نیسان در بالا 5 مراقبت از خودرو نکات برای زمانی که شما پارک شده در صفحه اصلی

آوریل 24 سال 2020 یک خودرو, باتری لاستیک و مایعات مناطق به تماشا و نگهداری شود می توان با اقدامات ساده

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 5 اردیبهشت 1399

  • یک خودرو, باتری لاستیک و مایعات مناطق به تماشا و نگهداری شود می توان با اقدامات ساده
  • نگه داشتن یک وسیله نقلیه پاک به محافظت از رنگ می تواند یک خانواده بزرگ-دوستانه فعالیت

NASHVILLE – وجود دارد چند کار ساده خودرو-تکنیک های مراقبت از برای رانندگان به یاد داشته باشید که آنها ممکن است در رانندگی و یا رانندگی به ندرت.

"پناهگاه در محل سفارشات در اثر طول بسیاری از ایالات متحده و کانادا به این معنی است که بسیاری از وسایل نقلیه در حال دیدن نادر اگر هر گونه استفاده از" گفت: Ryan Fulkerson مدیر جدید مدل مهندسی نیسان آمریکای شمالی است. "دیگر یک وسیله نقلیه نشسته استفاده نشده بیشتر احتمال دارد آن است که به توسعه مسائل. با در نظر گرفتن چند مرحله کلیدی رانندگان می تواند نگه داشتن اتومبیل خود را در حال اجرا هموار."
در اینجا پنج نکته از نیسان:

  • نگه داشتن شارژ باتری – یک درایو کوتاه و یا یک قطره شارژر کار خواهد کرد.
  • رانندگی در اطراف بلوک – این را نگه می دارد باتری شارژ و مایعات در گردش خون.
  • بررسی مایعات – حفظ و نگهداری صحیح روغن و انتقال سطح مایع را جلوگیری از مشکلات پایین جاده.
  • حفظ توصيه شده فشار باد تایر – این کمک می کند تا برای جلوگیری از نقاط مسطح هنگامی که وسیله نقلیه خود را نشسته است.
  • شستشوی وسیله نقلیه خود را به طور منظم – این کمک می کند تا به محافظت از رنگ به خصوص برای وسایل نقلیه پارک شده در خارج از منزل.

"زیر برخی از این نکات کمک خواهد کرد که برای نگه داشتن اتومبیل خود را در شکل" گفت: Fulkerson. "شستن ماشین خود را می توانید همچنین از بین بردن خستگی و می تواند یک فعالیت بزرگ برای تمام خانواده است."

اگر یک وسیله نقلیه نیاز به توجه بیشتر به یاد داشته باشید که نمایندگی خودرو و خدمات بخش تلقی خدمات ضروری در حالی که بسیاری از کسب و کار در سراسر کشور بسته هستند در پاسخ به دولت حکم با هدف کاهش گسترش COVID-19. به عنوان یک نتیجه بسیاری از نیسان بخش خدمات همچنان باز و در دسترس هستند برای کمک به خودرو سرویس و تعمیرات. بسیاری از ارائه بدون تماس با رها کردن و یا در صفحه اصلی انتخاب کنید و تحویل. برای قرار دادن یک نیسان نمایندگی مراجعه کنید www.nissanusa.com/dealer-locator.html.


در مورد نیسان آمریکای شمالی

در آمریکای شمالی نیسان عملیات شامل, خودرو, طراحی مهندسی, مصرف کننده و شرکت های بزرگ مالی و فروش و بازاریابی و توزیع و تولید است. نیسان است که اختصاص داده شده به بهبود محیط زیست تحت نیسان سبز برنامه و شناخته شده است که سالانه توسط ایالات متحده در آژانس حفاظت از محیط زیست به عنوان یک انرژی استار® شریک از سال پس از سال 2010. اطلاعات بیشتر در مورد نیسان در آمریکای شمالی و خط کامل نیسان و INFINITI وسایل نقلیه می تواند به صورت آنلاین در www.nissanusa.com و www.infinitiusa.com و یا بازدید از سایت های رسانه های آمریکا nissannews.com و infinitinews.com.

# # #tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب