جدید نرم افزار ایمیل هی می یابد خود را در نبرد با اپل بیش از app store دستورالعمل

Jason Cipriani/ZDNet روز دوشنبه Basecamp راه اندازی یک برنامه ایمیل و سرویس به نام هی. سرویس پرداخت می شود ت

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 28 خرداد 1399
hey-email-app.jpg
Jason Cipriani/ZDNet

روز دوشنبه Basecamp راه اندازی یک برنامه ایمیل و سرویس به نام هی. سرویس پرداخت می شود تلاش برای reimagine ایمیل به عنوان ما آن را می دانم با ویژگی های مانند از بین بردن ردیابی پیکسل ایمیل غربالگری و بیشتر از همه از آن تلاش برای کاهش بار ایمیل و آن را بیشتر قابل کنترل است.

هزینه ایمیل نیروانا ؟ فقط 99 دلار در هر سال است.

چند ساعت پس از پرتاب هی شد را در چه چیزی تبدیل به یک نبرد با اپل. با توجه به یک سری از توییت های ارسال شده توسط David Heinemeier Hansson, Basecamp بنیانگذاران و CTO اپل در ابتدا تایید نسخه 1.0 از هی و انتشار آن را در فروشگاه app. یک اشکال رفع شد و سپس فرستاده شده به فروشگاه برنامه اپل تیم بررسی و در نهایت رد کرد چون هی را ارائه نمی دهد در نرم افزار گزینه خرید به طور مستقیم در برنامه برای کاربران به ثبت نام برای آن 99 دلار در هر سال سرویس اشتراک. این شرکت به دادگاه تجدید نظر تصمیم با همان نتیجه.

در اینجا یک لینک مستقیم به نامه رد هی دریافت (نیز تعبیه شده در زیر) با استناد دقیق بررسی دستورالعمل همراه با توضیح آنچه که هی باید انجام دهید برای دریافت این برنامه تایید شده است. اگر هی مطابقت ندارد? اپل ممکن است حذف برنامه.

اپل به طور معمول نیاز به 15 تا 30 درصد درآمد بسته فروش مدل و چه مدت برنامه ذکر شده در فروشگاه. برای اشتراک مثل این یکی به طور خاص اپل را 30% از هر اشتراک برای سال اول و پس از آن 15% پس از.

اپل حاضر به اظهار نظر در مورد تصمیمات مربوط به یک برنامه خاص اما به من گفت که این شرکت با دستورالعمل های دقیق برای توسعه دهندگان به دنبال به منظور برنامه های منتشر شده در فروشگاه app که یکی از آنها نقد و بررسی فروشگاه App راهنما 3.1.1. خاص که دستورالعمل تصریح می کند که اگر یک نرم افزار ارائه می دهد یک کراس پلت فرم اشتراک خدمات آن باید ارائه یک خرید در نرم افزار برای اشتراک.

مشکل من با این توضیح آن است'ss نه به طور مساوی اعمال می شود و برگ های اتاق را برای تفسیر. در فروشگاه برنامه اپل اصول و شیوه های سایت این شرکت تماس خارج آمازون روشن شدن, Audible, Netflix و Spotify به عنوان برنامه های این دسته به عنوان "خواننده" برنامه های. به این ترتیب کاربران می توانند با اشتراک به سرویس هایی مانند Netflix طریق وب سایت خود را و سپس با استفاده از رایگان برنامه iOS برای دسترسی به اشتراک خود را. اپل را ندارد هر گونه پول از طریق درآمد های و یا هر وسیله دیگر از این برنامه ها است.

این همان رویکرد هی گرفتن به عنوان آنجا که من می توانم بگویم. و به عنوان Heinemeier Hansson امتیاز از رقابت چند ایمیل نرم افزار با استفاده از همان روش هی در تلاش است تا, اما آنها نه رو همین محدودیت است.

پیش بینی احتیاطی تنها من می توانید ببینید پس از به دنبال از طریق فروشگاه App دستورالعمل است با دستورالعمل 3.1.3(یک) است که تعریف می کند که برنامه های در نظر گرفته "خواننده" برنامه های. این لیست شامل "مجلات و روزنامه ها و کتاب های صوتی, موسیقی, ویدیو, دسترسی به حرفه ای پایگاه داده, VoIP, ذخیره سازی ابر و تایید خدمات مانند نرم افزار مدیریت کلاس درس." ایمیل نیست در این لیست است اما مسلما می تواند سقوط در زیر ابر ذخیره سازی و یا تایید شده خدمات است.

واضح وجود دارد اتاق را برای تفسیر در مورد چه چیزی است و یا نمی خوان برنامه, و من می خواهم استدلال می کنند که تا زمانی که هی زیر قوانین درست مثل Netflix و یا Spotify وجود دارد بدون هیچ دلیل برنامه باید رد کرد یا حتی کشیده از فروشگاه app.

شما چه فکر می کنید ؟ اپل تجاوز در اینجا یا باید هی مطابق با فروشگاه برنامه اپل دستورالعمل? اجازه دهید ما را در نظرات زیر می دانیم.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب