نیسان ترین-اهدا بازار انبوه با نام تجاری در سال 2020 J. D. Power APEAL مطالعه

جولای 22, 2020 NASHVILLE, Tenn. – فصل جدیدی در حال وقوع است در نیسان که با چهار نفر از آن وسایل نقلیه د

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 2 مرداد 1399

NASHVILLE, Tenn. – فصل جدیدی در حال وقوع است در نیسان که با چهار نفر از آن وسایل نقلیه درآمد بالا بخش افتخارات در J. D. Power 2020 خودرو عملکرد و اجرای طرح (APEAL) مطالعهSMمنتشر شده امروز.

نیسان در چهار بخش برنده شد بیشتر از هر بازار انبوه با نام تجاری در سال 2020 APEAL مطالعه است.

همه جدید سال 2020 Sentra تبدیل به بهترین عملکرد را برای نیسان به ثمر رساند 42 امتیاز بالاتر از آن بخش متوسط (ماشین جمع و جور). همه جدید بالعکس به ثمر رساند 41 امتیاز جلوتر از بخش متوسط (کوچک); حداکثر 30 امتیاز جلوتر از بخش متوسط (بزرگ ماشین); و ناوگان رتبه 25 امتیاز جلوتر از آن بخش متوسط (SUV بزرگ). این سومین APEAL بخش برنده شدن در یک ردیف برای نیسان ماکسیما.

"Delighting مشتریان ما طول می کشد یک تلاش مشترک در همکاری با نمایندگی های ما" گفت: Mike Colleran معاون ارشد رئیس جمهور ایالات متحده بازاریابی و فروش نیسان در آمریکای شمالی است. "ما به سرعت بازسازی مجموعه ما با وسایل نقلیه است که هیجان در طراحی و عملکرد, و ما فروشنده همکاران کارشناسان در تطبیق آنها را به نیازهای مشتری می باشد که برابر است به این بزرگی رضایت مشتری نتیجه است."

در میان انبوه بازار مارک نیسان بهبود رتبه بندی خود را بالا رفتن از 14th محل در سال 2019 به یک کراوات برای ششم در سال 2020 است.

"این بسیار مثبت عملکرد از نیسان به عنوان آنها به دنبال تقویت تصویر نام تجاری خود گفت:" دیو Sargent, معاون رئیس جمهور از خودرو با کیفیت در J. D. Power. "هشت نیسان 10 رتبه بندی مدل های گل بهتر نسبت به بخش خود را به طور متوسط با چهار دستیابی به بهترین در بخش. این خودروساز در حال انجام به خوبی در نظر delighting مشتریان خود را وقتی که می آید به داشتن و رانندگی نیسان وسایل نقلیه است."

در حال حاضر در آن 25th سال JD قدرت APEAL مطالعه اقدامات صاحبان دلبستگی عاطفی و سطح هیجان با وسیله نقلیه در سراسر 37 صفات اعم از حس راحتی و لوکس آنها احساس می کنید که به بالا رفتن از صندلی راننده به احساس آنها را زمانی که آنها در مرحله شتاب دهنده. این ویژگی ها جمع آوری شده برای محاسبه به طور کلی APEAL نمره شاخص اندازه گیری در 1000 نقطه در مقیاس.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات و خدمات و تعهد به تحرک پایدار, بازدید nissanusa.com. شما همچنین می توانید ما را دنبال کنید Facebook, Instagram, Twitter و LinkedIn و ببینید همه ما آخرین ویدئوها در یوتیوب.

# # #tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن