NBN در حال حاضر موظف به ارائه حداقل از 25mbps اتصال به استرالیا

با تغییر تقویم به ماه جولای قانونی زیرساخت های ارائه دهنده (SIP) تعهدات NBN وارد شده به زور. SIP تعهدات دستور

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 11 تیر 1399

با تغییر تقویم به ماه جولای قانونی زیرساخت های ارائه دهنده (SIP) تعهدات NBN وارد شده به زور.

SIP تعهدات دستور استرالیایی است که محل ارائه می شود برای اتصال به پهن باند فراهم می کند که 25/5Mbps حداقل با NBN مسئول مناطق آن را اعلام کرده است آماده برای خدمات و در نهایت برای تبدیل شدن به طور پیش فرض ارائه دهنده "پس از NBN اعلام شده است ساخته شده و به طور کامل عملیاتی" ارتباطات بال وزارت زیرساخت گفت.

وزیر ارتباطات و قادر به تعیین سایر ارائه دهندگان برای پر کردن SIP تعهدات مانند یک شبکه خصوصی ارائه دهنده جدید در املاک و مسکن.

SIP بخشی از خدمات جهانی تضمین می کنند که ایجاد شد به جای خدمات جهانی الزامی (USO) در Telstra برای ارائه خدمات صوتی برای همه استرالیایی ها.

"این تاریخی قوانین به این معنی نیست که همه استرالیایی ها می توانید با سرعت بالا و پهنای باند بدون توجه به جایی که آنها زندگی می کنند و یا کار' وزیر ارتباطات و پاول فلچر گفت.

"موجود جهانی تعهد خدمت اجباری دسترسی به خدمات صوتی تنها. جدید خدمات جهانی تضمین گسترش اختیارات به استرالیا تضمین دسترسی به پهن باند و همچنین صدا, خدمات, در حالی که همچنین زمان تلفن ثابت و تلفن خدمات نگهداری در مناطق روستایی و دور افتاده."

NBN نیز ملزم به ارائه 50/سرعت 10mbps اتصالات به حداقل 90 درصد از آن ثابت-خط شبکه ثابت-خط شبکه ترجیح داده می شود بیش ثابت بی سیم و شبکه های ماهواره ای مگر اینکه آن است که تلقی منطقی. تمام اتصالات دیگر از ماهواره نیز باید قادر به دست زدن به صدا و همچنین.

عدم وجود صدا در NBN, آسمان جمع اوری ماهواره ها یکی از اصلی گناهان کار-طراحی NBN و به معنای سریع و آسان جایگزینی USO امکان پذیر نیست.

در کنار جرعه رژیم های منطقه ای باند پهن طرح (RBS) همچنین شناخته شده به عنوان پهنای باند مالیات به تصویب رسید از طریق مجلس است.

RBS را مجبور مسکونی کاربران در شبکه زیرساخت متصل نیست به ملی شبکه های پهن باند, اما هنوز هم قادر به NBN-مانند سرعت به پرداخت اضافی AU$7.10 هزینه ماهانه برای یارانه کسانی که اتصال به NBN دست دادن-ساخت های ثابت بی سیم و ماهواره ای از فن آوری های.

پهنای باند مالیاتی تنظیم شده است برای شروع در 1 ژانویه سال 2021 و شارژ خواهد شد نمایه سالانه.

"RBS اتهام جمع آوری شده است یک سال مالی در عقب افتادگی. اولین واجد شرایط مالی سال اجرا می شود از 1 ژانویه تا 30 ژوئن 2021" این اداره گفت.

"حامل مورد نیاز خواهد بود برای حفظ یک رکورد از خود را شارژ ساختمان و گزارش انجمن در هر ماه با شروع از 1 ژانویه 2021."

از اکتبر سال 2021, حامل, خواهد, گزارش, خود را شارژ محل قبلی برای سال مالی the Australian Communications and Media Authority که فاکتور آنها را زیر ماه.

RBS است که انتظار می رود به افزایش بیش از AU$700 میلیون در سال. NBN کاربران در حال حاضر پرداخت هزینه از طریق متقابل داخلی-یارانه.

بیش از حد NBN است هرگز به اندازه کافیtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن