نیسان آماده برای ایالات متحده تولید راه اندازی مجدد

مه 27 سال 2020 نیسان قصد دارد یک مرحله به مرحله راه اندازی مجدد آن ایالات متحده عملیات تولید آغاز ژوئن

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 8 خرداد 1399

  • نیسان قصد دارد یک مرحله به مرحله راه اندازی مجدد آن ایالات متحده عملیات تولید آغاز ژوئن 1
  • این شرکت نسخه های امن خود راه اندازی راهکار برای هدایت کارکنان تولیدی جدید بهداشت و پروتکل های ایمنی برای محیط کار
  • نیسان استخدام بیش از 14,000 مردان و زنان در سراسر ایالات متحده خود را تولید ردپا

NASHVILLE, Tenn. – نیسان را انجام مرحله به مرحله راه اندازی مجدد آن در ایالات متحده آغاز عملیات تولید در اوایل ماه ژوئن است. شرکت خودرو کارخانه مونتاژ در کانتون از دست ندهید. و انتقال قدرت گیاه در Decherd, Tenn. برنامه ریزی برای از سرگیری تولید در ژوئن 1, به دنبال آن Smyrna, Tenn. خودرو کارخانه مونتاژ در ژوئن 8. این بلاگ Decherd انتقال قدرت کارخانه از سر گرفته محدود تولید در آوریل 1.

"ما برنامه ریزی شده تولید ما راه اندازی مجدد با مراقبت داشته باشیم که تاثیر COVID-19 ادامه دارد" گفت: Steve Marsh معاون ارشد رئیس جمهور و تولید مدیریت زنجیره تامین و خرید نیسان, North America, Inc. "روند تدریجی خواهد بود. اولویت اول ما این است که برای اجرای کامل پروتکل بنابراین کارکنان اعتماد به نفس لازم است اقدامات احتیاطی گرفته شده است برای اطمینان از ایمنی خود را در محل کار."

نیسان ایجاد کرده است یک راهکار جامع — امن Start-Up — راهنمای کارکنان جدید بهداشت و پروتکل های ایمنی. امن راه اندازی شامل بهترین شیوه ها و توصیه ها از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) با ایمنی و بهداشت شغلی آمریکا (OSHA) و دیگر سازمان های دولتی. برخی از پروتکل های ایمنی شامل:

  • سلامت روزانه خود گواهینامه برای همه کارکنان و بازدید کنندگان است. کارکنان و بازدید کنندگان نشان می دهد که آنها ممکن است علائم یا ممکن است در معرض COVID-19 نمی خواهد اجازه ورود به هر نیسان پيشگيري.
  • تغییرات به ایستگاه های کاری مبهوت تغییر و شکستن زمان و حداقل کار چرخش به موقف اجتماعی فاصله دستورالعمل.
  • پرداخت اضافی تجهیزات حفاظت فردی از جمله سپر چهره و ماسک.
  • پیشرفته ضد عفونی پروتکل برای ایستگاه های کاری مشترک مناطق و ابزار.

تولید الگوهای تغییر نیز تنظیم خواهد شد که لازم است برای حمایت از این مرحله به مرحله راه اندازی مجدد برنامه ریزی و تولید بازی با زمان تقاضای بازار است.

"به عنوان تولید را افزایش می دهد ما ادامه خواهد داد برای ارزیابی و پیاده سازی کنترل های لازم در خط با هر به روز رسانی دستورالعمل از سازمان های دولتی و بازخورد از کارکنان" مارش گفت.

در مورد نیسان آمریکای شمالی
در آمریکای شمالی نیسان عملیات شامل, خودرو, طراحی مهندسی, مصرف کننده و شرکت های بزرگ مالی و فروش و بازاریابی و توزیع و تولید است. نیسان است که اختصاص داده شده به بهبود محیط زیست تحت نیسان سبز برنامه و شناخته شده است که سالانه توسط ایالات متحده در آژانس حفاظت از محیط زیست به عنوان یک انرژی استار® شریک از سال پس از سال 2010. اطلاعات بیشتر در مورد نیسان در آمریکای شمالی و خط کامل نیسان و INFINITI وسایل نقلیه می تواند به صورت آنلاین در www.nissanusa.com و www.infinitiusa.com و یا بازدید از سایت های رسانه های آمریکا nissannews.com و infinitinews.com.

# # #tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن