جدید نیسان منطقه ای فناوری مرکز می آموزد کارکنان مهارت های پیشرفته برای ساخت "قلب نسل بعدی مرزی' کامیون

فوریه 18 سال 2020 DECHERD, Tenn. – کلاس به طور رسمی در جلسه در نیسان جدید مرکز آموزش منطقه ای در Decherd

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 26 فروردین 1399

DECHERD, Tenn. – کلاس به طور رسمی در جلسه در نیسان جدید مرکز آموزش منطقه ای در Decherd تنسی که در آن کارکنان تولیدی در حال یادگیری مهارت های مورد نیاز برای ساخت موتور برای آینده نیسان وسایل نقلیه. یکی از عمده پروژه های آماده کارکنان به جمع آوری قلب از نسل بعدی مرزی'— همه جدید و قدرتمند 3.8 لیتری تزریق مستقیم موتور V6 debuting در سال 2020 Nissan Frontier.
 
نیسان سرمایه گذاری در تقویت تعهد خود را به توسعه کارکنان ماهر در استفاده از تکنولوژی پیشرفته ساخت. نیسان Decherd مرکز آموزش منطقه ای است 21,000 فوت مربع امکانات واقع در موجود نیسان انتقال قدرت مونتاژ پیچیده است. این 13 آموزش مناطق با ظرفیت قطار حدود 200 نفر پرسنل به طور همزمان در زمینه انتقال قدرت تولید, مهندسی و تعمیر و نگهداری.

"برنامه های ارائه شده در Decherd مرکز آموزش ثابت به بخشی جدایی ناپذیر از آوردن همه جدید موتور V6 به زندگی" گفت: برایان سالیوان, معاون رئیس جمهور, انتقال قدرت, عملیات, Nissan North America, Inc. "زحمتکش تیم در Decherd انتقال قدرت است هیجان زده به قدرت 2020 مرزی برای مشتریان است."

2020 Nissan Frontier
2020 Nissan Frontier که نشانه ای از آخرین مدل از نسل فعلی خواهد شد از ویژگی های بهترین در کلاس 310 اسب بخار1 در حالی که همچنین ارائه بهبود اقتصاد سوخت و تولید گازهای گلخانه ای در عملکرد. با استاندارد 3.8 لیتری V6 موتور و 9-سرعت انتقال خودکار های همه کاره 2020 مرزی با تمرکز بر نیازها و خواسته های صاحبان کامیون در آمریکا

2020 Nissan Frontier را در فروش در بهار سال 2020 است. نیسان همچنین اعلام کرد این همان انتقال قدرت استفاده می شود در همه جدید نسل بعدی مرزی به مونتاژ در ایالت می سی سی پی.

نیسان Decherd انتقال قدرت گیاه
نیسان Decherd انتقال قدرت گیاه یکی از بالاترین حجم انتقال قدرت گیاهان در ایالات متحده با ظرفیت جمع آوری 1 میلیون موتورهای سالانه است. کارخانه استخدام 1,700 مردم و مونتاژ شده است حدود 14 میلیون موتور پس از افتتاح در سال 1997.

نیسان Decherd در حال حاضر مونتاژ موتور نیسان و INFINITI وسایل نقلیه از جمله آلتیما, ماکسیما Rogue, Pathfinder, مرزی, تیتان و اینفینیتی QX60.

در مورد نیسان آمریکای شمالی

در آمریکای شمالی نیسان عملیات شامل, خودرو, طراحی مهندسی, مصرف کننده و شرکت های بزرگ مالی و فروش و بازاریابی و توزیع و تولید است. نیسان است که اختصاص داده شده به بهبود محیط زیست تحت نیسان سبز برنامه و شناخته شده است که سالانه توسط ایالات متحده در آژانس حفاظت از محیط زیست به عنوان یک انرژی استار® شریک از سال پس از سال 2010. اطلاعات بیشتر در مورد نیسان در آمریکای شمالی و خط کامل نیسان و INFINITI وسایل نقلیه می تواند به صورت آنلاین در www.nissanusa.com و www.infinitiusa.com و یا بازدید از سایت های رسانه های آمریکا nissannews.com و infinitinews.com.

# # #

1. مقایسه بر اساس 2020 مرزی S با آخرین در بازار بخش کامیون کوچک بخش. پایه مدل مقایسه شده است. بر اساس وب سایت تولید کنندهtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن