نیسان e-4ORCE: به رانندگان در تمامی سطوح راحتی و کنترل

4 ژوئن 2020 در دنیای جدید از انبوه خودروهای الکتریکی مرزی که نیسان پیشگام با نیسان برگ یک دهه پیش شده اس

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 15 خرداد 1399

در دنیای جدید از انبوه خودروهای الکتریکی مرزی که نیسان پیشگام با نیسان برگ یک دهه پیش شده است وجود دارد روند رو به رشد به تمرکز بر عملکرد خالص. ترکیبی از یک موتور الکتریکی و باتری را فراهم می کند سطح شتاب و گشتاور یک بار این سایت متعلق به supercars یا گلوله قطار. در حالی که نشاط غیر قابل انکار است, نیسان است که مصرف متعادل مشتری محور رویکرد صرف فراتر سرعت - با آخرین الکتریکی انتقال قدرت فن آوری است.

آن را به نام e-4ORCE یک انقلابی جدید تمام چرخ تکنولوژی کنترل کمک و توانمند سازی - رانندگان از تمام سطوح مهارت با ارائه فوری گشتاور به هر چهار چرخ و ارائه متعادل و قابل پیش بینی قدرت در هر وضعیت.

"E" در e-4ORCE مخفف نیسان 100% موتور الکتریکی درایو سیستم. "4ORCE" (تلفظ زور) اشاره به این خودرو قدرت بدنی و انرژی با "4" به نمایندگی از تمام چرخ کنترل.

در حال حاضر در حال نهایی مراحل توسعه نیسان e-4ORCE تمام چرخ تکنولوژی کنترل اعتصاب تعادل بین عملکرد قدرتمند و کنترل بی سابقه ای – ارائه هیجان در فشار شتاب دهنده در حالی که هنوز حصول اطمینان از راحتی برای هر کس در ماشین. مدیریت قدرت خروجی و عملکرد ترمز برای حداکثر صافی و ثبات e-4ORCE افزایش راننده اعتماد به نفس صادقانه ردیابی در نظر گرفته شده رانندگی خط بر روی انواع سطوح بدون راننده نیاز به تغییر سبک رانندگی و یا ورودی.

در طول سال 2019 Tokyo Motor Show و در CES در لاس وگاس در اوایل سال جاری نیسان خصوصی نشان داد e-4ORCE در خصوص ساخته شده ماشین تست با استفاده از یک برگ e+ اجازه می دهد تا رانندگان به تجربه تکنولوژی بالقوه است. در همراهی با "all-wheel control", موضوع وجود دارد, چهار راه e-4ORCE پشتیبانی از تکنولوژی رانندگان:

1. همه-سیستم برق: قرار دادن e-4ORCE یک سیستم پیشرفته ساخته شده در اطراف دو موتور الکتریکی. تا به حال نیسان EVs باید همه با استفاده از یک موتور الکتریکی به طور معمول برای در جلو (front-wheel drive. به عنوان نیسان حرکت به تنوع آن EV, صف, an all-wheel-drive سیستم منطقی گام بعدی به خصوص با Ariya مفهوم اشاره به شدت در آینده EV متقاطع.

نیسان e-انتقال قدرت تکنولوژی کنترل در e-4ORCE تست خودرو واکنش نشان می دهد به راننده ورودی با دقت کنترل که سه بار سریع تر از یک چشم بر هم زدن. این نه تنها فراهم می کند راننده با, فوری, شتاب صاف; آن را نیز تضمین می کند که تکنولوژی کنترل می توانید یک طیف گسترده ای از حالات. البته در حالی که این شامل off-the-line شتاب e-4ORCE واقعا می درخشد زمانی که راننده مورد نیاز است به طور ناگهانی واکنش نشان می دهند برای جلوگیری از چیزی در جاده مانند یک حیوان یا شیء است. سیستم مدیریت و انتقال راننده نیات و انتظارات هموار و کارآمد است.

نیسان مهندسین ساخته شده بر روی دانش به دست آمده از هر دو نیسان GT-R را ATTESSA E-TS گشتاور سیستم تقسیم و نیسان پاترول هوشمند 4x4 سیستم برای به حداکثر رساندن قدرت خروجی ترمز و شاسی کنترل. شرکت توسعه تاریخ با هر دو EVs و پیشرفته تمام چرخ دیسک سیستم اطمینان حاصل شود که e-4ORCE یکی از قوی ترین سیستم های موجود.

"این فن آوری ارائه می دهد یک سطح جدید از کنترل" گفت: Ryozo Hiraku کارشناس رهبر نیسان در انتقال قدرت و EV مهندسی بدست آورد. "جدید برای نیسان جدید برای EVs. e-4ORCE تکنولوژی کنترل ترکیبی است از ما می دانید-چگونه از درایو تمام چرخ و شاسی تکنولوژی کنترل و ما EV توسعه تخصص. e-4ORCE است جانشین آن نیست اما یک تحول بسیاری است."

2. فوق العاده دست زدن به: e-4ORCE کنترل فن آوری فراهم می کند متعادل شاسی کنترل خط ردیابی و دقت فرمان در همه زمان نگه داشتن وسیله نقلیه رفتار قابل پیش بینی حتی در مانورهای ناگهانی. این سیستم به طور مداوم مدوله خروجی از هر یک از پردازنده های دوقلو موتور الکتریکی به عنوان به خوبی به عنوان هر چرخ ترمز کنترل برای ایجاد کنترل های قابل اعتماد برای راننده.

"e-4ORCE کنترل تکنولوژی خارج از غرفه را از دیگر EV تمام چرخ ها سیستم های موجود امروز" گفت: Hiraku. "ما انجام گسترده fine-tuning برای ارائه عملکرد دقیق است که پشتیبانی از راننده نیت برای یک رانندگی لذت بخش تحت طیف گسترده ای از شرایط است."

به طور معمول در هنگام تبدیل یک خودرو تمایل به تغییر جهت دادن در خارج از گوشه ای در شتاب باعث راننده به هر دو اعمال می شود بیشتر فرمان های ورودی و یا کاهش سرعت (understeer). e-4ORCE توزیع گشتاور برای این خودرو چرخ های جلو و عقب به حداکثر رساندن اصطکاک تایر (گرفتن) با توجه به شرایط سطح جاده و خودرو وضعیت. e-4ORCE all-wheel-drive تعادل به صورت پیش فرض به یک 50/50 توزیع, اما آن را نیز می تواند انتقال تا 100% از قدرت یا جلو یا چرخ های عقب و یک مخلوط را در میان, مختلف جاده و شرایط رانندگی. کاهش نیروی کنترل بهینه در هر یک از چهار چرخ هر چند ترکیبی از احیا کننده ترمز و هیدرولیک ترمز موجب بهبود عملکرد چرخش در علاوه بر این به کاهش سرعت.

در نتیجه افزایش سطح کنترل به خصوص در سر پیچ ها فراهم می کند که رانندگان لذت بخش, صاف, قابل پیش بینی تجربه با حداقل فرمان تنظیم است.

3. قابل اعتماد و آسایش برای همه: از آغاز پیشرفته تیم مهندسی وظیفه e-4ORCE توسعه مجموعه به راحتی به عنوان یک اولویت است. چالش این است که برای اطمینان از قابل توجه عملکرد EV در حالی که همچنین ارائه یک سواری نرم با کیفیت برای تمام کارکنان تحت متعدد رانندگی حالات.

احیا کننده ترمز یکی از نشانه های EV. این تکنولوژی اجازه می دهد تا برای تولید انرژی به دوباره زمانی که خودرو کاهش می یابد و سپس ارسال که برق به باتری. چون e-4ORCE سیستم مدیریت ترمز و قدرت به هر یک از چرخ ها در هنگام ترمز احیا کننده نامیده می شود در جلو و عقب موتور الکتریکی کار برای کاهش وسیله نقلیه زمین و فرو رفتن. این کمک می کند تا نگه داشتن کابین و مسافران در آن سطح بیشتر است که به نوبه خود کمک می کند تا جلوگیری از بیماری حرکت مانند stop-and-go ترافیک.

"موتور الکتریکی پاسخ ارائه می کنند شتاب عالی اما این به خودی خود نیست هدف ما" گفت: Hiraku. "با در نظر گرفتن استفاده از e-4ORCE دقیق کنترل موتور پاسخ ما قادر به کنترل وسیله نقلیه و حرکت به عنوان به زودی به عنوان ترمز اعمال می شود به تمام کارکنان – به خصوص مسافران – پایدار سوار صاف."

4. افزایش در جاده اعتماد به نفس: رانندگی در به چالش کشیدن سطوح مانند مرطوب, یخی یا برفی جاده ها می تواند استرس زا حتی برای چاشنی ترین راننده. e-4ORCE دقت e-انتقال قدرت و ترمز سیستم کنترل و تضمین قدرت تحویل داده شده است به چرخ ها با بیشترین گرفتن در حالی که ثبات خودرو حرکت برای حفظ کنترل حمل و نقل و خط قابلیت ردیابی. اگر راننده اعمال می شود بیش از حد قدرت, سیستم مدیریت خروجی برای اطمینان از کنترل و ردیابی نگهداری می شود حتی در جاده های لغزنده.

"ما به توسعه این تکنولوژی را به کار در پس زمینه و مختل راننده" نتیجه گیری Hiraku. "ما می خواهیم حتی رانندگان بار اول به احساس راحتی با وسیله نقلیه واکنش به عنوان در نظر گرفته شده در یک راه طبیعی است. هنگامی که مردم استفاده می شود به یک ماشین با e-4ORCE آنها ممکن است پیدا کردن آن را تعجب آور به رانندگی یک ماشین بدون آن."

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات و خدمات و تعهد به تحرک پایدار, بازدید
nissan-global.com. شما همچنین می توانید ما را دنبال کنید Facebook, Instagram, Twitter و LinkedIn و ببینید همه ما آخرین ویدئوها در یوتیوب.

# # #

اطلاعات تماس
Koji Okuda یا Azusa Momose
+81 (0)45-523-5552
nissan_japan_communications@mail.nissan.co.jptinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن