جدید بلوتوث earbuds و هدفون برای تابستان سال 2020

شما ممکن است شنیده ام برخی از این برندها اما اگر بیمار از پرداخت آسیا تجهیزات صوتی و می خواهید امتحان کنید یک

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 24 خرداد 1399

شما ممکن است شنیده ام برخی از این برندها اما اگر بیمار از پرداخت آسیا تجهیزات صوتی و می خواهید امتحان کنید یک تولید کننده جدید است که ارائه صدای عالی در هزینه ارزانتر از رقابت و سپس نگاهی به این دستگاه های صوتی.

من جاده تست شده این هدست و هدفون بیش از چند ماه گذشته و من مانند طیف وسیعی از دستگاه های مختلف در ارائه. این چیزی است که من فکر می کنم از آخرین صوتی offeringsfor تابستان سال 2020 است.

افشا: ZDNet ممکن است کسب یک کمیسیون وابسته از برخی از محصولات برجسته در این صفحه. ZDNet و نویسنده نمی شد برای جبران این بررسی مستقل.

New Bluetooth earbuds and headphones for summer 2020 zdnet
Funcl

این Funcle W1 واقعی بی سیم از earbuds قابل توجه هستند. آنها واقعا آسان به جفت و متناسب با صورت چسبیده در گوش وجود دارد سه مجموعه از بالشتک برای سفارشی مناسب). شارژ مورد جمع و جور و ارائه خواهد شد سه اتهام دادن به شما تا 18 ساعت زمان بازی قبل از شارژ مورد نیاز به شارژ می شود. از earbuds aromatically جفت زمانی که آنها خارج از مورد و یا اگر شما ترجیح می دهند مونو حالت شما می توانید به اشتراک گذاری دوم earbud با یک دوست.

صدا در اواسط محدوده خوب است اما نه به عنوان به عنوان دیگر earbuds من سعی کردم و باس است که به عنوان عمیق به عنوان شما ممکن است مانند. با این حال برای زیر 40 دلار در این شسته و رفته مجموعه ای از earbuds در یک جمع و جور شارژ مورد

$38 در Funcle
New Bluetooth earbuds and headphones for summer 2020 zdnet
Funcl

اگر شما احساس می کنید که در-earbuds نیست و به اندازه کافی امن برای زندگی فعال خود را سعی کنید با استفاده از گوش قلاب را بطور دنج قرار گرفتن مناسب است. این Funcl Pro earbuds, نشستن به صورت چسبیده در گوش برگزار شد با نرم سیلیکون گوش قلاب و سه یدکی گوش راهنمایی برای تنظیم مناسب است. این مورد است که کمی بزرگتر از Funcl W1, اما هنوز هم به اندازه کافی کوچک به لغزش به جیب شما.

این earbuds جفت به طور خودکار و به سادگی خود را با دستگاه و ارائه به 5 ساعت زمان پخش. شارژ مورد را شارژ earbuds را تا 24 ساعت قبل از بازی مورد نیاز به شارژ می شود. صدای صاف است و حتی در تمام محدوده و صدا نقلی حتی در حجم بالا است.

این earbuds باید اضافی قابلیت قادر به پاسخ و رد تماس, تغییر آهنگ با ضربه زدن به سمت چپ و راست از earbuds و مطبوعات طولانی برای افزایش و یا کاهش حجم. من دوست دارم سادگی و قابلیت این earbuds.

$38 در Funcl
New Bluetooth earbuds and headphones for summer 2020 zdnet
Fiil

این Fiil Drifter هدفون بلوتوث باید چند ویژگی های سرد به ساده های صوتی خود را تجربه. اگر شما این گوشی را از گوش خود را و کلیپ و آنها را با هم با استفاده از آهن ربا موسیقی متوقف می شود بازی و بازی را شروع کنید دوباره زمانی که جوانه های گوش از هم جدا هستند. آنها را به صورت خودکار حذف نویز است که به خوبی کار می کند اما به شما اجازه می دهد شنیدن برخی از سر و صدای محیط.

این هدفون در حال مغناطیسی و نشستن در اطراف گردن خود را با آن راحت سیلیکون neckband. کنترل ها در سمت راست از neckband همراه با پورت شارژ و باتری آن را به بیش از 10 ساعت از زمان بازی و زمان طولانی آماده به کار قبل از نیاز به شارژ مجدد.

شما می توانید به راحتی و متناسب با چهار گوش راهنمایی. صدا خوب است با طیف وسیعی از باس به اواسط محدوده و حجم به ارائه صدا با صدای بلند به عنوان شما می خواهم.

این هدفون هیچ مورد حمل و گرفتن آنها را به جعبه به نشستن ایمن است و هنر را در خود دارد.

79 دلار در Fiil
New Bluetooth earbuds and headphones for summer 2020 zdnet
Tranya

این Rimor earbuds از Tranya آمده با سه مجموعه از گوش راهنمایی و نشستن به راحتی در گوش است. این جوانه های گوش و تحویل واقعا صدای بلند و صدای عالی در سراسر اواسط محدوده و باس خوب با حداقل اعوجاج.

از earbuds اتصال سریع به دستگاه خود را و می تواند در حالت های بی سیم یا تک حالت با دوستان. نویز فیلتر ما بسیاری از محیط سر و صدای پس زمینه را به یک صدای خوب. این earbuds را به شما بدهد تا 5 ساعت زمان بازی در یک شارژ و شارژ مورد منابع به اندازه کافی شارژ را به چهار کامل شارژ.

این earbuds پشتیبانی لمسی برای کنترل حجم صدا, آهنگ های انتخاب و برای پاسخگویی و رد تماس ها.

تنها این است که شارژ مورد به نظر نمی رسد برای نگه داشتن شارژ برای چند هفته به دیگران در این لیست – اما اگر شما با استفاده از این به طور منظم, شما متوجه خواهد شد که هر گونه مسائل. اینها مجموعه ای زیبا از earbuds برای audiophile.

50 دلار در Tranya
New Bluetooth earbuds and headphones for summer 2020 zdnet
Tribit

اگر شما نمی توانید تحمل فکر پوشیدن earbuds اما می خواهم برخی از صدای عالی در یک قیمت معقول سعی کنید Tribit XFree رفتن هدفون.

این بیش از گوش محافظت هدفون دارای یک پیشانی بند قابل تنظیم و ساده سه دکمه برای تنظیم صدا پاسخ و رد تماس و حرکت را از طریق موسیقی خود را و لیست پخش. این هدفون به صورت خودکار حذف نویز و آیا از بین بردن بسیاری سر و صدای پس زمینه.

این صدا با صدای بلند و بزرگ انفجار صدای استریو از اواسط محدوده پایین به باس عمیق. علاوه بر این هدفون گروه foldable به جا در خود فشرده مورد سخت.

با استفاده از کد تخفیف XFREEGOFBS به دریافت 30 درصد دیگر این هدفون تا ژوئن 15th – واقعا قیمت خوب برای یک صدایی هدفون

$33 در Tribit
New Bluetooth earbuds and headphones for summer 2020 zdnet
Tribit

این Tribit Flybuds دارای چندین ویژگی است که آنها را جذاب. آنها دارای IPX8 ضد آب که بدان معنی است که آنها به طور کامل شناور اگر شما فراموش نکنید که شما با پوشیدن آنها و پرش به استخر. آنها همچنین متقارن – هر earbud همان به نظر می رسد پس از آن مهم نیست که چگونه آنها قرار داده شده به شارژ مورد. شما می توانید شارژ مورد استفاده از شارژ بی سیم و یا از طریق USB نوع-C کابل .

آنها کوچک هستند – به عنوان مورد است که باز باعث شده است تا شاخص برای نشان دادن چقدر شارژ سمت چپ است در مورد. نیز وجود دارد یک راحتي و حمل حلقه برای این مورد است. پنج مجموعه از از earbuds به خوبی مناسب سفارشی.

این earbuds اتصال به راحتی به دستگاه از طریق بلوتوث و کنترل بسیار آسان برای استفاده. این earbuds مثبت کنترل مطبوعات بنابراین شما می توانید احساس حرکت در earbuds و می دانم که چگونه بسیاری از پرس شده اند به رسمیت شناخته شده توسط earbuds.

شما می توانید قبول و رد کردن تماس های تلفنی با یک یا دو پرس حرکت از طریق لیست پخش خود و فعال کردن دستیار صوتی خود را.

از earbuds را تقریبا شش ساعت از بازی و پرونده را فراهم خواهد کرد تا 36 ساعت از قدرت پشتیبان گیری. صدا خوب است در سراسر اواسط محدوده و باس. برای محجوب برای تلفن های موبایل, این کوچکترین earbuds در این لیست اما آنها قطعا بسته پانچ.

40 دلار در Tribit


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن