نیسان e.سدهای رقابت در ABB فرمول E نژاد در صفحه اصلی چالش اول جلسه آزمون

مارس 19 سال 2020 یوکوهاما ژاپن – نیسان e.سد تیم به ثمر رساند جامد ده پایان امروز ABB فرمول E نژاد در صف

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 31 فروردین 1399

یوکوهاما ژاپن – نیسان e.سد تیم به ثمر رساند جامد ده پایان امروز ABB فرمول E نژاد در صفحه اصلی چالش esports جلسه آزمون در فرمول E موناکو خیابان مدار.

با زنده فرمول E مسابقات فصل معلق, نیسان e.سد را به شرکت در نه هفته رقابت esports که امکانات تیم ها و رانندگان از ABB FIA فرمول E مسابقات قهرمانی و همچنین به عنوان یک انتخاب برتر پارسه.

جدید آنلاین مسابقه سری تساوی تشابه بین فرمول E به عنوان اوج انتشار صفر مسابقه در جهان واقعی است که در حال حاضر صفر تولید گازهای گلخانه ای از طریق مسابقه مجازی. در این راستا با نیسان هدف از انتشار گازهای گلخانه ای و مرگ و میر صفر - مهم ستون نیسان هوشمند تحرک چشم انداز - با نام تجاری چشم انداز برای تغییر چگونه ماشین ها رانده شده و یکپارچه به جامعه است.

این ABB فرمول E نژاد در صفحه اصلی چالش خواهد شد جمع آوری کمک مالی است که به کمک یونیسف جهانی coronavirus تجدید نظر شود. نیسان e.سد پشتیبانی از فرمول E جمع آوری کمک های مالی با همکاری یونیسف است که با هدف به نگه داشتن کودکان در سراسر جهان امن و سالم و یادگیری در مواجهه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

آزمون جلسه امروز با استفاده از rFactor 2 شبیه ساز نرم افزار را فعال کنید تیم ها و رانندگان به acclimatize به رقابت esports, بررسی تجهیزات و توسعه آماده سازی برای مراسم تحلیف مسابقه بعدی روز شنبه, آوریل 25 که در آن اهدا خواهد شد.

نقاط سپس انباشته شده در طول مسابقه پیاپی تعطیلات آخر هفته کمک به کلی تیم'sstandings در اجرا تا به فینال در ژوئن 13. مجازی امتیاز نمی خواهد تعداد نسبت به تمام الکتریکی خیابان مسابقه ABB FIA فرمول E مسابقات که به از سرگیری برنامه های بعد از آن در سال.

این ABB فرمول E نژاد در صفحه اصلی چالش است تقسیم به دو شبکه و دو نژاد; راننده شبکه ساخته شده از فرمول E روروک مخصوص بچه ها و چالش های شبکه پارسه.

مسابقه برای نیسان e.سد تیم امروز در فرمول E Driver Grid بودند الیور رولند تیم راننده و جن Mardenborough تیم شبیه ساز راننده. Mardenborough جایگزین نیسان e.سد فرمول E تیم راننده سباستین Buemi برای این کار اول جلسه آزمون. Buemi خواهد تاریخ مسابقه مجازی اقدام برای اولین بار در مسابقه.

نمایندگی نیسان e.سدها در چالش شبکه دو برنده نیسان GT Academy پارسه-به-روروک مخصوص بچه ها, ریکاردو سانچز (MEX), 30, برنده (International) GT Academy 2014 صفر و مارک Gassner (GER), 29, برنده (آلمان), GT Academy 2014.

جلسه آزمون نتایج بررسی اجمالی

اولین اقدام این روز بود که واجد شرایط برای چالش شبکه رانندگان با مارک Gassner مصرف چشمگیر دوم بر روی شبکه. Gassner در ادامه به نمره یک تریبون اتمام P3 در مسابقه. ریکاردو سانچز به حال به چالش کشیدن مقدماتی و مسابقه با استفاده از rFactor 2 پلت فرم برای اولین بار.

این عمل ادامه داد: تقریبا بلافاصله با فرمول E رانندگان شبکه مقدماتی جلسه. نیسان e.سد جفت از الیور بسوزم و جن Mardenborough در زمان P7 و P11 در شبکه بود.

پس از بررسی های شدید 15 دقیقه از مسابقه رولند عبور از خط در P6 و Mardenborough در P9 با برخی از هیجان انگیز اینتر-تیم wheel-to-wheel مسابقه در دور بعد.

به دنبال این اقدام آخر هفته آینده برای اولین مسابقه ABB فرمول E

مسابقه در خانه آنلاین چالش مسابقه سری. که در آن الیور خواهد شد دوباره پیوست تیمی Sebastien Buemi در هنگ کنگ فرمول E مدار.

رانندگان نقل قول

الیور بسوزم

"بود که من برای اولین بار esports مسابقه امروز و آن را بسیار جالب در افتتاحیه دور. به طور کلی من خیلی خوشحال من فکر می کنم سرعت من خوب بود اما شاید من باید بهترین باشید. هنوز هم آن را بزرگ گرم و من به دنبال به جلو به اولین مسابقه هفته آینده."

جن MARDENBOROUGH

"من امیدوارم که آن را سرگرم کننده برای طرفداران تماشای در خانه و ایمن ماندن. همراه با یونیسف ما کمک خواهد کرد که تفاوت را برای کودکان در سراسر جهان با این بازی هیجان انگیز مسابقات esports و کمک به جلوگیری از گسترش Covid-19. بهترین شانس را به Oli و Seb برای مسابقه بعدی."

مسابقه بعدی

چهار شنبه, آوریل. 25
هنگ کنگ فرمول E مدار
گرفتن آنلاین اکشن مسابقه: 3:30 p. m. – 5:15 p. m. (انگلیسی زمان استاندارد)

که در آن به تماشای
Facebook: https://facebook.com/nismo
وب سایت: https://fiaformulae.com
Instagram: https://instagram.com/fiaformulae
توییتر: https://twitter.com/fiaformulae
یوتیوب: https://www.youtube.com/FIAFormulaE
کشش: https://www.twitch.tv/fiaformulae

# # #

تماس با ما

آنا Teslik
جهانی موتورسواری مدیر ارتباطات
تلفن: +33 7 7614 7286
ایمیل: ATeslik@nissan-europe.com

دن Anslow
جهانی موتورسواری افسر مطبوعات
تلفن: +44 7787 152 543
ایمیل: media@nismosupport.comtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب