Optus دست داده نامحدود برای 24 ساعت به مشتریانی که پرداخت AU$5

سنگاپوری متعلق به استرالیا مخابراتی Optus است پرده برداری کرد AU$5 افزودنی که اجازه می دهد تا کاربران به 24 سا

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 23 تیر 1399

سنگاپوری متعلق به استرالیا مخابراتی Optus است پرده برداری کرد AU$5 افزودنی که اجازه می دهد تا کاربران به 24 ساعت از داده های نامحدود از زمان است که آن فعال می شود.

Optus گفت: نامحدود, های داخلی داده می شود در دسترس برای گوشی های موبایل پوشش 3G, LTE و شبکه های 5G و نیاز به خریداری شده از من Optus برنامه.

مشتریان که می خواهند چند روز از داده های bingeing نیاز به خرید مجدد هنگامی که دوره 24 ساعته منقضی می شود با telco هشدار داد که اگر کاربران خرید همان داده ها اضافه کردن-در حالی که دیگری است که در اثر اوایل add-on ضبط خواهد شد.

دائمی مشتریان دریافت سفارش تایید و انقضای اطلاع رسانی در حالی که اعتباری مشتریان خواهد شد نیاز به بررسی از طریق نرم افزار.

"این add-on مشتریان می دهد این آزادی را به افراط زمانی که آنها می خواهند و در این راه آنها می خواهند به" Optus مدیر بازاریابی و درآمد مت ویلیامز گفت.

"این ممکن است شامل bingeing Netflix با کیفیت بالا برای 24 ساعت است که به طور معمول از طریق 72GB داده است."

هفته گذشته Optus اعلام کرد این امر می تواند به تدریج تغییر در Voice over LTE (VoLTE) و Wi-Fi تماس خود را برای اپراتورهای شبکه مجازی موبایل (mvno را) در آن شبکه 4G.

از telco قبلا تنها wholesaled اطلاعات بیش از 4G به mvno را.

"ما هیجان زده برای اولین بار شبکه تلفن همراه اپراتور برای ارائه به ما MVNO همکاران مزایای VoLTE که در دسترس است در همه جا Optus شبکه 4G می رسد" مدیر عامل عمده فروشی های ماهواره ای و استراتژی بن سفید گفت.

"Wi-fi را خواستار است که به طور خودکار مشروط با چرخش می کند و متصل ماندن آسان تر زمانی که سیگنال تلفن همراه محدود است و وجود دارد در دسترس فای خدمات. این به خصوص در داخل خانه و حل مشکل پوشش سوراخ در مناطقی که سیگنال های تلفن همراه می تواند در تلاش برای نفوذ کند."

در این مرحله هیچ یک از Optus' mvno را -- که شامل امثال Amaysim, Exetel و Coles موبایل -- قابلیت را فعال کنید.

همچنین در دوشنبه TPG مخابرات -- این شرکت تشکیل شده توسط ادغام Vodafone Hutchison Australia و TPG -- گفت: در ماه های آینده آن را شروع به یکپارچه سازی سابق TPG را طیف و سلول های کوچک به Vodafone شبکه.

"از امروز مشتریان در کانبرا خواهد شد بهره مندی از 20% افزایش در ظرفیت ما پس از استقرار اضافی 1800MHz طیف به 99 hd با استقرار برنامه ریزی شده برای مناطق دیگر بیش از هفته های آینده," TPG مخابرات مدیر عامل شرکت Iñaki Berroeta گفت.

"امروز ما به نوبه خود در سلول های کوچک در ملبورن CBD به منظور بهبود عملکرد در مناطق شلوغ مانند Collins Street و Docklands."

TPG متوقف شد نورد از آن شبکه تلفن همراه در آغاز سال 2019 با استناد به استرالیا ممنوعیت Huawei 5G ارائه تجهیزات به عنوان دلیل.

از telco در آن زمان گفت که آن را تا به حال خریداری تجهیزات برای 1500 سایت و همچنین 900 به طور کامل و یا نیمه کامل سلول کوچک سایت. شبکه 4G اما TPG برنامه ریزی برای استفاده از همان Huawei تجهیزات آماده برای 5G.

مربوط به پوششtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن