متداول‌ترین قلعه بادی بحث {آیا نیست}

بر پایه دیدگاه کارشناسان باستانشناسی چگونگی معماری ساختمانهای قلعه به دوران پیش از اسلام و دوره ساسانیان بازم

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

بر پایه دیدگاه کارشناسان باستانشناسی چگونگی معماری ساختمانهای قلعه به دوران پیش از اسلام و دوره ساسانیان بازمیگردد. ویدئویی که توسط یکی از شاهدان عینی و با کمک تلفن همراه تهیه شده است لحظه وقوع این حادثه وحشتناک را به تصویر میکشد. در آن حادثه که در تاریخ ۱۶ سپتامبر و در اثر وقوع طوفان منگهوت در محوطه مجتمع بین المللی خرید پلازا در شهر "چانگده" واقع در استان هونان چین رخ داده بود واژگونی یک قلعه بادی موجب جراحت شدید سه زن جوان شد که همه آنها به بیمارستان منتقل شدند. در این حادثه که روز یکشنبه و در یکی از پارکهای بازی منطقه یوچنگ واقع در استان "هنان " چین رخ داد دو کودک جان خود را از دست دادند و ۱۸ نفر دیگر به شدت زخمی شدند. ارتفاع دیوارههای این قلعه به ۲۰۰ متر میرسد و تنها راه ارتباطی قلعه با خارج، گذرگاه باریکی میباشد که ساخته و پرداخته دست صاحب هنری است که یک نفر به دشواری میتواند از آن عبور کند. با وجود اینکه پمپ باد برقی با سرعت بیشتر و زحمت کمتری عمل باد زدن قلعه را انجام میدهد، اما قلعههای بادی اینتکس به کمک پمپ باد نیز راه اندازی میشوند. با وجود اینکه قلعه بادی اینتکس از جنس پی وی سی مقاوم و مستحکم تولید میشود، اما باز هم برخورد اجسام تیز میتواند مشکلساز شود. Conte nt has  be​en c​reated with G᠎SA Con᠎tent᠎ Gen er​at​or DE MO᠎.

جنس بدنه از پی وی سی ضخیم با کیفیت و استقامت بالا ساخته شده و تمامی قسمت های بدنه قلعه کاملا نرم و بی خطر است و با خیالی آسوده میتوان کودکان را سرگرم بازی کرد . سرسره بادی (قلعه بادی) از جمله بازی های مفرحی است که تحرک بسیار بالایی را برای کودکان به همراه دارد. همانطور که گفته شد، مقاومت بالا، استحکام بدنه و جنس ماده سازنده محصولات بادی کودک اهمیت بالایی دارد. همانطور که از نام این محصولات مشخص است، این قلعهها از نوع بادی هستند. موقعیت جغرافیایی این قلعه به دو دلیل از عظمت خاصی برخوردار است، نخست آن که از یک سو به درهای مشرف است که در قدیم به دره شاهان شهرت داشت و تیغههای بلند و هولناک این کوه با پرتگاههای مخوف و بلند، بالا رفتن از آن و رسیدن به دژ را بسیار دشوار میکند. روز شنبه این دختر هفت ساله در یک جشن خانوادگی مراسم عید پاک، در قلعه بادی در پارک هارلو تاون، واقع در شهر اسکس، در حال بازی بود که باد شدیدی آن قلعه را با خود برد و آن را ۱۵۰ متر دورتر رها کرد. Data has be en c​reated wi​th the help  of GSA Content G᠎en​erator ​DEMO.

از این رو در هنگامی که نیاز به استفاده از سرسره نباشد می توان آنرا به راحتی جمع کرد و در گوشه ای گذاشت. زلزله سال ۲۰۰۳ در بم بیشتر از ۸۰ درصد ارگ را ویران کرد. شرایط و قوانین قلعه بادی در دبی را باید حتما پیش از خرید بلیط مطالعه نمایید تا بعد از خرید بلیط با مشکل مواجه نشوید. باید سایت هایی را انتخاب کنید که سرسره بادی را با قیمت مناسب متناسب با کیفیت ارائه شده عرضه کرده اند تا شما با مشاهده ی قیمت بتوانید بر اساس بودجه ای که دارید مناسب ترین سرسره را انتخاب و خریداری کنید. در ادامه پمپ باد را آماده کنید، سپس دریچه های محصول را پیدا کنید، دریچه های این مجموعه بادی پستونکی بزرگ و کوچک دارد که با سایر پمپ های باد شرکت اینتکس باد میشود، برای راحتی کار می توانید از قسمت کف آن شروع کنید. امکان ارسال این محصول به سراسر کشور امکان پذیر است. از آنجایی که کودکان به طور مداوم در این قلعه بادی مشغول تحرک و بازی هستند، این محصول باید استحکام بالایی داشته باشد. به همین علت باید از کیفیت بسیار بالایی برخوردار باشند تا در هنگام استفاده کودکان نترکند و بادشان خالی نشود.

امروزه با نداشتن وقت کافی والدین برای تفریح و شادی کودکان قلعه های بادی اینتکس و در مجموع محصولات بادی اینتکس که از تنوع بالایی برخوردار هستند بهترین گزینه برای بازی و سرگرمی کودکان هستند . قلعه بادی کودک اینتکس و بست وی با کیفیت بالا و ضخامت جنس بدنه در ابعاد و طرح های گوناگون و رنگ بندی مختلف و متفاوت وسیله بسیار مناسبی برای تفریح و سرگرمی کودکان در محیط خانه می باشد که معمولا جنس بدنه برخی از وینیل و برخی از جنس بدنه pvc با روکش طرح چرم مات است که از مقاومت و استحکام بالایی در برابر برخورد با اشیاء تیز و فشار سنگین و همچنین با تحمل وزن بالا برخوردار هستند . سن کودک و وزن او در انتخاب قلعه بادی تاثیر بالایی دارد. اگر به دنبال بهترین قلعه بادی برای کودک خود هستید، بهتر است به شرکت سازنده این محصولات نیز توجه کنید. علاوه بر این، اگر بیش از یک فرزند دارید یا به دنبال خرید قلعه بادی برای کودک خود هستید تا با دوستانش در آن به بازی بپردازد، یک قلعه بادی با ظرفیت و تحمل وزن بالاتر انتخاب کنید. فاکتور سومی که در هنگام خرید قلعه بادی باید به آن توجه کنید، ظرفیت تحمل وزن این محصولات است.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن