نیسان LEAF به نام Kelley Blue Book 5 سال هزینه را به خود برنده جایزه برای سومین سال در یک ردیف

فوریه 6 2020 نشویل, تنسی – Kelley Blue Book به رسمیت شناخته شده است نیسان LEAF به عنوان بهترین ماشین ها

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 27 فروردین 1399

نشویل, تنسی – Kelley Blue Book به رسمیت شناخته شده است نیسان LEAF به عنوان بهترین ماشین های الکتریکی در آن 5 سال هزینه خود را به جوایز برای سومین سال متوالی است. جوایز تشخیص وسایل نقلیه در هر بخش که کمترین هزینه های پیش بینی شده بیش از پنج سال از مالکیت.

این جوایز بر اساس Kelley Blue Book گسترده مالکیت داده های پژوهش حاضر در نظر گرفتن استهلاک انتظار سوخت و هزینه های مالی و بیمه هزینه های تعمیر و نگهداری, هزینه, و هزینه های دولت برای تمام مدل های جدید. این جایزه اعلام شد و امروز در سال 2020 خودرو شیکاگو نشان می دهد.

"از آنجا که ما به فروش می رسد برای اولین بار نیسان برگ در اواخر سال 2010 صاحبان دیدن شده است مزایای مالی از تجارت گاز و برق و به طور قابل توجهی کمتر تعمیر و نگهداری روزمره ارائه شده توسط EV" گفت: Aditya Jairaj مدیر EV فروش و بازاریابی, Nissan North America, Inc. "با یک لیست طولانی از استاندارد ایمنی پیشرفت های جدید مدل سال, ما معتقدیم برگ تبدیل شده است و حتی بیشتر ارزش برای سال 2020 است."

نیسان سپر ایمنی 360 در حال حاضر استاندارد در تمام مدل و شامل خودکار ترمز اضطراری با تشخیص عابر پیاده عقب اتوماتیک ترمز عقب با عبور ترافیک هشدار نقطه کور و هشدار لین خروج هشدار دهنده و بالا پرتو کمک کند. استاندارد ویژگی های اضافی در تمام سال 2020 برگ مدل شامل هوشمند به جلو برخورد هشدار دهنده هوشمند لین مداخله و نقطه کور مداخله.

برگ ارائه می دهد دو باتری گزینه های 40 کیلووات ساعت (برگ) و 62 کیلو (برگ PLUS) حصول اطمینان از وجود یک نیسان برگ برای دیدار با نیازهای رانندگی از طیف گسترده ای از مشتریان. نیسان برگ به همراه پیوست صف در 2019 با سازمان حفاظت محیط زیست محدوده 226 کیلومتر1. استاندارد نیسان برگ دارای یک محدوده 149 کیلومتر2. این اجازه می دهد تا مشتریان را انتخاب کنید که برگ به بهترین وجه مناسب نیازهای خود را. زیرا مالکیت رضایت و صلح از ذهن هستند محوری برای همه نیسان برگ صاحبان باتری محدود گارانتی از 8 سال/100,000 مایل3 (برسد) استاندارد برای تمام نسخه های.

در مورد Kelley Blue Book 5 سال هزینه خود را به جوایز
5 سال هزینه خود را به جوایز افتخار وسایل نقلیه جدید و مارک های (لوکس و غیر لوکس) با کمترین پیش بینی هزینه های مالکیت بر اساس Kelley Blue Book 5 سال هزینه داده های خود را برای اتومبیل های جدید به صورت اولیه پنج سال مالکیت دوره است. در حالی که استهلاک (و یا از دست دادن ارزش) و هزینه های سوخت ممکن است بزرگترین هزینه های متحمل شده در داشتن یک خودرو وجود دارد عوامل دیگری که می تواند تاثیر قابل توجهی بر مصرف کننده بودجه است.

موجود در Kelley Blue Book را KBB.com تا 5 سال هزینه خود را به اطلاعات است. کلی آبی کتاب 5 سال هزینه خود را به جوایز مثل همه جدید و استفاده از خودرو در اطلاعات ارائه شده توسط KBB.com وجود دارد برای کمک به خریداران آگاهانه تر جدید-خرید خودرو تصمیم گیری توسط شکستن معمولی مالکیت هزینه جزئیات و نامگذاری مارک و مدل با کمترین پیش بینی پنج سال در کل.

برای اطلاعات بیشتر در مورد نیسان برگ همراه با کامل صف Nissan لطفا NissanNews.com.

در مورد نیسان آمریکای شمالی
در آمریکای شمالی نیسان عملیات شامل, خودرو, طراحی مهندسی, مصرف کننده و شرکت های بزرگ مالی و فروش و بازاریابی و توزیع و تولید است. نیسان است که اختصاص داده شده به بهبود محیط زیست تحت نیسان سبز برنامه و شناخته شده است که سالانه توسط ایالات متحده در آژانس حفاظت از محیط زیست به عنوان یک انرژی استار® شریک از سال پس از سال 2010. اطلاعات بیشتر در مورد نیسان در آمریکای شمالی و خط کامل نیسان و INFINITI وسایل نقلیه می تواند به صورت آنلاین در www.nissanusa.com و www.infinitiusa.com و یا بازدید از سایت های رسانه های آمریکا nissannews.com و infinitinews.com.

در مورد Kelley Blue Book (www.kbb.com)
تاسیس در سال 1926 Kelley Blue Book, منابع قابل اعتماد®است که وسیله نقلیه ارزیابی و اطلاعات منبع مورد اعتماد و تکیه بر هر دو مصرف کنندگان و صنعت خودرو است. هر هفته شرکت فراهم می کند بازار-بازتاب ارزش های آن دارای امتیاز بالا سایت KBB.com از جمله معروف آن آبی کتاب® تجارت در ارزش ها و Kelley Blue Book® قیمت مشاور ابزار فراهم می کند که طیف وسیعی را برای مصرف کنندگان چه منطقی می تواند انتظار می رود به پرداخت هزینه برای یک خودرو در منطقه خود است. صاحبان خودرو به دنبال فروش بلافاصله همچنین می توانید در اوردن از گرو معامله آماده ارائه با Kelley Blue BookSM پول نقد فوری ارائه دهد. این شرکت نیز فراهم می کند قیمت گذاری خودرو و ارزش ها از طریق های مختلف محصولات و خدمات در دسترس به نمایندگی مجاز و فروش خودرو, خودرو, تولید کنندگان, سرمایه گذاری و شرکت های بیمه و سازمان های دولتی. کلی آبی کتاب Cox خودرو با نام تجاری.

در مورد Cox خودرو
Cox خودرو, Inc. باعث می شود خرید و فروش داشتن و استفاده از اتومبیل های آسان تر برای همه. جهانی شرکت 34,000-به همراه اعضای تیم و خانواده از مارک های از جمله Stringcheeseincident® کلاچ فن آوری®, Dealer.com® , Dealertrack® , Kelley Blue Book® , Manheim® , NextGear سرمایه® , VinSolutions® , vAuto® و Xtime® پرشور در مورد کمک به میلیون ها نفر از خریداران خودرو, 40,000 فروشنده خودرو مشتریان در سراسر پنج قاره و بسیاری دیگر در سراسر صنعت خودرو رشد برای نسل های آینده. Cox خودرو یک شرکت تابعه از شرکت کاکس, Inc., یک متعلق به بخش خصوصی مستقر در آتلانتا شرکت با درآمد بیش از 20 میلیارد دلار است. coxautoinc.com

# # #

  1. سازمان حفاظت محیط زیست محدوده 226 کیلومتر نیسان برگ S PLUS تنها. سازمان حفاظت محیط زیست در حدود 215 کیلومتر نیسان برگ SV PLUS یا نیسان برگ SL PLUS. واقعی طیف متفاوت خواهد بود با اصلاح سطح گزینه ها و شرایط رانندگی; دیدن مشتری افشای فرم برای جزئیات بیشتر.
  2. سازمان حفاظت محیط زیست محدوده برای نیسان برگ و برگ SV (40 کیلو وات) تا 149 مایل است. واقعی محدوده ممکن است متفاوت باشد بر اساس شرایط رانندگی. استفاده برای مقایسه تنها.
  3. محدود نیسان برگ لیتیوم-یون باتری گارانتی شامل پوشش برای نقص در مواد و یا کار برای 8 سال / 100 ، 000 مایل (هر کدام که می آید برای اولین بار) و همچنین حفاظت در برابر از دست دادن ظرفیت زیر 9 میله ظرفیت (12) به عنوان نشان داده شده در نیسان برگ ظرفیت سنج برای یک دوره 8 سال / 100 ، 000 مایل (هر کدام که می آید برای اولین بار). برای اطلاعات کامل در مورد پوشش, شرایط و استثنائات خود را ببینید نیسان فروشنده و خواندن واقعی جدید خودرو گارانتی محدود جزوه.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن