
 • پت پستچی
 • Punky بروستر (متحرک)
 • Sabrina the Teenage Witch
 • او-Ra
 • شلی دووال را Bedtime Stories
 • این چیکا نشان می دهد
 • توانا و آنهایی که
 • TrollsTopia
 • Voltron Force
 • Voltron مدافع جهان
 • Zafari

اسپانیایی-زبان برنامه نویسی

طاووس را لاغر به Telemundo برای رسیدن به اسپانیایی مخاطبان با جریان خدمات با بیش از هزاران ساعت Telemundo برنامه نویسی. تا کنون این شرکت مشخص شده است که این شامل اصلی dramedy Armas de Mujer یک سری جدید از سازندگان La Reina del Sur و محبوب کتابخانه عناوین 100 Dias Para Volver بتی در نیویورک ال بارون و Preso شماره 1.

 • 100 Días para Enamorarnos
 • Al Otro Lado Del Muro
 • بتی En NY
 • Celia
 • پرونده بسته شد
 • Chiquis N' کنترل
 • Corazón Valiente
 • ¿Dónde está الیسا?
 • ال بارون
 • ال Chema
 • El Rostro De La Venganza
 • Guerra de Ídolos
 • Historias De La Virgen Morena
 • I Love Jenni
 • خوزه خوزه
 • لا Querida دلم Centauro
 • Larrymania
 • Más Sabe El Diablo
 • Mi Familia Perfecta
 • Perro Amor
 • Preso شماره 1
 • ¿Quién es Quién?
 • Reina de Corazones
 • Relaciones Peligrosas
 • Santa Diabla
 • این Riveras
 • Un Poquito Tuyo
 • ویکتوریا
 • Victorinos

طاووس کانال های مجازی

 • خانه هنر: فیلم Indie
 • خانواده شب فیلم: فیلم برای تمام خانواده
 • دریافت Spooked: فیلم ترسناک
 • L&O نمیخوام نمیخوام: Law & Order تمام وقت
 • لاتین, در حال حاضر توسط Telemundo: Películas سری y en Español
 • خنده آن: همه کمدی تمام وقت
 • ناخن Biters: شدید پلیسی
 • بازی های المپیک اسناد: داستان در پشت بزرگترین ورزشکاران المپیک
 • بازی های المپیک پروفایل: داستان فوتی و فوری در مورد ورزشکاران از سال 2020 توکیو المپیک
 • از این دنیا: Sci-fi & fantasy است که ذهن خود را منفجر
 • Peachicks: نگه داشتن کودکان نوپا را سرگرم و تحصیل
 • طاووس کودکان و نوجوانان: نشان می دهد به 6 تا 11 ساله
 • طاووس پوکر: مانند یک صندلی در یک کازینو 24/7
 • طاووس ورزشی: زندگی تکرار و خلاصه بازی از ورزش های مورد علاقه خود
 • گوجه فرنگی: تازه های سینما و تلویزیون توصیه های داغ, trailers, اخبار و لحظات
 • SNL خرک: هر SNL فصل
 • اشک Jerkers: فیلم برای زمانی که شما می خواهید یک خوب گریه
 • آنهایی که شما را دوست دارم: کلاسیک تلویزیون و فیلم
 • True Crime: داستان های واقعی از جنایات مربوط به املاک مردم


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن