پی پال استخدام فشار نکات در آینده cryptocurrency پشتیبانی

پی پال به دنبال استخدام blockchain و cryptocurrency مهندسین در آنچه که می تواند اشاره در آینده پشتیبانی از c

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 3 تیر 1399

پی پال به دنبال استخدام blockchain و cryptocurrency مهندسین در آنچه که می تواند اشاره در آینده پشتیبانی از cryptocurrency مبادلات.

جهانی پرداخت پلت فرم های لیست شده در پی پال خود تخته شامل یک درخواست برای ویژگی های رهبری/cryptocurrency مهندس تنظیم برای پیوستن به یک تیم در چنای هند است.

موفق متقاضی می تواند تبدیل به بخشی از پی پال Crypto تیم مهندسی در منطقه که این شرکت می گوید که "مسئول طرح های جدید برای پی پال جهانی با تمرکز بر چابکی زمان به بازار و نوآوری است." این شامل توسعه crypto-محصولات مرتبط و ویژگی های است که مناسب برای پلت فرم پی پال.

همچنین نگاه کنید به: پی پال, حساب آزار en-مرتبه به صورت غیر مجاز پرداخت

این فهرست بر نیاز برای کسی که قادر به ایجاد و حفظ برنامه های کاربردی اینترنت و خدمات با تمرکز بر تخصص در امنیت متقارن و نامتقارن رمزنگاری, رمزنگاری, کتابخانه ها و توسعه نرم افزار.

لیست دوم از توجه داشته باشید به عنوان گزارش شده توسط سکه تلگراف می پرسد برای یک blockchain تحقیقات مهندس برای کار با این شرکت در کاوش های در حال ظهور فن آوری و برنامه های کاربردی بالقوه در داخل پی پال.

CNET: پی پال به نظر می رسد به آن را آسان تر برای شما به استفاده از پرداخت تماس در فروشگاه

در اوایل این سال پی پال منتشر فرصت های شغلی برای مهندسین مایل به پیوستن به این شرکت Blockchain گروه پژوهشی.

پی پال جهانی پایه مشتری حساب برای بیش از 305 میلیون حساب فعال دارندگان و پلت فرم تسهیل دریافت پول در بیش از 100 ارزهای, و همچنین برداشت وجوه در 56 ارز.

این لیست کار پدید آمده در زمانی که شایعات در حال چرخش بیش از پی پال بالقوه برنامه های در cryptocurrency قلمرو. گزارش قبلا پیشنهاد کرد که پرداخت غول ممکن است راه اندازی یک رمزنگاری ارائه شده در چند ماه آینده است که تسهیل هر دو خرید و فروش ارزهای دیجیتال.

TechRepublic: پی پال در صدر فهرست بیشترین impersonated نام تجاری در حملات فیشینگ

Coinbase و Bitstamp بودند به عنوان شرکای بالقوه برای اطمینان از نقدینگی توسط منابع زبان به CoinDesk.

اگر cryptocurrencies به ارمغان آورد به جدول این می تواند به نوبه خود حل مرزی پرداخت مسائل است که می تواند یک چالش در بازار جهانی -- با توجه به محلی الزامات قانونی و مالی مختلف زیرساخت -- و اجازه می دهد تا پی پال را به استفاده از آنچه که تبدیل به یک پرسود بازار جایگزین برای بانکداری سنتی.

در حالی که برخی از cryptocurrencies نوسان در قیمت گذاری با توجه به غیرمتمرکز تجارت, ساختار, انواع مانند بیت کوین (BTC) و Ethereum (ETH) محبوب هستند و به طور فعال معامله شد در سراسر جهان است.

قبلی و مرتبط با پوشش


یک نکته? در تماس ایمن از طریق واتساپ | سیگنال در +447713 025 499 یا بیش در Keybase: charlie0
tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net