NEC برای ایجاد ترکیبی کوانتومی در کنار سیستم های D-Wave

ژاپنی, غول تکنولوژی NEC روز پنجشنبه اعلام کرد این همکاری با D-Wave به کار بر روی سیستم های که ترکیب سابق این

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 29 خرداد 1399

ژاپنی, غول تکنولوژی NEC روز پنجشنبه اعلام کرد این همکاری با D-Wave به کار بر روی سیستم های که ترکیب سابق این ابر رایانه با دومی کوانتومی annealers.

این جفت ارز را با استفاده از D-Wave جهش کوانتومی خدمات ابری به عنوان پایه ای برای هیبرید خدمات که گفت: به برنامه های کاربردی در حمل و نقل مواد علم و یادگیری ماشین.

"این دو شرکت اعمال خواهد شد موج-D مجموعه ای از بیش از 200 اولیه برنامه های کاربردی مشتری به شش بازارهای شناسایی شده توسط NEC مانند سرمایه گذاری و تولید و توزیع" NEC در بیانیه ای گفت.

"این دو شرکت را نیز بررسی امکان امکان استفاده از NEC ابر رایانه را در D-Wave جهش کوانتومی خدمات ابر."

NEC و D-Wave را نیز با هم کار کنند در تعدادی از بازاریابی و فروش فعالیت های برای تحریک علاقه ترکیبی کوانتومی سیستم های NEC فراق با 10 میلیون دلار به عنوان سرمایه گذاری در D-Wave.

"با ترکیب تلاش های NEC با ما معتقدم که ما می تواند حتی بیشتر کوانتومی به نفع کل بازار ژاپن است که در ساختمان کسب و کار بحرانی ترکیبی کوانتومی برنامه های کاربردی در هر دو بخش دولتی و خصوصی" مدیر عامل شرکت D-Wave آلن Baratz گفت.

"NEC ثابت پیشگام جهان در حال تغییر, تکنولوژی, و, ما, متحده در این باور است که ترکیبی از نرم افزار و سیستم های آینده تجاری محاسبات کوانتومی."

همچنین ببینید: این سرویس ابری به شما اجازه می دهد با استفاده از کوانتوم و کلاسیک محاسبات با هم به حل مشکلات بزرگ

روز شنبه, NEC اعلام کرد و آن را کار کرده بود با محققان موسسه تکنولوژی توکیو به منظور توسعه یک 28GHz آرایه فازی فرستنده و گیرنده است که می تواند پشتیبانی دو قطبی MIMO سیگنال است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد در 5G رادیو.

"دو قطبی آرایه فازی فرستنده و گیرنده هستند جذاب کلاس از آنتن سیستم های است که می تواند انتقال داده ها به طور همزمان از طریق افقی و عمودی-قطبی امواج" این شرکت در بیانیه ای گفت.

"مطالعات متعدد نشان داده اند که دو قطبی MIMO می تواند به بهبود نرخ داده ها و طیف بهره وری در 5G radio واحد است. اما یک مشکل مواجه می شوند با این سیستم این است cross-polarisation نشت که نتایج در تخریب کیفیت سیگنال به خصوص در میلیمتر-گروه موج."

تحقیق بهبود یافته خطا بردار قدر از 7.6% به 3.3% با فرستنده و گیرنده اندازه گیری تنها 16 millimetres مربع در منطقه است.

"لغو سیگنال های تولید شده به صورت افقی و عمودی polarisation در انتقال جانبی به طوری که آن را می تواند لغو متقابل polarisation نشت ناشی از همه از طریق فرستنده/گیرنده تراشه, بسته بندی, چاپ تخته مدار و آنتن" محققان گفتند.

هفته گذشته NEC منصوب شد به ساخت یک 9,400-کیلومتر کابل زیر دریایی است که اتصال هنگ کنگ به چین گوانگدونگ استان و ژاپن و فیلیپین و سنگاپور و تایلند و ویتنام است.

همان هفته NEC استرالیا نیز اعلام کرد انتصاب مایک Mrdak به عنوان شرکت در مراسم تحلیف غیر مدير اجرايی.

Mrdak بود وزیر استرالیا وزارت ارتباطات تا ماه فوریه این سال قبل از تعدادی از ادارات فدرال کاهش یافته بود به 14.

مربوط به پوششtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب