Neabot ربات خلاء دست-در: بازسازی راه شما تمیز کردن خانه

جوانب مثبت ✓یکپارچه قیف برای نادر تخلیه زباله دانی ✓تنظیم سطح قدرت ✓چند سطح نقشه برداری منفی ✕هیچ راهی ب

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 28 خرداد 1399

جوانب مثبت

  • یکپارچه قیف برای نادر تخلیه زباله دانی
  • تنظیم سطح قدرت
  • چند سطح نقشه برداری

منفی

  • هیچ راهی برای تغییر قیف نور خاموش
  • نمی تواند پیکربندی جداگانه مناطق

من سعی کردم بسیاری از ربات خلاء در طول چند سال گذشته اما Neabot منحصر به فرد جمع آوری گرد و غبار ویژگی باهوش ترین چیزی که من تا کنون دیده می شود.

ربات خلاء در حال گرفتن باهوشتر. از ILife شستن کف Shinebot به فوق العاده باهوش شی-شناخت تصفیوی و تمیز کردن Deebot Ozmo T8 AIVI به حیوان خانگی مدفوع-اجتناب از جارو و تصفیوی Roborock S6 MaxV وجود دارد این است که برخی از فوق العاده باهوش تکنولوژی وجود دارد.

اما Neabot دارای یک ویژگی است که هیچ یک از دیگر روبات های من تا کنون دیده اند. این Neabot خالی آن در هیئت مدیره زباله دانی را به یک قیف بزرگ به این معنی است که سفر به خالی کردن زباله دانی هستند و چند دور بین.

Dustbag کشورهای عضو اکو دوستانه مواد و ثابت به قیف با یک مقوا قرار دهید. هنگامی که شما بلند قرار دادن یک پوشش کشویی تضمین می کند که شما نمی نشت هر گونه گرد و غبار.

Hands on with the Neabot robot vacuum reinventing the way you clean the house zdnet
Neabot

در حال حاضر هنگامی که کیسه پر است آن را دور انداخته اما Neabot امیدوار به استفاده بیشتر سازگار با محیط زیست راه حل ها در آینده است.

در عرض چند روز از راه اندازی در Kickstarter به Neabot شکست آن هدف اصلی از $20,000 و در حال حاضر دارای تعهد بیش از 150.000 دلار

بالا ZDNET بررسی

این Neabot دارای سه سطح مکش: حالت سکوت (700Pa) به طور منظم حالت (1200Pa) و مکش قوی حالت (2700Pa). در استفاده از خلاء صدا شبیه به دیگر ربات خلاء من تلاش کرده اند. تنها زمانی که ربات زباله دانی است که خالی وجود دارد قابل توجه سر و صدا افزایش می دهد.

شما می توانید پیکربندی Neabot به خالی آن در هیئت مدیره زباله دانی پس از هر رفت و برگشت در هر ثانیه یا هر بار سوم آن را بازگشت به آن حوض.

زمانی که Neabot نزدیک ایستگاه docking آن چرخش در اطراف با 180 درجه به عقب خود را به حوض -- و نه مانند یک ماشین معکوس به یک اسلات پارکینگ.

سپس, زمانی که Neabot است در موقعیت صحیح قدرتمند مکش فن بمکد کردن همه گرد و غبار از پردازنده زباله دانی و رسوبات آن را در کیسه خود را در قیف. ربات سپس چرخش دور به صورت داک برای شارژ.

به استفاده از Neabot قابلیت شما نیاز به یک برنامه. من با استفاده از اوایل نسخه بتا از نرم افزار است که هنوز در فروشگاه بازی به عنوان آن است که هنوز هم در حال توسعه است.

حتی اگر این برنامه نصب شد در چین راه اندازی شد منطقی به اندازه کافی برای من به کار من راه را از طریق و از جمله جفت شدن و تغییر زبان برنامه به زبان انگلیسی است. از وجود من می تواند پیکربندی تنظیمات power و برنامه تمیز کردن روال.

شما می توانید مجموعه ای از برنامه های مختلف برای تمیز کردن. من مجموعه ای از ربات برای تمیز کردن سه بار در روز به طوری که من می تواند تست هنگامی که آن را بازگشت به داک برای شارژ اواسط پاک قبل از بیرون رفتن دوباره را به پایان برساند.

تنظیم برنامه های نا امید کننده بود. تنظیم زمان های مختلف برای یک بعد از ظهر رفت و برگشت واگردانی همه زمان ها به وقت-و نه تابستان. همچنین تنظیم بدون مزاحم قابلیت تغییر تنظیمات زمان. اما من با استفاده از اوایل نسخه بتا از نرم افزار, بنابراین من مطمئن هستم که همه اسناد و مدارک و نقشه ها و دیگر اشکالات خواهد شد طبقه بندی شده اند توسط زمان عرضه محصول در اواخر ماه ژوئن.

ربات را ذخیره نقشه های دیگر بنابراین شما می توانید حرکت ربات به مناطق مختلف و طبقه و ربات را به یاد داشته باشید ذخیره نقشه در نقشه Manager

شما می توانید بدون رفتن به مناطق که ربات جلوگیری خواهد شد اما در حال حاضر شما می توانید مجموعه ای مناطق مختلف برای تمیز کردن در زمان های مختلف.

یکی از ویژگی های که من پیدا کردن مزاحم بود هاپر نور سفید. این برنامه می تواند خاموش کردن نور و تنظیم حجم از هشدار.

این تنظیم فقط سوئیچ کردن بین نژاد های نور بر روی ربات. اگر شما Neabot در اتاق خواب خود را قیف نور باعث آزار شما اگر شما می خواهم به خواب در تاریکی.

این رفتار به عنوان یک nightlight اگر شما نیاز به حرکت در اطراف اتاق تاریک در شب. اگر ربات در اتاق نشیمن, نور محجوب است و شما تنها متوجه چشمک زن نور هنگامی که یک مسئله وجود دارد.

جدا از این اشکالات جزئی این Neabot فوق العاده خلاء با هوش قیف از ویژگی های امیدوار کننده برای رایگان شما از کار روزانه از تخلیه خود را در زباله دانی.

من مطمئن هستم از آن خواهد شد برای اولین بار از بسیاری از مخل خلاقیت و نوآوری در سراسر ربات خلاء فضا. من به دنبال به جلو به آنچه که در آینده خواهد شد.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن