شبکه تراشه مدعی Innovium نمرات $170 میلیون به چالش Broadcom آماده برای 400 گیگ یورش

Broadcom یک شرکت به ارزش $170 میلیارد دلار به فروش می رساند اکثریت قریب به اتفاق از تراشه های است که قدرت شبکه

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 31 تیر 1399

Broadcom یک شرکت به ارزش $170 میلیارد دلار به فروش می رساند اکثریت قریب به اتفاق از تراشه های است که قدرت شبکه های سوئیچ از سیستم های سیسکو و دیگران. اما یک دسته از برجسته سرمایه گذاران شرط بندی است که چند میلیارد شبکه بازار به اندازه کافی بزرگ برای یک مدعی جدی برای Broadcom.

Innovium نشسته بر پرتگاه مشرف به خلیج سان فرانسیسکو همان شهر Broadcom به دفتر مرکزی شرکت و ستاد Cisco Systems, بزرگترین مشتری و Arista Networks یکی دیگر از مشتری بزرگ از Broadcom و برجسته رقیب سیسکو. از پرتگاه شرکت است که به دنبال در یک دره از اهداف.

"رفتن به جلو تمام تمرکز بر روی cloud و لبه" برای تراشه های که در اجرای شبکه گفت: Amit Sanyal که رئیس بازاریابی برای Innovium در یک تماس تلفنی با ZDNet.

این مناسبت برای تماس بود اعلام سهشنبه که Innovium امن است دور جدیدی از تامین مالی جمعا به مبلغ 170 میلیون آوردن بودجه کل آن را تا به امروز به 350 میلیون دلار و به شرکت ارزش نزدیک به 1.5 میلیارد دلار.

تغییر از شبکه بازار از شرکت های بزرگ و مخابرات مراکز داده به ابر یک دهه تغییر Innovium معتقد است که نیاز به نوع جدیدی از تراشه نسبت به آنهایی که Broadcom شده است فروش برای سال.

Innovium که تاسیس شد پنج سال و نیم پیش توسط سابق Broadcom مهندسین است که بودجه در این دور جدید توسط غول شرکت سهام خصوصی بلکراک; شرکت های سرمایه گذاری PremjiInvest و DFJ رشد; و "متعدد سرمایه گذاران استراتژیک' با توجه به شرکت. تعدادی از قبل سرمایه گذاران برای این دور از جمله سرمایه بازوی تراشه فروشنده کوالکام و سرمایه شرکت Greylock.

"در این نیمه هادی جهان در آن طول می کشد مقدار زیادی از سرمایه و مشتریان همیشه می گفت: آیا شما از این باند گفت:" Sanyal. "این قطعا به ما می دهد باند برای بلند مدت است."

innovium-switch-silicon-portfolio-slide-july-2020.jpg

Innovium سن خوزه کالیفرنیا بدست 350 میلیون دلار در بودجه پس از 2015 به چالش همسایه 800-lb گوریل در شبکه های تراشه Broadcom با گسترش انتخاب تراشه برای بالا پایان داده سوئیچ.

Innovium حدود 200 نفر پرسنل.

جدید بودجه گفت: Sanyal باعث می شود این شرکت برای اولین بار سوئیچ شبکه تراشه فروشنده است که یک اسب شاخدار ارزیابی آن را به عنوان شد. کل پست-پول ارزیابی است "بین یک تا یک و نیم میلیارد" دلار گفت: "نزدیک به انتهای فوقانی."

بازار در حال تغییر شرکت و حامیان آن معتقدند در بزرگ راه است که بازی در سال برای فرصت را برای یک رقیب.

یکی از عوامل طراحی: پیچیدگی کمتر و بیشتر یکپارچه طرح گفت: Sanyal.

"در گذشته سوئیچ ها پیچیده تر بودند شاسی مبتنی بر سوئیچ. رفتن به جلو این همه حجم ثابت سوئیچ." تصور کنید که جعبه های بزرگ است که می تواند تا 10, 12, 16 اسلات در یک رک مخابرات در مرکز داده ها فشرده شود به یک "1U" جعبه پیتزا طراحی گفت: Sanyal. این استاندارد جدید به ویژه در میان "hyperscalers," محاسبات ابری غول مانند آمازون که می خواهید برای خرید جمع و جور و ساده جعبه که اصلا خط کارت به مبادله. آن ابر مشتریان نمایندگی مهمی خریدار در شبکه بازار است.

"ابر مشتریان در حال تبدیل شدن به یک بخش قابل توجهی" از بازار تجهیزات شبکه, او گفت:. "ابر در حال تبدیل شدن به بخش بزرگتر به خصوص از پایان بالاتر سرعت."

یکی دیگر از روند حرکت آینده به فیبر نوری اتصالات به داخل و خارج از جعبه در 400 میلیارد بیت در ثانیه یا 400-فرفره آن را به عنوان شناخته شده است. امروز اغلب مستقر با سرعت بالا لینک 100-فرفره که در زمان برگزاری در سال 2016 در یک نوع از ارتقاء عظیم موج. 400-فرفره قرار است به دنبال و آن را در واقع یک نیروی گفت: Sanyal.

"ما برخی از مشتریان بزرگ استقرار 400-فرفره" گفت: Sanyal با اشاره به ابر غول. "آنها به وضوح در حال هل دادن پاکت در 400-فرفره و استقرار آنها در تولید." سریع تر لینک ها "به آرامی به trickling به ردیف دو ابر," او گفت:, و پیدا کردن راه خود را به مراکز داده سازمانی "در طول زمان است."

Innovium تنها شرکت تا کنون در بازار به سهم قابل توجهی از Broadcom با یک اندازه گیری است. آن را ادعا می کند که 23 درصد از کل در سراسر جهان حمل و نقل از پنجاه گیگابیت در ثانیه "SERDES" یا serializer-deserializers یک اقدام مشترک از بنادر حمل در پایان سوئیچ شبکه. که در مقایسه با 76% برای Broadcom و فقط 1% برای تمام دیگر سوئیچ شبکه سیلیکون فروشندگان.

این بدان معناست که برای بسیاری از شرکت هایی که در ساخت و یا خرید سوئیچ Innovium به نظر می رسد خود را به عنوان تنها جایگزین برای Broadcom انحصار گفت: Sanyal.

"ما در حال ایجاد خود را به عنوان تنها قانع کننده سیلیکون تنوع گزینه است."

innovium-market-change-slide-july-2020.jpg

Innovium استدلال می کند چند سال تغییر می گذرد از بازار قدیمی برای شبکه های جدید ابر و لبه مبتنی بر بازار و ایجاد فرصت برای رقیب.

Innovium

این شرکت با کسب و کار بدست سراسر سیسکو خط تولید. "سیسکو است که حمل و نقل یک مجموعه کامل که شامل بالا-از-رک سوئیچ, برگ, سوئیچ, ستون فقرات جابجا می شود." همه از "پیشرو ODMs" به معنی اصلی, طراحی و تولید کنندگان نیز مشتریان, او گفت:. Hyperscale ابر اپراتور که بسیاری از آنها خود به خود سیستم عامل شبکه نیز مستقیم مشتریان برای تراشه های.

در مورد خواسته آریستا و یکی دیگر از برجسته فروشنده, Juniper Networks, Sanyal پاسخ داد: "ما به وضوح درگیر با دیگر oem ها; تا نصب آماده است تا اعلام کند ما نمی توانیم در مورد آن صحبت کنید."

"پیدا کردن مشتریان ما به عنوان کسی که آنها را ارائه می دهد سیلیکون تنوع که در آن ما سیلیکون است که واقعا درجه یک; ما قانع کننده نقشه راه; و ما سازگار سیلیکون معماری در سراسر شبکه از جمله بالا از رک و برگ و ستون فقرات جابجا می شود."

این شرکت شروع به حمل و نقل آن برای اولین بار تراشه Teralynx 7 در سال 2019 و به دنبال آن با Teralynx 5 که در خدمت لبه شبکه و شروع به حمل و نقل شش ماه پیش.

Innovium قصد دارد به دنبال با یک بخش جدید به نام Teralynx 8 که شروع خواهد شد در حال ارسال به مشتریان برای ارزیابی بعد از این سال. که بخشی است که "تنها برنامه ریزی سوئیچ با 100-فرفره SERDES" گفت: Sanyal. "این چیزی است که مردم به دنبال به جلو به."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب