مرموز تکرار رادیو انفجار وز وز زمین در عجیب و غریب ریتم - CNET

می تواند یک magnetar یک نوع ستاره نوترونی با یک فوق العاده میدان مغناطیسی قوی می شود مسئول مرموز سیگنال? پرواز

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 29 خرداد 1399
magnetrar.png

می تواند یک magnetar یک نوع ستاره نوترونی با یک فوق العاده میدان مغناطیسی قوی می شود مسئول مرموز سیگنال?

پرواز فضایی گودارد ناسا در مرکز/S. Wiessinger

سریع radio bursts -- عجیب و غریب گاهی اوقات تکرار سیگنال از طرف دیگر از جهان هستی -- واقعا داشتن یک لحظه در سال 2020 است. ریشه های سیگنال های مرموز از اعماق فضا همچنان به پازل دانشمندان به عنوان آنها به طور خلاصه و به صورت پراکنده وزوز زمین است. اما به تعداد FRBs کشف در ادامه به پشته تا ستاره شناسان شروع به درک آنها کمی بیشتر و حتی ممکن است استفاده از آنها را به حل این جهان گم شده موضوع مشکل.

اگر چه بسیاری از انفجار ستاره شناسان شناسایی یکی آف خاص پشت سر هم شناخته شده به عنوان FRB 180916.J0158+65 است به خصوص با صدای بلند و ثابت شده شناسایی شده 38 بار.

یک مطالعه منتشر شده در روز شنبه در مجله طبیعت توسط محققان از کانادا هیدروژن شدت برداری آزمایش سریع رادیو پشت سر هم (سنج/FRB) همکاری, جزئیات تکرار انفجار FRB 180916.J0158+65 از سپتامبر سال 2018 به فوریه سال 2020 است. پشت سر هم قبلا ترجمه شده به یک کهکشان مارپیچی برخی از 500 میلیون سال نوری دورو سنج/FRB همکاری مستند غیر معمول آن ریتم در یک preprint کاغذ در ماه فوریه است.

با استفاده از این زمین بر اساس سنج تلسکوپ واقع در بریتیش کلمبیا محققان شناسایی اعماق فضا سیگنال با 16 روز نظم. بیش از چهار روز آنها می خواهم تشخیص رادیو انفجار در هر ساعت و یا تا قبل از این سیگنال به طور ناگهانی متوقف شد. پس از 12 روز سکوت آنها می خواهم پا زدن به بالا و دوباره. ریتم انفجار به نظر می رسد به دنبال این الگوی, اما آن را غیر معمول در آن وجود دارد هیچ دیگر FRBs هنوز کشف کرد که چرخه در راه همان است.

و این خبر خوبی!

"این یک نتیجه شگفت انگیز به دلیل آن را به ما می دهد یک لایه کاملا جدید از بینش به چه چیزی می توان ساخت این تکرار سریع رادیو انفجار می گوید:" آدم Deller یک اخترفیزیکدان در دانشگاه سوئين برن که نه وابسته و مطالعه است.

تکرار انفجار ارائه بهترین شانس را به سعی کنید به درک آنچه که ممکن است باعث FRBs زیرا آنها به ستاره شناسان یک سوم یا 38 نگاهی به سیگنال. وجود دارد ده ها تن از نظریه اما منبع سیگنال یک راز باقی مانده است. یکی از برجسته نظریه است که FRBs ناشی از magnetars یک نوع ستاره نوترونی با میدان مغناطیسی بسیار قدرتمند. این ستاره چرخش بر محور خود است و ممکن است تابش پرتوهای انرژی, اما در حال حاضر ما درک درستی از این کیهانی جانوران نشان می دهد آنها خواهد چرخش بیش از حد سریع به تناوب مشاهده شده در FRB 180916.J0158+65.

"کشف اخیر فوق العاده روشن پشت سر هم از یک magnetar در كهكشان شد یکی دیگر از قطعه ای از پازل می گوید:" Deller. "این بیشتر شبیه چیزی که ما تا به حال دیده نشده است از درون ما راه شیری."

یکی دیگر از نظریه فرض میکند که آنها فقط به طور منظم پیر نوترون با متمرکز رادیو پرتو که تنها گاهی اوقات می گذرد ما میدان دید بر روی زمین است. شاید حتی, نزدیکی یک سیاه چاله است که اخلال سیگنال به لطف بزرگ کشش گرانشی. ستاره شناسان هنوز هم نمی دانم.

مسائل پیچیده این واقعیت بسیاری از تشخیص فوق العاده قدرتمند سیگنال های رادیویی تکرار نیست. ما آنها را بشنود و آنها را ناپدید می شوند. با بیشتر تکرار در حال کشف ما لبه و نزدیک به درک ماهیت خود را. در 2019 در صدای سنج ایجاد کردن همکاری کشف مجموعه ای جدید از هشت تکرار انفجار است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای پیگیری تجزیه و تحلیل. این امید است که با مطالعه و تکرار انفجار ستاره شناسان قادر خواهد بود برای ریختن به نور در این سیگنال های مرموز.

اخیرا یک دوم تکرار پشت سر هم داشت غیر معمول با تناوب. چرخه آن به نظر می رسید به کار بر روی یک 157-روز گاهشمار -- 90 روز از فعالیت و 67 هنگامی که آن را خاموش.

ستاره شناسان نیاز به نگه داشتن خود را تلسکوپ با تمرکز بر تکرار FRBs بیش از دوره های طولانی برای جدا دقیقا چه هستند. نیز وجود دارد که امکان تحقیقات بیشتر آشکار خواهد شد FRB 180916.J0158+65 به ریتم غیر عادی نیست یک ریتم در همه.

تعداد بسیار کمی از تکرار انفجار شده اند موضعی به خانه خود را در جهان و ASKAP استرالیا تسهیلات جستجو برای FRBs است "در حال اجرا اضافه" با توجه به Deller را امتحان کنید و با دقت اشاره کردن که کهکشان ها از آنها آمد. که اجازه خواهد داد که بهتر است مقایسه ای بین کهکشان ها که میزبان FRBs که تکرار و کسانی که نمی.

هر آنچه در مورد -- و من می دانم آنچه شما فکر -- آن را بسیار بعید به بیگانگان.

بحث تکرار انفجار سال گذشته Deller گفت: "من فکر می کنم در تمام احتمال, ما کار کردن یک توضیح برای این حوادث اما من می خواهم به نگه داشتن ذهن باز و به دنبال هر کجا که شواهد آگهی های من.

این پست در اصل به نظر می رسد در ماه فوریه و به روز شده است در حال حاضر که کار شده و کارشناسی شده.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن