Netflix بکشد جدید, تاریک, فانتزی, ستاره کاترین لانگفورد در Witcher-esque اولین تریلر - CNET

یک خانم در یک دریاچه است. Netflix لعنت آخرین فانتزی قرون وسطی نشان می دهد به گام از Netflix بکشد خرک (نگاه کن

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 30 خرداد 1399
cursed-season1-episode4-00-44-00-09rc2

یک خانم در یک دریاچه است.

Netflix

لعنت آخرین فانتزی قرون وسطی نشان می دهد به گام از Netflix بکشد خرک (نگاه کنید: Witcher, The Dark Crystal) ارائه می دهد و در عین حال یکی دیگر از reimagining از افسانه شاه آرتور است. به جای پیروی از مصیبت ها و جوان, آرتور, اما, این تمرکز بر روی یک جوان Nimue نام غم انگیز از دریاچه که اغلب به تصویر کشیده شده به عنوان یک آنتاگونیست. این خواهید بود برای دیدن یک سمت های مختلف از جادوگر در این آمدن از سن داستان فرود در Netflix بکشد جولای 17 و بازیگران 13 دلیل چرا کاترین لانگفورد.

10-قسمت سری است که بر اساس یک رمان گرافیکی به همین نام از فرانک میلر احترام گرافیک رمان پشت شهر گناه و 300. جایی در برنامه پر مشغله خود میلر اقتباس نفرین شده برای صفحه نمایش کوچک با تلویزیون نویسنده تام ویلر که co-ایجاد گرافیک رمان و همچنین قلم چند قسمت نشان می دهد.

به نظر می رسد مانند آنها موفق به بیرون کشیدن میلر امضا ریگ زیبایی به علاوه Nimue افزایش از آب با یک شمشیر به ارمغان می آورد مقدار زیادی از Witcher vibes بد چیزی نیست با توجه به محبوبیت بسیار زیاد از Netflix بازی ویدیویی اقتباسی بازیگران هنری Waters.

مرلین و آرتور, بازی های برگزار شده توسط گوستاو Skarsgard و دوان ترل به ترتیب ویژگی در داستان همراه با یک شخصیت جذاب به نام گریه راهب, بازی های برگزار شده توسط Daniel Sharman. Peter Mullan بود که بر روی صفحه نمایش کوچک نیست بیش از حد طولانی پیش به عنوان جیمز Delos در Westworld به نظر می رسد به رهبر از آتش-مبارک قرمز Paladins. همه این احزاب را به برخورد آنها با یکدیگر رقابت برای شمشیر قدرتمند Excalibur.

خواندن خلاصه داستان سری زیر.

"بر اساس نیویورک تایمز پرفروشترین کتاب نفرین یک re-تخیل Arthurian افسانه گفت: از طریق چشم از Nimue یک زن جوان با یک هدیه مرموز است که به مقصد برای تبدیل شدن به قدرتمند (و غم انگیز) Lady of the Lake. پس از مرگ مادر او یابد و غیر منتظره شریک در Arthur فروتن مزدور در تلاش برای پیدا کردن مرلین و ارائه یک شمشیر باستانی. بیش از این دوره از سفر خود را Nimue را تبدیل به نمادی از شجاعت و قیام در برابر وحشتناک قرمز Paladins و همدستی پادشاه Uther. لعنت آمدن از سن داستان که تم آشنا به زمان خود ما: محو از جهان طبیعی, مذهبی, ترور, جنگ بی معنی و پیدا کردن شجاعت برای سرب در صورت غیر ممکن است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن