Gojek اجازه می دهد تا DBS PayLah در سوار

مشتریان از سوار-های اپراتور Gojek هم اکنون می توانید کتاب و پرداخت هزینه برای خود کرایه با DBS بانک دیجیتال بر

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 25 تیر 1399

مشتریان از سوار-های اپراتور Gojek هم اکنون می توانید کتاب و پرداخت هزینه برای خود کرایه با DBS بانک دیجیتال برنامه پرداخت PayLah. این حرکت گسترش همکاری تاسیس در سال 2018 زمانی که Gojek شروع به تاخت و تاز کردن به سنگاپور بازار است.

آن را می دهد بیش از 1.7 میلیون کاربر از PayLah گزینه ای به کتاب و پرداخت هزینه برای سواری خود را به طور مستقیم بر روی تلفن همراه پلت فرم پرداخت گفت: دو طرف در یک بیانیه مشترک چهار شنبه. PayLah سال گذشته نورد به عنوان پیش فرض در نرم افزار گزینه پرداخت در Gojek برنامه به کاربران اجازه می دهد که خود را یک بدهی یا کارت اعتباری برای پرداخت از طریق حالت دیجیتال. این DBS پلت فرم لینک به طور مستقیم به حساب بانکی مشتری.

بیش از 100 ، 000 Gojek سواری بودند رزرو با استفاده از PayLah در ماه اول راه اندازی.

DBS و Gojek شروع همکاری خود را پیش از آن در سال 2018 به پنج میلیون مشتریان از DBS و شرکت تابعه آن بانک POSB دسترسی سریع به سوار-های اپراتور خدمات قبل از رسمی خود را در سنگاپور راه اندازی.

DBS سنگاپور کشور سر Shee تسه Koon گفت: "مصرف کنندگان به طور کامل می تواند درک اهمیت دیجیتال گزینه های پرداخت به خصوص که ما از بهبود از COVID-19 گیر با بهداشت فردی و ایمنی در حال حاضر دارای اولویت بسیار. این آشکار است از افزایش تصاعدی شاهد در تصویب دیجیتال ما بانکداری و خدمات پرداخت.

و اشاره کرد که سوار-نقطه خدمات بودند در میان اغلب استفاده می شود توسط PayLah کاربران Shee گفت: "اجازه می دهد آنها را به در حال حاضر به راحتی کتاب و پرداخت هزینه برای خود Gojek سواری از طریق PayLah بیشتر افزایش تجربه کاربر خود را به عنوان وجود دارد بدون نیاز به ضامن میان برنامه های. ادغام همچنین ما را قادر می سازد به تعامل بهتر PayLah کاربران از طریق ما طیف وسیعی از خدمات و شخصی ارائه می دهد سرپرستی فقط آنها را به کمک خود را در خدمت نیازهای روزمره."

نقد مبتنی بر پرداخت Gojek روزانه سوار-نقطه معاملات کاهش یافته و از 35 درصد در اواسط سال 2019 به 30 درصد در اواسط سال 2020 با نهاد آموزش و پرورش در حال ظهور به عنوان مشترک مقصد در میان مسافران است که در ادامه به را انتخاب کنید به پرداخت برای سواری خود را در پول نقد.

"این مسافران به احتمال زیاد سوم دانش آموزانی که از دریافت کمک هزینه ماهانه از پدر و مادر خود را به صورت نقدی" گفت: Shee. "ما در حال کار با چند آموزش عالی موسسات در سواد مالی برنامه درسی که در آن ما دانش آموزان آموزش برنامه ریزی مالی مفاهیم و اصول پرداخت دیجیتال از طریق منو برنامه ریز. این کمک کرده است و ادامه خواهد داد برای کمک به تغییر نقدی سنتی مبتنی بر رویکرد به طوری که بیشتر دانش آموزان می توانند با استفاده از دیجیتال پرداخت."

DBS و Gojek نیز به طور مشترک مشغول به کار در طرح های دیگر از جمله در حال اجرا وبینار سری برای Gojek رانندگان که لمس کردن در موضوعاتی مانند امور مالی شخصی مدیریت.

مربوط به پوششtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب