ناسا کاوشگر کنجکاوی شروع حماسه 'تابستان سفر جاده' در سراسر مریخ - CNET

این موزاییک 118 تصاویر نشان می دهد که در آن کنجکاوی است که رفتن در سراسر مریخ نسبت به سولفات تحمل واحد. NASA/

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 17 تیر 1399

این موزاییک 118 تصاویر نشان می دهد که در آن کنجکاوی است که رفتن در سراسر مریخ نسبت به سولفات تحمل واحد.

NASA/JPL-Caltech/MSSS

ناسا مریخ کاوشگر کنجکاوی خواهد بود که حسادت از همه جاده معلق است. آن را نمی خواهد که به شنیدن "آیا ما هنوز وجود دارد?" وجود خواهد داشت نه هر ایستگاه گاز, حمام, گودال متوقف می شود. آن را فقط باد راه خود را در سراسر گودال گیل در مریخ عنوان برای ماجراهای جدید در بسیار پیش بینی "سولفات تحمل واحد."

آژانس فضایی روز دوشنبه اعلام کرد کنجکاوی "در تابستان سفر جاده ای" در کوه تیز است. "با سفر پایان مریخ نورد قادر خواهد بود برای صعود به بخش بعدی 3-مایل-بلند مریخ (5 کیلومتر-بلند) کوه آن بوده است کاوش پس از 2014 جستجو برای شرایط است که ممکن است حمایت کرده اند باستانی میکروبی زندگی" ناسا گفت.

از سولفات تحمل واحد بعدی عمده منطقه مورد علاقه در حال حاضر که کنجکاوی به پایان رسید کاوش خاک رس تحمل واحد.

این مناطق برجسته تاریخ از آب در گودال گیل. "سولفات مانند گچ و نمک فرنگی اصل, معمولا شکل در اطراف آب آن تبخیر شده و آنها در عین حال یکی دیگر از سرنخ که چگونه آب و هوا و چشم انداز برای زندگی تغییر نزدیک به 3 میلیارد سال پیش گفت:" ناسا.

اگر همه به خوبی می رود رور برسد سولفات منطقه بعد از این سال, اما تنها پس از کار کردن راه خود را در سراسر طیف گسترده ای شنی پچ. ناسا است که به خوبی آگاه از خطرات ناشی از مریخ شن و ماسه پس از آن مریخ نورد روح گیر کردم در یک تله شن و ماسه در سال 2009.

کنجکاوی را به حرکت در زمین های ناهموار چه خواهد لرزش به حدود یک مایل-سفر جاده ای طولانی. Rover تیم برنامه های اساسی مسیر اما کنجکاوی خودکار سیستم را نگاه کردن و پاسخ به پتانسیل زمین موانع آن را به عنوان سفر.

کنجکاوی ناسا است تنها کاری مریخ نورد در مریخ در حال حاضر اما این سازمان امیدوار به زمین جدید خود را با پشتکار رور در ماه فوریه با فرض آن را راه اندازی در زمان در ماه ژوئیه یا اوت. سپس ما باید حتی بیشتر از مریخ سفرهای جاده ای به نگاه به جلو به.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب