جدید ویندوز 10 Dev آزمون ساخت, ترفند, Start Menu, اطلاعیه taskbar طرح

اعتبار: مایکروسافت ویندوز 10 در جولای 1, مایکروسافت ساخته شده در دسترس برای تست در Dev کانال (که قبلا شنا

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 12 تیر 1399
windows10build20161.jpg
اعتبار: مایکروسافت

ویندوز 10

در جولای 1, مایکروسافت ساخته شده در دسترس برای تست در Dev کانال (که قبلا شناخته شده به عنوان سریع حلقه) یک آزمون جدید ساخت ویندوز 10. که آزمون ساخت شماره 20161 شامل تعدادی از ویژگی های قابل توجه, به علاوه بسیاری از رفع و به روز رسانی.

مایکروسافت در حال اضافه کردن آنچه در آن خواستار "theme-آگاه" کاشی در منوی شروع به ارائه یک تمیز کننده, طراح است که حذف زمان های جامد رنگ backplates پشت آرم در لیست برنامه فراهم می کند و بخشی از پس زمینه شفاف برای کاشی. به روز شده در کاشی می تواند e استفاده با هر دو تم تیره و روشن.

ساخت 20161 همچنین به روز رسانی جدید کروم لبه مرورگر به طوری که همه زبانه ها باز خواهد شروع به ظاهر شدن در Alt + TAB-و نه فقط یک فعال در هر پنجره مرورگر. مایکروسافت گفته این تغییر است که به منظور کمک به کاربران رسیدن به هر آنچه که آنها انجام می دهند در هر کجا که بودند آن را انجام می دهند. گزینه ای برای نشان دادن کمتر زبانه یا کلاسیک Alt + TAB تجربه است که هنوز هم در دسترس برای کاربران به ایجاد تغییر از طریق تنظیمات > تنظیمات سیستم > چند وظیفه ای. (و بله A/B تست به نظر می رسد هنوز هم زنده در خودی برنامه به عنوان این ویژگی تنها نورد به یک زیر مجموعه از خودی در Dev امروز.)

مایکروسافت نیز ارائه شده است کاربران گزینه های شخصی برای نوار وظیفه (برای کاربران جدید) در امروز ساخت. مایکروسافت به دنبال مشتری آزمون پذیرش پیش فرض نوار وظیفه و سفارشی طرح بندی بر اساس کاربر و دستگاه سیگنال از طریق این ویژگی با توجه به پست وبلاگ در مورد آزمون امروز ساخت.

مایکروسافت با ارائه این گزینه تنها برای کسانی ایجاد حساب جدید و یا برای اولین بار لاگین حالات. این ویژگی نمی خواهد تغییر Taskbar طرح های موجود در حساب. مایکروسافت در وبلاگ پست را نشان می دهد به عنوان گزینه های احتمالی استاندارد فعلی Taskbar طرح; طرح برای کاربران مرتبط با گوشی های اندروید اضافه می کند که روی صفحه نمایش گوشی خود را به نوار وظیفه و یک طرح برای کاربران Xbox Live حساب در رایانه های شخصی بازی.

مایکروسافت همچنین در حال تغییر است این اطلاعیه تجربه در ویندوز 10 به عنوان بخشی از آزمون امروز ساخت. به روز شده در تجربه خواهد اجازه می دهد تا به کاربران برای انتخاب یک X در گوشه بالا سمت راست یک فرد اطلاع رسانی به اخراج از آن. مایکروسافت همچنین در حال تبدیل کردن تمرکز کمک به اطلاع رسانی و خلاصه نان تست به طور پیش فرض به طوری که آنها نمی بینم اطلاع رسانی گفت: تمرکز کمک روشن شده است. (کاربران می توانند این تغییر اگر آنها می خواهند از طریق تنظیمات.)

مایکروسافت در ادامه به morre امکانات از کنترل پنل به تنظیمات. در این ساخت مایکروسافت است که در حال حرکت اطلاعات در کنترل پنل سیستم به صفحه تنظیمات در مورد صفحه. و مایکروسافت به روز رسانی زمان تجربه برای کسانی که جدا شدن یک صفحه کلید از یک 2-در-1 دستگاه به طوری که آنها نمی خواهد دریافت هشدار از طریق نان تست گفتن آنها را آنها در حال حرکت به حالت قرص.

فقط یک یادآوری: هیچ یک از ویژگی های امروز Dev آزمون ساخت تضمین شده است به نمایش در ویندوز 10 21H1. مایکروسافت مقامات می گویند Dev در حال آزمایش ویژگی های است که ممکن است یا نه ممکن است تا پایان گنجانده شده در برخی از آینده ویندوز 10 قابلیت انتشار.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن