ناسا مجموعه تاریخ برای SpaceX خدمه اژدها فضانوردان به بازگشت به زمین - CNET

ناسا فضانوردان باب Behnken و داگ Hurley شد بسته به خدمه اژدها و آماده برای رفتن قبل از راه اندازی اسکراب on Ma

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 27 تیر 1399

ناسا فضانوردان باب Behnken و داگ Hurley شد بسته به خدمه اژدها و آماده برای رفتن قبل از راه اندازی اسکراب on May 27.

SpaceX

پس از برخی از غلط شروع می شود ناسا فضانوردان باب Behnken و داگ Hurley, تاریخ ساخته شده توسط یک SpaceX خدمه فضاپیمای اژدها تمام راه را به ایستگاه فضایی بین المللی در اواخر ماه مه. ما در حال حاضر یک تاریخ اتمام آن را تاریخی و نسخه ی نمایشی-2 ماموریت دایره کامل.

ناسا مدیر جیم Bridenstine تحویل رسمی کلمه ای که Aug. 1 هدفمند تاریخ برای خدمه کپسول اژدها (با نام مستعار "Endeavour") به حرکت از ایستگاه فضایی با یک فرود دوباره در زمین مجموعه Aug. 2.

اوایل ماه اوت بازگشت تاریخ متناسب با زمان قاب ناسا تا به حال در اصل برنامه ریزی شده برای این ماموریت اما ممکن است این تاریخ لغزش می تواند بر اساس شرایط آب و هوایی در اقیانوس اطلس فرود سایت.

یک SpaceX recovery vessel خواهد بود وظیفه با استقبال Behnken و Hurley خانه و با برداشت خدمه اژدها از آب است.

این فضاپیما انجام شده تحسین در پا برای اولین بار از این سفر و در حالی که لنگر انداخت به ISS است. ناسا و اسپیس ایکس امیدوار هستند یک حادثه بازگشت تا خدمه اژدها می توانید به سرویس های منظم به عنوان یک فضانورد کشتی از زمین به ایستگاه.

اگر همه به خوبی می رود با پا نهایی نسخه ی نمایشی-2 برای اولین بار عملیاتی خدمه اژدها ماموریت می تواند رخ دهد در پاییز امسال به طور کامل باز کردن تجاری خدمه دوران برای ما spaceflight.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: ناسا و اسپیس ایکس طلیعه چیزی بودن در عصر جدید انسان در فضا

13:12tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن