نوکیا نمرات منحصر به فرد 5G مقابله با تایوان موبایل

نوکیا برداشت های منحصر به فرد €400 میلیون مقابله با تایوان تلفن همراه (TWM) است که دیدن تایوان دومین اپراتور ت

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 10 تیر 1399

نوکیا برداشت های منحصر به فرد €400 میلیون مقابله با تایوان تلفن همراه (TWM) است که دیدن تایوان دومین اپراتور تلفن همراه با استفاده از آن 5G رادیو هسته ای و IP گرافیک چند رسانه ای.

برنامه ریزی شده است که تایوان تلفن همراه را در شبکه تغییر خواهد کرد از غیر مستقل عملیات مستقل 5G در سه سال است. از telco نیز نوکیا با استفاده از ابر و نرم افزار های امنیتی.

"نوکیا درحالی است که شریک TWM و قبلا خود را ارائه 2G, 3G و 4G شبکه های تلفن همراه. نوکیا ساخته شده است چند کلید کمک به TWM را 5G توسعه از جمله تظاهرات از یک شبکه 5G با پوشش گسترده در Xinzhuang بیس بال استادیوم جدید شهر تایپه," نوکیا در بیانیه ای گفت.

"آنها ادعا 60MHz در 3.5 GHz باند و 200MHz در 28GHz باند در کشور طیف حراج در ماه ژانویه است."

در ماه مارس نوکیا برداشت یک قطعه از 5G شبکه رادیویی برای تایوان موبایل بزرگترین رقیب Chunghwa Telecom.

Chunghwa گفت اریکسون تجهیزات می تواند مورد استفاده قرار گیرد در آن 5G شبکه core و همچنین تامین رادیو کیت برای 3.5 GHz و 28GHz طیف باند. نوکیا گفته این مسئول خواهد بود 5G رادیو استقرار در مرکز و جنوب تایوان است.

اریکسون گفت: آن کار کرده است با Chunghwa Telecom در 5G از سال 2017 در حالی که نوکیا با افتخار آن را کار کرده است با telco از سال 1973.

ترکیبی از اریکسون و نوکیا استفاده شده است توسط بسیاری از telcos در آسیا و اقیانوس آرام. در مارس 2019, ژاپنی مخابراتی SoftBank گفت: این امر با استفاده از تجهیزات مخابراتی جفت هموطن KDDI رفت و در همان جهت و Singtel متعلق به استرالیا مخابراتی Optus با استفاده از هر دو اریکسون و نوکیا برای آن 5G شبکه.

در جای دیگر در آسیا, هواوی در هفته گذشته گفت: آن را تنظیم کرده بود شل بدون سرنشین وسیله نقلیه در بانکوک Siriraj بیمارستان به دادگاه تماس تحویل تجهیزات پزشکی.

یک بار کامل تایلند و سیمای ملی مخابراتی و ارتباطی را ارزیابی آزمایشی قبل از نگاه کردن به استفاده از آن در حالات دیگر و در بیمارستان های مختلف, Huawei گفت.

مربوط به پوشش

Coronavirus تاخیر اولین تایوان الکترونیکی کارت شناسایی

وزارت داخله می گوید که نمی تواند کارت را در زمان برای آزادی اکتبر به دلیل اتکا به تجهیزات وارد شده است.

تایوان دستور سازمان های دولتی به استفاده از زوم

با استناد به امنیت و حریم خصوصی نگرانی تایوان در بخش امنیت سایبری صادر کرده است که مشاوره به تمام سازمان های دولتی منع استفاده از برخی از نرم افزار پخش ویدئو مانند زوم.

تایوان را بالا دزدی دریایی سایت

در طول یک بیماری همه گیر در زمانی که بسیاری از مردم به ماندن در خانه.

تایوان ارائه می دهد کمک به دست به راه اندازی متاثر از coronavirus

راه اندازی دریافت می تواند تا 12 ماه از بودجه برای سهام ممتاز.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب