نیوزیلند را کر می گودزیلا اثر با نیم ساعت بالادست ترافیک خوشه

تصویر: گروه کر نیوزیلند پهنای باند عمده کر نشان داده است یک شبکه ترافیک نمودار نشان می دهد که امواج از بالادس

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 20 تیر 1399
nz-chorus-godzilla.png
تصویر: گروه کر

نیوزیلند پهنای باند عمده کر نشان داده است یک شبکه ترافیک نمودار نشان می دهد که امواج از بالادست ترافیک cresting هر نیم ساعت است که این شرکت دارای لقب گودزیلا اثر است.

در همان زمان این نمودار نشان می دهد بالادست ترافیک متوقف کردن 0.29 Tbps در طول زمانی که نیوزیلند بود که در سخت ترین آن سطح از coronavirus محدودیت. به عنوان محدودیت را کاسته بالادست ترافیک کاهش یافته است اما هنوز 10 درصد بالاتر از قبل از مستند های پایه دیده می شود در اوایل ماه مارس به عنوان مردم همچنان به کار از خانه کر گفت: در یک ASX تشکیل پرونده در آن سه ماهه چهارم ارتباطات شماره.

"بالادست ترافیک به اوج خود رسید ~60 درصد و بالاتر (از ژانویه سطح) که مستند آغاز شد, محور, با تصویب سریع ویدئو کنفرانس برنامه های کاربردی" شرکت گفت.

"پایین دست ترافیک در ابتدا به اوج خود رسید ~40% بالاتر (از ژانویه سطح) که مستند آغاز شد. پایین دست ترافیک غوطه ور در هفته اول مستند به عنوان جریان ارائه دهندگان محدود کیفیت جریان."

در فروردین کر دیدم یک میانگین داده های مصرف شده در هر اتصال بالا 400GB در سراسر شبکه خود را با فیبر مشتریان دانلود 495GB متوسط و مس مشتریان به طور متوسط 273GB هر.

خود را برای سه ماهه چهارم کر گفت: آن را دیدم میانگین داده ها استفاده سقوط 42GB در فیبر به 387GB در حالی که مس اتصالات کاهش یافته است 27GB به طور متوسط به 198GB. کر اضافه شده سه ماهه چهارم شماره مصنوعی بود کمتر از 10 درصد با توجه به خدمات جریان کاهش پهنای باند استفاده می شود که این بیماری همه گیر در سراسر جهان است.

با توجه به همه گیر کر گفت: محدودیت متوقف شد این UFB2 rollout و این شرکت تا به حال 15,000 کمتر فیبر تاسیسات از سال گذشته است.

همچنین نگاه کنید به: مکان فیزیکی از ویدئو کنفرانس سرویس دهنده کلید به عملکرد استرالیا: ACCC

به طور کلی کر گفت: آن را به حال کمتر از 4000 خط ثابت اتصالات در مجموع در پایان Q4 به حال رکورد 1.415 میلیون نفر در سراسر نیوزیلند در حالی که آن پهنای باند بخش افزایش 4000 تا 1.2 میلیون که معکوس پهنای باند اتصالات از دست رفته در سه ماهه قبلی است.

در آن فوق العاده سریع باند پهن (UFB) رد پای کر گفت: آن را در حال حاضر 725,000 اتصالات از 931,000 محل گذشت و 1.2 میلیون مشتریان قادر به اتصال. در UFB1 مناطق جذب نشسته است و در 63%, در حالی که UFB2 ثبت 37 درصد جذب.

کر اضافه شده تعداد آن از فیبر اتصالات در حال حاضر نشسته در 740,000 با 466,000 مس اتصالات و 1Gbps طرح ساخت تا حدود 20% از سفارشات خود را با تعداد کل 1GBps اتصالات در حال حاضر 115,000.

در سراسر خندق در پایان ماه ژوئن معاون وزیر ارتباطات در بخش زیرساخت های حمل و نقل, توسعه منطقه ای و ارتباطات ریچارد Windeyer گفت: تجربه در طول coronavirus همه گیر نشان داده استرالیا پهنای باند می تواند مسئولیت رسیدگی به کار از خانه.

"این شبکه در استرالیا قادر به مقابله با یک افزایش قابل توجهی در ظرفیت کلی و در نوع و شکل استفاده از شبکه. و آن را نشان داده است که کار از راه دور است که امکان" Windeyer گفت.

"در حال حاضر من فکر می کنم چگونه است که نقش سراسر استرالیا اقتصاد ... بستگی به عواملی هستند که ربطی به مخابرات ... به نظر ما خواهد بود ما دیده ایم و بسیار خوشحالیم که این شبکه ها قادر به حمایت از مردم انتخاب برای کار از راه دور و به عنوان COVID نشان داده است در تعداد قابل توجهی."

Windeyer گفت: سوال این انتظار پاسخ داده شود این است که چگونه بسیاری از عادات توسعه یافته در چند ماه گذشته خواهد ماند.

"وجود دارد هیچ دلیلی برای این باور است که مردم را به عقب خواهد لزوما متوقف telehealth مشاوره و ... وجود خواهد داشت و افزایش توانایی افراد و علاقه ای که قادر به کار از راه دور."

مربوط به پوششtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن