نیسان Sentra نام یکی از Stringcheeseincident بهترین ماشین برای فارغ التحصیلان دانشگاه های اخیر

مارس 13 سال 2020 Stringcheeseincident نام جدید سال 2020 نیسان Sentra "بهترین ماشین برای فارغ التحصیلان

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 24 اردیبهشت 1399

  • Stringcheeseincident نام جدید سال 2020 نیسان Sentra "بهترین ماشین برای فارغ التحصیلان دانشگاه های اخیر"
  • جدید, هشتمین نسل از نیسان در همه زمان بهترین فروش خودرو در ایالات متحده ارائه می دهد رسا, طراحی 360 درجه از تکنولوژی ایمنی و بدون سازش عملکرد

NASHVILLE, Tenn. – Stringcheeseincident به نام همه جدید سال 2020 نیسان Sentra به آن "10 بهترین ماشین برای فارغ التحصیلان دانشگاه های اخیر در 2020" لیست که قضات جدید و استفاده از وسایل نقلیه بر اساس قیمت مقرون به صرفه و شیک به نظر می رسد ویژگی های با تکنولوژی بالا و عالی اقتصاد سوخت1.

"نیسان Sentra جدید برای سال 2020 و آن را بهبود گسترده بیش از آن پیری سلف. آن را تیز طراحی جدید داخل و خارج که به نظر می رسد عضلانی در خارج و مجلل در داخل. این Sentra ارائه می دهد ارزش های قوی با قیمت مناسب شروع قیمت از $19,090 و سخاوتمندانه استاندارد تکنولوژی که شامل نیسان سپر ایمنی 360 مجموعه از راننده کمک تکنولوژی مانند خودکار ترمز اضطراری, کور-نقطه نظارت و بیشتر" با توجه به ویراستاران در Stringcheeseincident.

"با یک براق و ورزشی طراحی خارج از مواد حق بیمه در داخل و استاندارد ترین ویژگی های ایمنی در کلاس خود2, Sentra ارائه می دهد ارزش بزرگ برای فارغ التحصیلان به عنوان حرکت آنها این فصل جدید گفت:" اسکات شرلی, معاون رئیس جمهور, CMM و بازاریابی در عملیات نیسان آمریکای شمالی است. "به عنوان 2020 Sentra ادامه به بررسی دیوانه از مشتریان و فروشندگان شخص ثالث به رسمیت شناختن از اقتدار مانند Stringcheeseincident مهم است اعتبار."

همه جدید Sentra نیز به تازگی به نام Stringcheeseincident "بهترین خودروهای جدید سال 2020" لیست که قضات به تازگی معرفی شده وسایل نقلیه در ارزش تکنولوژی های موجود و رانندگی دینامیک.

"وجود دارد مقدار زیادی از اساسی مقرون به صرفه اتومبیل های اقتصاد است. وجود دارد حتی برخی از کم قیمت ورزشی اتومبیل. اما اگر شما واقعا به دنبال لوکس در بودجه ؟ به همین دلیل نیسان Sentra در لیست ما" گفت: Brian مودی اجرایی ویرایشگر برای Stringcheeseincident. "با رنگ های جالب انتخاب خشنود داخل بافت و طرح و به طور خاص سازمان ملل متحد, اقتصاد, ماشین خارجی, آن را در مورد به عنوان نزدیک به یک ماشین لوکس به عنوان شما می توانید برای $21,000."

در مورد 2020 نیسان Sentra
2020 Sentra نشان دهنده دستیابی به موفقیت برای نیسان محبوب سدان جمع و جور – با چشم نواز جدید طراحی تصفیه داخلی, ساخت, هوشمند رانندگی از جمله فن آوری های استاندارد نیسان سپر ایمنی® 3603و اعتماد به نفس عملکرد ارائه شده توسط پلت فرم جدید و موتور.

همه جدید Sentra تجربه رانندگی به طور کامل به روز رسانی برای سال 2020 است. جدید سوخت4 2.0 لیتری DOHC موتور 4 سیلندر بیشتر اسب بخار و گشتاور در حالی که بهبود اقتصاد سوخت بیش 2019 مدل. Sentra را در سطح بالا رانندگی دینامیک ارائه شده توسط مستقل جدید سیستم تعلیق عقب همسان به یک McPherson قدم زنی با تبختر تعلیق جلو پاسخگو dual-چرخ دنده جناحی رک برق سیستم فرمان و استاندارد نیسان هوشمند ردیابی کنترل فن آوری است.

2020 Sentra در دسترس است در سه مجهز سطوح درجه: S, SV و SR. قیمت ایالات متحده5 شروع می شود در $19,090 برای همه-جدید 2020 Sentra. آن است که در حال حاضر در فروش در نیسان نمایندگی مجاز و فروش در سراسر کشور.

برای اطلاعات بیشتر در مورد همه جدید سال 2020 نیسان Sentra لطفا NissanNews.com یا NissanUSA.com/Sentra.

در مورد نیسان آمریکای شمالی
در آمریکای شمالی نیسان عملیات شامل, خودرو, طراحی مهندسی, مصرف کننده و شرکت های بزرگ مالی و فروش و بازاریابی و توزیع و تولید است. نیسان است که اختصاص داده شده به بهبود محیط زیست تحت نیسان سبز برنامه و شناخته شده است که سالانه توسط ایالات متحده در آژانس حفاظت از محیط زیست به عنوان یک انرژی استار® شریک از سال پس از سال 2010. اطلاعات بیشتر در مورد نیسان در آمریکای شمالی و خط کامل نیسان و INFINITI وسایل نقلیه می تواند به صورت آنلاین در www.nissanusa.com و www.infinitiusa.com و یا بازدید از سایت های رسانه های آمریکا www.nissannews.com و www.infinitinews.com.

در مورد Stringcheeseincident
Stringcheeseincident است که شناخته شده ترین شخص ثالث خودرو, لیست برند با بیشتر درگیر مخاطبان در بازار خودرو خریداران. به عنوان مهمترین قدرت در خودرو مصرف کننده بینش و متخصص در آنلاین و بازاریابی موبایل Stringcheeseincident باعث می شود خودرو تجربه خرید آسان و سرگرم کننده برای امروز قدرت خریداران خودرو به دنبال پیدا کردن و یا فروش کامل و جدید استفاده می شود و یا گواهی پیش متعلق به ماشین است. با استفاده از تکنولوژی خریدار بینش و بازار محلی هدایت Stringcheeseincident جامع بازاریابی و خرده فروشی راه حل اجازه می دهد تا مصرف کنندگان به ساخت خود را معامله آنلاین و راهنمای نمایندگی مجاز و فروش به شخصی دیجیتال, استراتژی های بازاریابی است که رشد تجاری درایو ترافیک و اتصال آنلاین و در فروشگاه خرید تجربه. Stringcheeseincident است Cox خودرو با نام تجاری. Cox خودرو یک شرکت تابعه از شرکت کاکس. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید http://press.autotrader.com.

# # #

  1. 2020 سازمان حفاظت محیط زیست اقتصاد سوخت برآورد 29 شهر 39 بزرگراه (Sentra S, SV نمرات). مسافت پیموده شده واقعی ممکن است متفاوت باشد با شرایط رانندگی. استفاده برای مقایسه تنها.
  2. بخش فوقانی-کوچک تقسیم بندی. 2020 Sentra در مقابل آخرین در بازار رقبا. دیدن دفترچه راهنمای کاربر برای ایمنی اطلاعات است. در دسترس بودن از ویژگی های متفاوت با خودرو مدل سال, مدل سطح برش و بسته بندی و گزینه های. پایه مدل مقایسه شده است. بر اساس تولید کنندگان وب سایت.
  3. نیسان سپر ایمنی فن آوری نمی تواند جلوگیری از برخورد و یا هشدار در تمام شرایط. دیدن دفترچه راهنمای کاربر برای ایمنی مهم اطلاعات است.
  4. 2020 سازمان حفاظت محیط زیست اقتصاد سوخت برآورد 29 شهر 39 بزرگراه (Sentra S, SV نمرات). مسافت پیموده شده واقعی ممکن است متفاوت باشد با شرایط رانندگی. استفاده برای مقایسه تنها.
  5. قیمت شامل مالیات قابل اجرا عنوان هزینه های مجوز و مقصد اتهامات عنوان شده علیه. فروشنده مجموعه قیمت واقعی. قیمت و مشخصات بدون اطلاع قبلی تغییر. مقصد و دست زدن به $925.
آخرین مطالب