یکی از توسعه دهنده های مورد علاقه مک ابزار برنامه نویسی برای PHP و توسعه وب

با توجه به 2020 سرریز پشته توسعه دهنده بررسی بیشتر coders کار بر روی مکینتاش (27.5%) از در لینوکس (26.6 درصد)

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 31 خرداد 1399

با توجه به 2020 سرریز پشته توسعه دهنده بررسی بیشتر coders کار بر روی مکینتاش (27.5%) از در لینوکس (26.6 درصد) و تنها با یک تفاوت کوچک است. در مقابل تقریبا دو برابر به عنوان بسیاری از توسعه دهندگان (45.8%) استفاده از ویندوز خود را به عنوان توسعه ماشین آلات. در طول سال من شروع به پریدن کرد بین سیستم عامل اما من خودم به طور منظم بازگشت به مک.

واقعیت این است که من به دست آوردن مقدار زیادی از بهره وری از مک خاص برنامه های ویژه Final Cut Pro X برای تولید فیلم. من دوست دارم که قادر به اجرا ویندوز و لینوکس و مک و برنامه های کاربردی بر روی همان دستگاه است که فقط ممکن است در مک (من بحث بیشتر در مورد که در زیر). در حالی که ویندوز ارائه می دهد یک رابط خط فرمان و محیط زیست, من مثل یک لینوکس سبک خط فرمان و همچنین به عنوان یک مکمل کامل از مک به خوبی یکپارچه ابزار گرافیکی.

در این مقاله من قصد دارم به شما نشان می دهد این ابزار استفاده کنم. بسیاری از کراس پلت فرم در حالی که دیگران در حال Mac خاص. در حالی که من رمزی مک نرم افزار و برنامه های iOS در گذشته من برنامه نویسی در حال حاضر به طور کامل برای وب است. من حفظ 10 منبع باز وردپرس پلاگین ها از جمله پلاگین کمک های مالی است که با پشتیبانی از بیش از 10,000 سازمان های غیر انتفاعی و یک سایت افزونه حریم خصوصی است که پشتیبانی از بیش از 20 ، 000 سایت های.

در حالی که من برنامه ریزی در بسیاری از زبان ها در گذشته (و نوشته خود من) من زمان پروژه شامل برنامه نویسی در درجه اول در پی اچ پی و جاوا اسکریپت با CSS, HTML, و SQL (به عنوان به خوبی به عنوان برخی از چارچوب های) گرد کردن مخلوط. برای ایجاد و حفظ این کد من استفاده از طیف گسترده ای از ابزار زیر نشان داده شده است. در این قطعه, من قصد دارم به شما نشان می دهد نصب ابزار. در آینده قطعه من شیرجه پشت در و به شما نشان می دهد ابر مبتنی بر خدمات است که کمک به کار انجام می شود.

و با آن شروع به کار.

توسعه یکپارچه محیط زیست

phpstorm.jpg

موضوع ویرایش کد و توسعه محیط های برانگیخته بیشتر مباحثات دینی از من مراقبت به دفعات مشاهده شده است. برخی از برنامه نویسان سوگند رفتن, مدرسه قدیمی, صرفا با تکیه بر خط فرمان و سردبیران مانند vi و ایمکس. برخی نویسان ترجیح می دهند نور-وظیفه ویرایشگرهای متنی. دیگران ترجیح می دهند بیشتر قابل تمدید سردبیران مانند اتم و Sublime Text. و هنوز هم دیگر coders از جمله خود من ترجیح می دهم تمام عیار محیط های توسعه یکپارچه مثل PhpStorm ویژوال استودیو کد و Xcode متعلق به (عمدتا برای مک و iOS native development tools).

من سلاح انتخاب شده است PhpStorm. من شده است با استفاده از آن را برای سال. این عالی یکپارچه اشکال زدایی محیط است که اجازه می دهد تا برای هر دو محلی و اشکال زدایی از راه دور. این شهر همچنین دارای یک طیف گسترده ای از دیگر ویژگی های یکپارچه استفاده کنم روزانه, اعم از آن خود پنجره ترمینال به همگام سازی فایل به کنترل نسخه و خط به خط فایل تاریخچه. به علاوه آن را به یک انتخاب غنی از پلاگین ها که با گسترش و افزایش تجربه برنامه نویسی.

برخی از مورد علاقه من پلاگین عبارتند از:

  • رنگین کمان داخل پرانتز: یک پلاگین فوق العاده است که مسابقات براکت نه تنها با خطوط اما رنگ. آن را می سازد آن را بسیار آسان برای دیدن آنچه که کد متعلق به چه کد دیگر.
  • رشته دستکاری: انواع رشته ترفند, مورد, تبدیل, و بیشتر.
  • وردپرس: نحو و وردپرس-آگاه تابع قالب بندی همراه با پشتیبانی برای وردپرس قلاب. باید برای هر افزونه وردپرس رمز گذار.
نمایش در حال حاضر در PhpStorm

محیط توسعه محلی

local.jpg

هنگامی که برنامه نویسی برای وب اغلب بهترین به توسعه محلی پشته. محلی است که یکی از این پشته. آن را فراهم می کند Nginx یا Apache, MySQL, PHP نصب با Xdebug و تعدادی از سایر منابع, مهمترین, یک تونل بنابراین مبتنی بر اینترنت می توانید دسترسی به منابع محلی محیط برای برنامه نویسی و تست ساخته شده در SSL ادغام و MailHog که ره گیری ایمیل برای ایمیل مبتنی بر نرم افزار تست. و از آن رایگان است.

نمایش در حال حاضر در محلی

ویرایش سریع

sublime-texts-goto-anything-feature-in-action.jpg

من به ذکر Sublime Text قبلا و بسیاری از نویسان با استفاده از آن به عنوان اصلی خود را توسعه محیط زیست است. این پشتیبانی از تقریبا افسانه ای مجموعه ای از پلاگین و اضافه کردن فایرفاکس. من با استفاده از والا به عنوان یک ویرایشگر سریع زمانی که من می خواهم به ویرایش فایل های پروژه در خارج از PhpStorm ذاتی ساختار پروژه. آن را سریع و پاسخگو و آه-تا-نخبه.

نمایش در حال حاضر در Sublime Text

ارتکاب فایل به مخزن

svn.jpg

به جای استفاده از Git یا گیتهاب افزونه وردپرس مخزن (که در آن همه تحریم پلاگین ها در دسترس ساخته شده است به کاربران وردپرس) با استفاده از SVN کد منبع سیستم کنترل. من برای پیدا کردن خط فرمان SVN مزاحم بنابراین من با استفاده از یک رابط کاربر گرافیکی به نام SmartSVN به ارسال فایل های خود به مخزن. این قابل ملاحظه ای کاهش می دهد شانس من یک خطا در هنگام ارسال جدید ساخت.

نمایش در حال حاضر در SmartSVN

خط فرمان با نمایی

iterm2.jpg

در حالی که من ترجیح می دهم با استفاده از رابط کاربری گرافیکی برای بسیاری از توابع در کیت توسعه من یکی نیست که به ترس انداختن به خط فرمان هنگامی که آن را مناسب است. در حالی که آن را ممکن است برای به دست آوردن فقط با استاندارد MacOS ترمینال, من ترجیح می دهم iTerm2. آن را فراهم می کند تقسیم صفحه نمایش فرماندهی اتمام رب تاریخچه و کمی بیشتر. آن نیز قابل تنظیم به جا خلق و خوی خود را و پروژه های خود را.

نمایش در حال حاضر در iTerm2

ثانیه های ذخیره شده با هر کلیک

2020-06-19-at-10-09-44-am.jpg

این فروشگاه برنامه مک گوهر یک ابزار دستی است برای گرفتن سریع آیتم ها و دسترسی به آنها را از مک منوبار. بزرگترین استفاده از ایجاد کلید های میانبر به مدیر و کاربر در صفحات مختلف سایت من کار بر روی. به جای تعویض به یک پنجره مرورگر و سپس با استناد به یک نشانه من فقط رفتن به منوی را انتخاب کنید که در آن من می خواهم برای رفتن و مرورگر باز می شود.

این ممکن است به نظر می رسد مانند یک جزئی از ویژگی های, اما در هنگام سوئیچینگ بین IDE و مرورگر هزاران بار در روز آن را ذخیره حرکات ماوس واقعا اضافه کردن. چون نوار میانبر اجازه می دهد تا گروه بندی من هم لینک گروه بندی به صورت محلی و از راه دور سرور تست مکان.

نمایش در حال حاضر در نوار میانبر

ویندوز و لینوکس بر روی مک

2020-06-19-at-10-09-33-am.jpg

از آنجا که من انجام توسعه وب من باید برای بررسی کد من در ویندوز مبتنی بر مرورگر که بدان معنی است که من نیاز به راه اندازی ویندوز 10 برای تست جدید, Edge, Chrome, Firefox و -- من را ببخش پدر برای من گناه کرده اند -- IE11. آره هنوز هم وجود دارد IE11 کاربران وجود دارد.

من به ذکر Parallels Desktop در مقدمه من به این مقاله است. من برای پیدا کردن توانایی اجرای ویندوز, مک و لینوکس بر روی همان دستگاه می شود بسیار مفید در شرایط خاص. که گفت:, من در حال اجرا ویندوز در طبقه بالا دفتر مک است که یکی با بیشترین سرعت و ظرفیت. که دستگاه همچنین ماشین من استفاده از برای تولید فیلم.

من اولیه توسعه ماشین است که در واقع طبقه پایین کنار نیمکت. این برمیگردد به روز از زمانی که من سگ توله سگ و به او استفاده می شود به رفتن را از طریق خروج زمانی که من در دفتر کار می کرد. در حال حاضر آن را بسیار لذت بخش برای کار با او در دامان من و من راه اندازی کامل ایستگاه کاری است که اجازه می دهد تا من به نشستن در اتاق نشیمن و به اشتراک گذاری دامان من با هر دو صفحه کلید و سگ.

که ماشین 2013 i7 iMac با 32 گیگابایت رم. این است ایده آل برای توسعه, اما آن را فقط به اندازه کافی سریع برای جریانهای چندگانه ویدیو 4K. این هم دیگر به اندازه کافی سریع واقعا با موفقیت میزبان یک دسکتاپ ویندوز. که من به ارمغان می آورد به...

نمایش در حال حاضر در پلسک

اتصال به کنترل از راه دور ماشین آلات

screen-sharing.jpg

حتی اگر من dev ماشین پایین است و تولید دستگاه طبقه بالا من می تواند کار بر روی هر دو بدون توجه به جایی که من اتفاق می افتد. من به سادگی با استفاده از ساخته شده است در به اشتراک گذاری صفحه نمایش برنامه از MacOS برای اتصال به دستگاه از راه دور.

زمانی که من می خواهم برای اتصال به ویندوز از طبقه پایین dev ماشین من با استفاده از مایکروسافت دسترسی از راه دور. این یک دانلود رایگان از فروشگاه App سیستم عامل مک فراهم می کند کامل از راه دور و رابط به ویندوز 10 دستگاه. آگاه باشید که اگر شما قصد استفاده از مایکروسافت دسترسی از راه دور شما نیاز به در حال اجرا در ویندوز 10 نرم افزار. ویندوز صفحه اصلی پشتیبانی نمی کند دسترسی از راه دور.

آه و در صورتی که شما تعجب که چرا این راه اندازی به نظر نمی رسد که یک موبایل, برنامه نویسی-در-یک-قهوه-فروشگاه جزء آن ساده است: این بیماری همه گیر. پس از آن روشن شد که کار برنامه نویسی انجام می شود در خانه من من تثبیت و توسعه بر روی یک ثابت دستگاه با ظرفیت و بهینه سازی شده برای gigabit Ethernet بین دستگاه. اگر ما هنوز هم زندگی در "عادی" من می خواهم یک مقدار بیشتر ابر-محور پیاده سازی. من از دست کافی شاپ.

نمایش در حال حاضر در مایکروسافت دسترسی از راه دور

پاک کردن رابط کاربری گرافیکی برای MySQL data

sequel.jpg

من کد می کند بسیاری از SQL کار می کنند. به عنوان مثل من نیاز به قادر به نگاه در آنچه ذخیره شده است به پایگاه داده. ساده ترین و سریعترین راه برای من به انجام این کار نشده است PhpMySQL اما مک-نرم افزار بومی به نام عاقبت Pro (که زیبا conflates پنکیک و ذخیره سازی داده ها روی آیکون آن).

من رایج ترین استفاده برای باز کردن یک جدول پایگاه داده و جستجو برای "ارزش شامل" یا "option_name شامل" و به دنبال نتیجه است. آن را سریع و به من اجازه می دهد برای دستکاری داده ها به عنوان بخشی از فرایند توسعه. من باید اشاره کنم که PhpStorm همچنین دارای یک پایگاه داده مرورگر, اما من پیدا عاقبت Pro می شود کارآمد تر برای استفاده است.

نمایش در حال حاضر در عاقبت Pro

نسبتا uncranky SFTP مشتری

forklift.png

من آن را در زمان زمان طولانی برای شکستن عادت من با استفاده از SFTP از طریق خط فرمان و SSH tunnels. اما لودر یک جایگزین خوب است. آن را نگه می دارد یک لیست از سایت های و باری دستگیره رمزگذاری سنتی کشیدن و رها کردن رابط کاربری برای حرکت دسته از فایل های.

نمایش در حال حاضر در لودر

برنامه قدرتمند اتوماسیون

keyboard-maestro.jpg

همراه با Final Cut Pro X Keyboard استاد یکی از Mac-نرم افزار تنها ابزار است که نگه می دارد من در مک. من برای اولین بار خرید صفحه کلید استاد در سال 2011 و من با استفاده از آن را برای طیف گسترده ای از تخصص اسکریپت آنجا.

آن است که فوق العاده قدرتمند عبور-نرم افزار برنامه نویسی ابزار آن را نیز بسیار آسان برای استفاده. من به طور منظم چرخش خاص اسکریپت برای اجرای یک وظیفه که در غیر این صورت مدت زمان طولانی را. برخی از اسکریپت ها بسیار قدرتمند هستند و عبور از چندین برنامه های کاربردی. دیگران مانند خط خطی پر تست در تصویر می کند یک چیز و بیش از بیش.

اجازه دهید بحث در مورد آن یکی. هنگامی که در حال توسعه این خط خطی دروازه پرداخت برای کمک, پلاگین, من تا به حال برای شروع یک آزمون پرداخت احتمالا هزار بار. به عنوان من کد و تست و دیباگ من تا به حال برای پر کردن در همان کارت اعتباری رشته های با آزمون داده و بیش از بیش و بیش از. یک اسکریپت ساده در صفحه کلید Maestro که برای من. به جای دست-پر کردن اطلاعات برای هر واحد پاس من فقط اجازه دهید صفحه کلید Maestro انجام آن برای من.

نمایش در حال حاضر در صفحه کلید Maestro

سریع خاص جستجوهای

alfred.jpg

آلفرد جدیدترین علاوه بر این به بهره وری ، آن بالا میآید یک نوار فرمان مرتب کردن بر اساس مانند نور افکن اما با اضافه شدن قابلیت های. شما می توانید ایجاد گردش به انجام نسبتا وظایف پیچیده اما بزرگ من استفاده از تا کنون چهار جستجوهای سفارشی. وقتی که من ضربه Alt-فضای آلفرد نوار بالا میآید.

اگر من از نوع "codex" آن را هر چه زیر و استفاده از آن به عنوان یک رشته جستجو به توسعه وردپرس مستندات. تایپ کردن "پلاگین" جستجوهای افزونه وردپرس مخزن. تایپ کردن "zdme," جستجوهای ZDNet برای مقالات من نوشته ام با رشته جستجو. من با استفاده از این به طور مداوم برای قرار دادن لینک به مقالات. در حال حاضر این ممکن است ساده به نظر می رسد و شما می توانید راه اندازی کروم برای انجام جستجوهای سفارشی اما دوباره با نوار میانبر این موجب صرفه جویی در حرکت ماوس و کلید. اگر من نیاز به دیدن این تعریف برای وردپرس عملکرد یک شیر می شود آن را برای من تا کنون که بدون نیاز به رفتن به ماوس.

نمایش در حال حاضر در Alfred

چه در مورد شما ؟

بنابراین وجود شما به آن است. کسانی که توسعه دهنده اصلی ابزار است که کمک به من در گرفتن کار انجام می شود. چه در مورد شما ؟ آیا شما برنامه نویسی? اگر چه این ابزار نرم افزاری است که به شما کمک کند ترین سازنده است ؟ اجازه دهید ما را در نظرات زیر می دانیم.


شما می توانید به دنبال من روز به روز به روز رسانی پروژه در رسانه های اجتماعی. مطمئن شوید که به دنبال من در توییتر @DavidGewirtz در Facebook در Facebook.com/DavidGewirtz در Instagram در Instagram.com/DavidGewirtz و در یوتیوب در YouTube.com/DavidGewirtzTV.

ZDNet توصیه می کندtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب