اپرا فقط ساخته شده ترین دلخراش اعلام تا کنون!

اپرا وینفری به تازگی افتتاح شد تا در مورد کوروناویروس در نظر گرفتن یک "ویرانگر تلفات در آفریقایی جامعه است." ب

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 27 فروردین 1399

اپرا وینفری به تازگی افتتاح شد تا در مورد کوروناویروس در نظر گرفتن یک "ویرانگر تلفات در آفریقایی جامعه است." بحث میزبان نشان می دهد در حال حاضر اهدا 10 میلیون دلار به کروناویروس امداد و در حال حاضر او با استفاده از نفوذ صدا به صحبت کردن در مورد ویروس و خطرات آن است.

در توضیح تصمیم خود را برای ذره از او گفت: "آنچه من می دانم این است که یک راه وجود دارد برای اتصال به جامعه در این راه و با استفاده از زبان است که مردم را متوقف و با توجه به پرداخت."

صحبت کردن در مورد کوروناویروس' "ضربه مرگبار در امریکا" او قطعا انجام داد استفاده از زبان قوی برای گسترش آگاهی است.

Oprah

صحبت کردن با Good Morning America, اپرا توصیف آن به عنوان "مسئولیت ما" به صحبت کردن در مورد شرایط موجود (مانند دیابت و فشار خون بالا و بیماری های قلبی یا آسم) است که می تواند شما را در معرض خطر بالاتری برای ابتلا coronavirus و به طور جدی بیمار است--و یا حتی مرگ--از آن است.

Oprah

شاتر

او همچنین افتتاح شد تا در مورد سلامت خود نگرانی: "شما می دانید, برای خودم, من تا به حال ذات الریه در ماه اوت پس به نظر من که وضعیت موجود چون من شده است تلاش برای خلاص شدن از این برونش چیز آنجا که من شنیده ام آن را مانند" مگه همه حق من قصد دارم بیشتر مستعد ابتلا.'"

Oprah

شاتر

او توضیح داد که او امیدوار است برای رسیدن به: "یکی از چیزهایی که ما در حال صحبت کردن در مورد خاصی نیاز به تست بیشتر ایستگاه بدیهی است اما مهمتر از همه من فکر می کنم این مهم است برای آمریکایی های آفریقایی تبار به درک برای خودمان که این بسیار جدی است."

Oprah

شاتر

او ادامه داد: "مصرف آن را به ما. آن را به قتل پسرعموهای خود و دوستان و همسایگان خود را. و شما نیاز به انجام هر کاری شما می توانید برای محافظت از خودتان و...در حال حاضر همه نیاز به نگاه کردن برای خود و همسایگان خود است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب