نیسان برگ رویای درایو سنگ کودک شما به خواب

فوریه 10 سال 2020 60 درصد از پدر و مادر1 تکیه بر روش رویای رانندگی2 برای کمک به نوزادان خود را به خواب

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 27 فروردین 1399

 • 60 درصد از پدر و مادر1 تکیه بر روش رویای رانندگی2 برای کمک به نوزادان خود را به خواب رفتن
 • نیسان خواب تا جهان اول صفر-انتشار لالایی, موسیقی متن فیلم که فیوز برای تلفن های موبایل از نیسان LEAF با فرکانس های تولید شده توسط یک زمزمه موتور احتراق برای ایجاد یک هیپنوتیزم صوتی برای عصبانی نوزادان
 • 70%3 می گویند داشتن یک EV خواهد آنها را کمتر احساس گناه در مورد رویای رانندگی
 • رویای رانندگی در یک نیسان برگ اجتناب تا 70,000 g از شرکت2 تولید گازهای گلخانه ای در هر سال4
 • نیسان برگ ارائه نرم و صاف و امن تر سفر با تشکر از e-پدال و ProPILOT فن آوری

پاریس – نیسان می آید به نجات frazzled پدر و مادر در سراسر اروپا با یک احساس گناه راه حل برای کسانی که به شدت با تکیه بر اثرات جادویی از رویای رانندگی به آرامی آرامش فرزندان خود را به خواب.

معرفی نیسان برگ رویای رانندگی – برای اولین بار در جهان صفر-انتشار لالایی خواب توسط نیسان مهندسین در همکاری با طراح صدا و خواب, مربی, Tom Middleton. این آلبوم خواب برای نوزادان تقلید صلح آمیز صدا فرکانس زمزمه موتور احتراق – اعتماد به قرار دادن کودکان به خواب و در هیچ شرکت2 انتشار هزینه.

تحقیقات جدید نشان میدهد پدر و مادر در سراسر اروپا در حال frustratingly محروم از خواب. اکثر پدر و مادر (65%) با یک کودک در سن دو و تحت, است, زنده ماندن در کمتر از پنج ساعت خواب یک شب با 60%5 اعتراف به آنها توسل به رویای رانندگی6 فرزندان خود را به خواب و بیش از نیمی (57%) انجام آن را حداقل یک بار در هفته.

هنگامی که به دنبال در چرا پدر و مادر قرار داده و ایمان خود را به این روش نیسان کشف کردند که 70%7 از پدر و مادر قرار دادن اعتماد خود را در قدرت این خودرو حرکت که در واقع آن است که تسکین دهنده فرکانس صدا از یک موتور احتراق داخلی (ICE) است که بزرگترین کمک کننده به یک کودک به خواب رفتن در ماشین.

با توجه به متخصص Paul سرعت-اندروز سر و صدا و لرزش توسعه مدیریت در نیسان "EV مانند نیسان LEAF است یک انتخاب بهتر برای رویای رانندگی; اگر چه ما می دانیم که آرام soundscape ممکن است به عنوان موثر به عنوان یخ اتومبیل. موتورهای احتراق انتقال صدا با فرکانس ترکیبی از سفید و صورتی و قهوه ای و سر و صدا های متنوع در تن – ایجاد یک ارکستر, نمای صوتی است که به خصوص تسکین دهنده و آرامش به کودکان است."

مکرر رویای رانندگی در یک موتور احتراق منجر به افزایش انتشار کربن; با پدر و مادر ساطع تا 70,000 g از شرکت2 تولید گازهای گلخانه ای8 در هر سال است. اما 70 درصد از اروپایی پدر و مادر موافق EV کاهش خواهد گناه خود را در اطراف رویای رانندگی و می خواهید برای تبدیل شدن به بهتر زیست محیطی نقش مدل برای فرزندان خود.

به ارائه یک راه حل نیسان با همکاری مشهور طراح صدا و خواب مربی تام میدلتون برای ایجاد نیسان برگ رویای رانندگی – اول صفر-انتشار لالایی از kryptonite آلبوم برای عصبانی نوزادان شامل پنج و سه دقیقه آهنگ های که در هماهنگی با پیشرفته تکنولوژی در خودرو موجود در تمام برقی و برگ.

"نیسان صفر-انتشار لالایی ترکیبی از اوایل شنوایی توسعه تحقیقات با استراتژی های خلاق و الهام گرفته شده است قابل شنیدن و نامفهوم برای تلفن های موبایل از نیسان برگ می گوید:" طراح صدا, Tom Middleton. "همراه با نیسان, ما در حال پیدا کردن نوآورانه بهداشت و ایمنی-آگاهانه راه به درخواست های کاربردی صدا در EVs است که می رود فراتر از وسیله نقلیه خود را به طور موثر و الهام بخش نسل جدیدی از هدف-محور انسان-اولین اتومبیل طراحی و عملکرد."

تام منچستر افزود: "این اولین بار در جهان با همکاری یک ماشین به عنوان برجسته هنرمند. در علاوه بر این به موتور احتراق فرکانس است که تنها کودکان می تواند بشنود که کمک به آرامش آنها را به خواب هر صدا شما می توانید شنیدن می آید از ساختمان یک ارکستر از صداها و ریتم از داخلی و خارجی ضبط شده از برگ."

رویای رانندگی در یک نیسان برگ نیز می تواند کمک به ایجاد تجربه آرامش بخش تر برای پدر و مادر. صفر گازهای خروجی اگزوز و خودرو e-پدال قابلیت کمک در یک سواری نرم و صاف اجازه می دهد بدون درز رانندگی و ترمز با یک پدال.

علاوه بر این ProPILOT کمک قابل توجهی کاهش می دهد راننده و استرس باعث می شود رویای رانندگی در شب راحت تر و امن تر است. این کمک می کند تا پدر و مادر حفظ یک سرعت ثابت نگه داشتن یک فاصله امن و دور از اتومبیل های دیگر و اطمینان حاصل شود آنها در خط.

"نیسان رویای رانندگی به تصویر می کشد آینده با استفاده از صدا و دیگر حسی عناصر برای بهبود زندگی مردم گرد هم آوردن چندحسی علم همهجانبه فن آوری و طراحی صدا برای کشف جدید سلامتی رهبری فرصت در تحرک.," گفت: آری پرالتا میان رشته ای, محقق که کمک ارائه تحقیق بینش در این پروژه است. "ما برای اولین بار – نیسان برگ رویای رانندگی گردد در همکاری با نیسان – تنظیم شده است برای کمک به خواب محروم از پدر و مادر در سراسر اروپا است."

پدر و مادر می توانید با اتصال گوشی های هوشمند خود را به نیسان برگ از طریق Android Auto و اپل CarPlay, برای لذت بردن از لالایی های موجود در سیستم عامل های مانند سیب موزیک Spotify در, SoundCloud, یوتیوب و Deezer.

گوش دادن به صفر-انتشار لالایی در زیر جریان سیستم عامل: https://lifetracks.lnk.to/NissanLEAFDreamDrive
  
اطلاعات بیشتر در مورد 100% الکتریکی نیسان برگ در: https://www.nissanusa.com/vehicles/electric-cars/leaf.html

دانلود MP3 فایل صوتی:


در مورد نیسان در اروپا

نیسان یکی از جامع ترین اروپا, حضور هیچ در خارج از کشور تولید کننده به کارگیری بیش از 16,000 کارکنان در سراسر محلی مبتنی بر طراحی و تحقیق و توسعه و تولید و تدارکات و فروش و بازاریابی در عملیات. در سال 2018 نیسان گیاهان در انگلستان و اسپانیا و روسیه تولید حدود 600,000 وسایل نقلیه از جمله برنده جایزه crossovers وسایل نقلیه تجاری و برگ نیسان در اروپا پر فروش ترین خودرو الکتریکی در سال 2018 است. به دنبال یک هدف از صفر صفر تولید گازهای گلخانه ای و مرگ و میر در جاده, نیسان پیشرو در این زمینه با چشم انداز خود را هوشمند تحرک. طراحی شده برای راهنمای نیسان محصول و فن آوری خط لوله این رویکرد 360 درجه به آینده تحرک خواهد لنگر بحرانی شرکت تصمیم گیری های اطراف چگونه ماشین پیگیری, چگونه اتومبیل رانده و چگونه اتومبیل ادغام در جامعه است.

در مورد Nissan Motor Co., Ltd.
نیسان جهانی خط کامل تولید کننده خودرو است که به فروش می رساند بیش از 60 مدل در زیر نیسان بلاگ و Datsun مارک. در سال مالی 2018 شرکت به فروش می رسد 5.52 میلیون وسایل نقلیه در سطح جهانی تولید درآمد از 11.6 تریلیون ین. نیسان دفتر مرکزی جهانی یوکوهاما در ژاپن, مدیریت عملیات در شش منطقه: آسیا و اقیانوسیه; آفریقا و شرق میانه & هند; چین; اروپا; آمریکای لاتین و آمریکای شمالی است. نیسان با همکاری تولید کننده فرانسوی رنو از سال 1999 به دست آورد و 34 درصد سهام میتسوبیشی موتورز در سال 2016. رنو-نیسان-میتسوبیشی داد به فروش می رسد 10.76 میلیون وسایل نقلیه همراه در سال 2018.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات و خدمات و تعهد به تحرک پایدار, بازدید nissan-global.com. شما همچنین می توانید ما را دنبال کنید Facebook, Instagram, Twitter و LinkedIn و ببینید همه ما آخرین ویدئوها در یوتیوب.

# # #

1. مصرف کننده تحقیقات انجام شده در نوامبر سال 2019 با توضیح در بازار و راه اندازی شده توسط نیسان از 7,500 مصرف کنندگان در سراسر انگلستان, فرانسه, آلمان, اسپانیا, ایتالیا, نروژ و هلند است.
2. رویای رانندگی به طور سنتی از یک سفر کوتاه در یک ماشین با یک موتور احتراق است که کمک می کند تا کودک خود را به خواب.
3. مصرف کننده تحقیقات انجام شده در نوامبر سال 2019 با توضیح در بازار و راه اندازی شده توسط نیسان از 7,500 مصرف کنندگان در سراسر انگلستان, فرانسه, آلمان, اسپانیا, ایتالیا, نروژ و هلند است.
4. این محاسبه بر فرض که سفر وسایل نقلیه در یک سرعت متوسط 48kph در هر 15 دقیقه رویا درایو یک بار در هفته:

 • متوسط g/km به صورت برگ به اندازه پایین و متوسط بخش: 111.5 گرم/متر
 • فاصله سفر در 1 دقیقه بر اساس بالا: 800 متر
 • گرم گاز CO2 منتشر شده در 1 دقیقه بر اساس بالا: 89.2 g
 • مقدار CO2 منتشر شده به طور متوسط با 780 دقیقه از رویای رانندگی در هر سال: 69,576 g (69.576 کیلوگرم)
  • بر اساس 15 دقیقه از رویای رانندگی در هر هفته هر مصرف کننده یافته های پژوهش

5. مصرف کننده تحقیقات انجام شده در نوامبر سال 2019 با توضیح در بازار و راه اندازی شده توسط نیسان از 7,500 مصرف کنندگان در سراسر انگلستان, فرانسه, آلمان, اسپانیا, ایتالیا, نروژ و هلند است.
6. رویای رانندگی به طور سنتی از یک سفر کوتاه در یک ماشین با یک موتور احتراق است که کمک می کند تا کودک خود را به خواب.
7. مصرف کننده تحقیقات انجام شده در نوامبر سال 2019 با توضیح در بازار و راه اندازی شده توسط نیسان از 7,500 مصرف کنندگان در سراسر انگلستان, فرانسه, آلمان, اسپانیا, ایتالیا, نروژ و هلند است.
8. این محاسبه بر فرض که سفر وسایل نقلیه در یک سرعت متوسط 48kph در هر 15 دقیقه رویا درایو یک بار در هفته:

 • متوسط g/km به صورت برگ به اندازه پایین و متوسط بخش: 111.5 گرم/متر
 • فاصله سفر در 1 دقیقه بر اساس بالا: 800 متر
 • گرم گاز CO2 منتشر شده در 1 دقیقه بر اساس بالا: 89.2 g
 • مقدار CO2 منتشر شده به طور متوسط با 780 دقیقه از رویای رانندگی در هر سال: 69,576 g (69.576 کیلوگرم)
  • بر اساس 15 دقیقه از رویای رانندگی در هر هفته هر مصرف کننده یافته های پژوهش


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de
آخرین مطالب