نیویورک می افزاید: بیشتر کشورهای COVID-19 مشاوره سفر - CNET

جیمز مارتین/CNET رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو و فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی اضافه تر متحده

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 18 تیر 1399
coronavirus-testing-hayward-ca-medical-doctors-hospital-5733
جیمز مارتین/CNET

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو و فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی اضافه تر متحده به خود محدود لیست به معنی بازدید کنندگان از این کشورها باید خود قرنطینه به مدت دو هفته در هنگام ورود. این حرکت به عنوان COVID-19 موارد سنبله در سراسر کشور با گسترش coronavirus در کانزاس اوکلاهما و دلاور در حال حاضر به اندازه کافی بالا برای آن دسته از کشورهای موجود در لیست با بیش از 10 مثبت آزمون در هر 100 ، 000 نفر.

"شیوع در هر نقطه است شیوع همه جا" کومو گفت. "ما در حال انجام بسیاری از آزمون و بسیاری از tracings که ما می توانیم آن را ردیابی بازگشت به بیمار صفر و آنها اغلب از خارج از دولت است."

در زیر دو کشور " قوانین بازدید کنندگان و یا ساکنان بازگشت از کالیفرنیا و آریزونا و تگزاس و نوادا, Florida Georgia, لوئیزیانا, کارولینای جنوبی کارولینای شمالی و تنسی, می سی سی پی, یوتا, آلاباما, آرکانزاس, آیووا و آیداهو نیز باید خود جدا برای 14 روز در هنگام ورود به نیویورک و یا نیوجرسی.

نیویورک بود که یک بار در کانون COVID-19 در ایالات متحده است که در حال حاضر رسیدگی نزولی در بستری شدن در بیمارستان.

"موفقیت ما شد یک تابع از ما عمل" گفت: Cuomo, که او نیز خواست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به پوشیدن ماسک.

اطلاعات موجود در این مقاله برای مقاصد آموزشی و اطلاعاتی و تنها در نظر گرفته شده است به عنوان درمانی یا مشاوره پزشکی. همیشه مشورت با یک پزشک و یا دیگر واجد شرایط بهداشتی و با توجه به هر گونه سوال شما ممکن است در مورد یک وضعیت پزشکی یا بهداشت اهداف است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب