اوراکل می لرزد blockchain ابر قیمت گذاری خدمات و پشتیبان

اوراکل اعلام کرده است به روز رسانی به آن blockchain پلت فرم ابر خدمات از جمله اعمال نفوذ خود را ابر زیرساخت ها

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 3 مرداد 1399

اوراکل اعلام کرده است به روز رسانی به آن blockchain پلت فرم ابر خدمات از جمله اعمال نفوذ خود را ابر زیرساخت ها و تغییرات به راه آن اتهامات عنوان شده علیه.

"با این نسخه Oracle پیشرفت اوراکل Blockchain پلت فرم به یک سطح جدید از پویا مقیاس پذیری و در دسترس بودن بالا و سریع برای استقرار شرکت blockchain برنامه های کاربردی در حال اجرا بر روی Oracle Cloud زیرساخت" Oracle گروه VP blockchain توسعه محصول فرانک منتظر گفت.

"آن طراحی شده و توسعه یافته برای دیدار با مشتریان ما در حال رشد تقاضا برای بیشتر انعطاف پذیر و امن و مقیاس پذیر پلت فرم است که آماده است برای رشد حجم کار از شرکت blockchain برنامه های کاربردی در بسیاری از موارد استفاده در سراسر صنایع مختلف است."

با توجه به اوراکل مشتریان "به طور فزاینده" حرکت blockchain برنامه های کاربردی به تولید با این شرکت نیاز به ظرفیت در پایان آن برای مقابله با افزایش حجم معامله.

"این نسخه جدید در پاسخ به نیازهای خود را با افزایش انعطاف پذیری و حتی بالاتر در دسترس بودن و پویا در مقیاس بالا و scale-out برای رسیدگی همیشه در حال رشد از وظایف سنگین تر و قوی تر و کنترل دسترسی برای به اشتراک گذاری اطلاعات محرمانه نسبت قیمت/کارایی بیشتر تمرکز زدایی قابلیت برای blockchain کنسرسیوم و قوی تر auditability زمانی که غنی تاریخچه پایگاه داده از ویژگی های است که در رابطه با پایگاه داده Oracle Blockchain جداول" این شرکت نوشت: در یک پست.

همچنین نگاه کنید به: Blockchain و کسب و کار: به دنبال فراتر از اعتیاد به مواد مخدره

با این نسخه معامله مبتنی بر مدل قیمت گذاری نیز در حال تغییر به یک OCPU-ساعت به علاوه سازی متریک. و همچنین به عنوان پشتیبانی برای "خود را به ارمغان بیاورد مجوز" قیمت گذاری را قادر می سازد که مشتریان با پیش فرض Oracle Blockchain Platform Enterprise Edition مجوز برای استفاده از آنها به جای یک ابر استقرار.

این نسخه جدید همچنین به طور خودکار اعزام و تکرار یک کاربر از قطعات در سراسر سه Oracle Cloud زیرساخت در دسترس بودن دامنه. آن را نیز اضافه شده "geo-برکنار سفارش" ترکیب استقرار اضافه شده در سراسر مناطق مختلف.

اوراکل در حال حاضر نیز ارائه جدید blockchain اجماع مکانیزم مبتنی بر قایق پروتکل که این تبلیغ به عنوان حمایت بیشتر تمرکز زدایی برای شبکه های کسب و کار و توانمندسازی شرکت کنندگان متعدد به اجرای و کمک به گره های شبکه می باشد.

پیشرفت های دیگر در این نسخه شامل توانایی برای انتخاب بین توسعه گرا استاندارد واحد و تولید-درجه سازمانی SKU روی تقاضا ظرفیت ذخیره سازی در زنجیره دسترسی به قابلیت کنترل به صورت هوشمند قرارداد توسعه دهندگان برای مدیریت مجوزهای دسترسی یک عملیات حسابرسی ورود به سیستم برای کنترل هواپیما عملیات و تاریخچه پشتیبانی از پایگاه داده اجازه می دهد خارج از زنجیره معامله به روز رسانی به پایگاه داده اوراکل Blockchain جداول.

اوراکل ساخته شده آن blockchain سرویس ابری به طور کلی در دسترس است در اواسط سال 2018 است.

بیشتر از ORACLEtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب