نیسان بنیاد جوایز کمک های مالی به 27 سازمان های محلی ساختمان جامعه با ترویج تنوع آموزش و پرورش

جولای 8, 2020 در آن 28 سال نیسان بنیاد حفظ تمرکز خود را بر حمایت از برنامه های آموزشی که ترویج بیشتر در

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 18 تیر 1399

  • در آن 28 سال نیسان بنیاد حفظ تمرکز خود را بر حمایت از برنامه های آموزشی که ترویج بیشتر درک و فهم از امریکا متنوع میراث فرهنگی است.
  • نیسان بنیاد جوایز $680,000 در کمک های مالی به 27 سازمان های غیر انتفاعی که اطلاع الهام بخش و تنوع را جشن می گیرند
  • نیسان را قبول نامه ای از قصد برای 2021 اعطای چرخه ابتدا در اواسط ماه اکتبر

NASHVILLE, Tenn. – نیسان بنیاد امروز اعلام کرد آن است که اعطای $680,000 در کمک های مالی به 27 سازمان های غیر انتفاعی برای آن سال 2020 اعطای چرخه. غیر انتفاعی دریافت کنندگان واقع در جنوب کالیفرنیا, تنسی, مرکزی, می سی سی پی شرقی میشیگان و نیویورک و آتلانتا مناطق مترو – تمام مناطق که در آن نیسان عملیاتی حضور.

بیش از آن 28 سال سابقه نیسان بنیاد اهدا بیش از 12 میلیون دلار به حدود 150 سازمان های که ارائه برنامه های آموزشی که اطلاع الهام بخش و جشن گرفتن تنوع در میان های مختلف نژادی و قومی و گروه های فرهنگی که جامعه را تشکیل می دهند.

"نیسان بنیاد تمرکز منحصر به فرد از یک روز شده است برای تحریک dialogue حدود روابط و تنوع فرهنگی و حمایت از سازمان های جشن ما تفاوت در حالی که یادآوری ما را از ما شباهت" گفت: نیسان بنیاد رئیس جمهور تراویس Parman. "ما 2020 دریافت شده اند درگیر شدن در این مهم دشوار است و اغلب ناراحت کننده کار برای سال های بسیاری است. این افتخار ما و افتخار به رسمیت شناختن و تقویت تلاش های خود را."

ماموریت نیسان بنیاد برای ساخت جامعه با ارزش نهادن به تنوع فرهنگ - است که مربوط به امروز به عنوان آن بود در سال 1992 هنگامی که آن را تاسیس شد. شکل گرفته در پاسخ به ناآرامی های مدنی رخ داده است که در نزدیکی نیسان در آمریکای شمالی و سپس در ایالات متحده عملیات فروش در جنوب کالیفرنیا زیر رادنی کینگ دادگاه حکم نیسان بنیاد سالانه اهدا صدها هزار دلار به سازمان های غیر انتفاعی است که حمایت از این بنیاد ماموریت.

"با وجود محدودیت های اقامت-در-خانه سفارشات ناشی از COVID-19 گیر ما 2020 دریافت کرده اند, خلاق, راه هایی برای ادامه کار مهم خود را," گفت, Parul Bajaj مدیر اجرایی نیسان پایه و اساس است. "بسیاری از آنها را گرفته اند برنامه های خود را مجازی با موفقیت بزرگ با ارائه منابع چند رسانه ای برای آموزش اعضای جامعه در یک لحظه نقطه عطفی در تاریخ ما است."

برای بزرگنمایی کلیک کنید

این Tanenbaum مرکز مطالعات ادیان یکی از نمونه های چنین. آن را نقل مکان کرد و آن برنامه ساختمان جامعه با ترویج ارزش تنوع در مدارس به طور کامل آنلاین در اوایل ماه مارس. این برنامه با این نسخهها کار با مدارس و مربیان در مورد نحوه آدرس کلیشه و رویکرد تفاوت با تفکر و روحیه احترام کنجکاوی. در طول سال بیش از 600 مربیان خدمت بیش از 43 ، 000 دانش آموزان در سراسر نه تنها ایالات متحده بلکه در آفریقای جنوبی و کانادا و هلند دیده اند این آموزش.

در میان دیگر 2020 نیسان بنیاد دریافت است نشویل کتابخانه های عمومی بنیاد که حقوق مدنی و جامعه مدنی برنامه یک نیسان بنیاد grantee. اعمال نفوذ کتابخانه غنی از حقوق مدنی مجموعه و برنامه نویسی, برنامه تسهیل دعوت از سازمان های جامعه برای یادگیری در مورد گذشته بی عدالتی به خدمت بهتر متنوع عمومی برخورد آنها در کار خود را هر روز. ارائه شده از کتابخانه حقوق مدنی که مشرف به نشویل تقاطع که در آن بدون خشونت اعتراض به تفکیک ناهار شمارنده صورت گرفت فضا نیز شامل نمادین ناهار ضد و بسیاری از عکس های مربوط به نشویل را جنبش حقوق مدنی.

"نیسان بنیاد طولانی تحسین این برنامه که در آن شرکت کنندگان جمع آوری به بحث در مورد روابط و جامعه پویایی با هدف ترویج همدلی" Bajaj گفت. "ما امیدواریم که که نیسان بنیاد اعطای کمک می کند تا Nashville, کتابخانه عمومی بنیاد همچنان در حال تحول به برنامه و آن را به حتی بیشتر مخاطبان است."

یکی دیگر از 2020 grantee است دیترویت تلویزیون عمومی که دریافت کمک های مالی برای آن "آمریکا سیاه و سفید مجله" (ABJ) و "یکی دیترویت" برنامه های. پس از سال 1968 ABJ کار کرده است برای به اشتراک گذاشتن یک راستگو و توانمندسازی روایت است که در خلاف جهت منفی پوشش آفریقایی جامعه اغلب دریافت می کند. از طریق مصاحبه های گرد-میز بحث زمینه تولید امکانات و اجرای برنامه های هنری شامل آفریقایی آمریکایی ها نشان می دهد ارائه شده زمینه برای کلید و بحث پیرامون تاریخ و فرهنگ و سیاست است. نیسان بنیاد اعطای کمک خواهد کرد DPTV تولید 45 جدید ABJ قسمت. آن را نیز اجازه می دهد DPTV به میزبان چهار جامعه مکالمات در محله مسائل مربوط به تغذیه به آن یکی دیترویت برنامه.

2020 دریافت کنندگان کمک مالی

کالیفرنیا
Kathy موزه غرب آمریکا, "مادری صدای تئاتر شرکت آمریکایی و هندی هنر بازار" ($15,000)

ژاپنی امریکایی, موزه ملی "مدرسه بازديد و خانواده جشنواره" ($30,000)

سن دیگو کودکان کشف موزه "ریشه های سری: رویدادهای فرهنگی و آموزشی و نمایشگاه برای کودکان" ($10,000)

San Diego Museum of مرد "به چالش کشیدن مکالمات برای حمایت از جامعه تغییر" ($15,000)

گرجستان
آتلانتا Historical Society, Inc., "Juneteenth 2021 برنامه خانواده و پذیرش رایگان آخر هفته" ($25,000)

خیریه کاتولیک آتلانتا "پناهنده آموزش و پرورش و نامزدی پروژه" ($10,000)

Fernbank موزه تاریخ طبیعی "سرزمین عجایب زمستانی: جشن ها و سنت ها در سراسر جهان" ($25,000)

میشیگان
عرب موزه ملی آمریکا (یک موسسه دسترسی), "AANM عمومی برنامه نویسی سری 2020-2021" ($10,000)

دیترویت در تلویزیون آموزشی بنیاد "فراگیر رسانه های ضروری روزنامه نگاری" ($30,000)

یادبود هولوکاست در مرکز Zekelman خانواده پردیس "و با استفاده از ادبیات هولوکاست برای مبارزه با نفرت و ارائه درک متقابل فرهنگی" ($20,000)

جامعه خانه "جامعه خانه تنوع و شمول سری" ($10,000)

ادیان شورای رهبری از مترو دیترویت "سفر در تنوع مذهبی: یک برنامه ثابت برای بهبود ایمان مبتنی بر روابط از طریق آموزش و پرورش" ($10,000)

می سی سی پی
کلیولند موسیقی بنیاد d/b/a GRAMMY Museum, می سی سی پی "حق نوشتن: موسیقی, سفر به سوی آزادی" ($25,000)

شغل برای فارغ التحصیلان می سی سی پی, "A. C. E. در محل کار" – ($25,000)

نیویورک
بروکلین تاریخی جامعه "مسلمانان در بروکلین-2020" ($10,000)

کودکان یهودی را در موزه "مدرسه دولتی ابتکار عمل" ($25,000)

موزه یهودی, "فیلم است که ماده" ($25,000)

یکی به صورت "کلاس جهانی: بین فرهنگی در آموزش و پرورش و بورس نیویورک برای جوانان" ($20,000)

Tanenbaum مرکز ادیان درک "ساختمان جامعه با ترویج ارزش تنوع در مدارس" ($30,000)

تنسی
کشف مرکز "بچه ها برای اولین بار" ($60,000)

جهانی آموزش و پرورش, مرکز "گذرنامه به درک" ($25,000)

Nashville, کتابخانه عمومی بنیاد "حقوق مدنی و جامعه مدنی: دیالوگ انتقادی در سهام نژاد و هویت" ($50,000)

Nashville, عمومی, تلویزیون, "همسایه درب بعدی: 2020-2021" ($75,000)

بومی سرخپوستان آمریکایی انجمن از تنسی "39th Annual بومی سرخپوستان آمریکایی آموزش Pow-Wow و هنر نمایشگاه" ($15,000)

واحه Center, Inc., "واحه مرکز ساخت پل" ($50,000)

ستاره Nashville "درک پیشگیری از قلدری از طریق لنز شایستگی فرهنگی و مسابقه سهام" ($20,000)

تنسی مهاجر & پناهندگان حقوق ائتلاف "استقبال تنسی ابتکار" - $15,000

تماس برای 2021 اعطای متقاضیان

نیسان بنیاد آغاز خواهد شد پذیرش نامه ای از قصد برای 2021 اعطای چرخه در اواسط ماه اکتبر با یک مهلت ارسال از تاریخ 16 نوامبر. متقاضیان باید بر اساس در کالیفرنیا و جورجیا و میشیگان می سی سی پی, New York, تنسی, یا, Texas.

"ما را تشویق سازمان های غیر انتفاعی است که در حال حاضر در حال توسعه, برگزاری نمایشگاه و یا تسهیل برنامه نویسی با هدف شکستن موانع اجتماعی و ساختمان فراگیر جوامع به درخواست" گفت: Bajaj. "ما مشتاق به رسمیت شناختن سازمانهای جدید انجام کار مهم برای ترویج بیشتر درک و فهم از امریکا متنوع میراث فرهنگی است."

نیسان بنیاد کمک های مالی اعطا سالانه; بعدی کمک های مالی خواهد شد در ماه ژوئن 2021. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نیسان پایه و کاربرد آن در روند بازدید از نیسان بنیاد صفحه.

در مورد نیسان بنیاد
در سال 1992 تاسیس ماموریت نیسان پایه و اساس است برای ساختن جامعه از طریق ارزش نهادن به تنوع فرهنگی است. نیسان پایه و اساس است که بخشی از نیسان آمریکای شمالی تعهد به "غنی سازی زندگی مردم" از طریق کمک به پاسخگویی به نیازهای جوامع در سراسر ایالات متحده بشردوستانه از طریق سرمایه گذاری, شرکت های بزرگ, توسعه, حمایت های مالی, در نوع کمک های مالی و دیگر کمک های خیریه.

در مورد نیسان آمریکای شمالی
در آمریکای شمالی نیسان عملیات شامل, خودرو, طراحی مهندسی, مصرف کننده و شرکت های بزرگ مالی و فروش و بازاریابی و توزیع و تولید است. نیسان است که اختصاص داده شده به بهبود محیط زیست تحت نیسان سبز برنامه و شناخته شده است که سالانه توسط U. S آژانس حفاظت از محیط زیست به عنوان یک انرژی استار® شریک از سال پس از سال 2010. اطلاعات بیشتر در مورد نیسان در آمریکای شمالی و خط کامل نیسان و INFINITI وسایل نقلیه می تواند به صورت آنلاین در www.NissanUSA.com و www.infinitiusa.com و یا بازدید از سایت های رسانه های آمریکا NissanNews.com و infinitinews.com.

# # #tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب