حرکت بیش قتل اورلئانز این Deadpool 'قاتل' پرواز است که در اینجا - CNET

هيات داوران از اینکه این پرواز به buzzingly آزار دهنده به عنوان "پژوهشگاه مواد و انرژی با دهان" می شود. CSIRO

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 8 مرداد 1399
deadpool-fly

هيات داوران از اینکه این پرواز به buzzingly آزار دهنده به عنوان "پژوهشگاه مواد و انرژی با دهان" می شود.

CSIRO

روند نامگذاری چیز در علم را می توان یکی از سرگرم کننده. از یک گیاه به نام بانوی دل شکسته به یک قارچ به نام Spongebob Squarepants وجود دارد هیچ کمبود مراجع فرهنگ پاپ در جهان از گیاهان و جانوران.

پس از آن باید به عنوان جای شگفتی نیست که در طول سال گذشته دانشمندان در کشورهای مشترک المنافع پژوهش های علمی و صنعتی سازمان در استرالیا به نام انتخاب از گونه های مختلف پس از مورد علاقه ما Avengers و معینی دیوار چهارم-شکستن "پژوهشگاه مواد و انرژی با یک دهان است."

بله اول سال 2020 ما به ارمغان آورده قتل اورلئانز. در حال حاضر ما Deadpool را پرواز.

CSIRO حشره شناس Bryan Lessard توضیح داد: استدلال در پشت نام در یک مصاحبه مطبوعاتی گفت: "Deadpool پرواز یک قاتل با نشانه گذاری در پشت آن است که شبیه Deadpool ماسک." و به طور جدی آن را ندارد. بررسی تصویر در بالا و شما می توانید مشهور قاتل خیره راست در پشت شما. آن را غیر طبیعی!

"انتخاب نام Humorolethalis sergius" گفت: Lessard. "این برای تلفن های موبایل مانند کشنده طنز و مشتق شده از لاتین کلمات humorosus معنی خیس و یا مرطوب و lethalis معنی مرده است."

با توجه به آنچه که ما می دانیم در مورد Deadpool به نظر می رسد بسیار مناسب است.

دیگر Avengers با مضمون مگس شامل ثور Daptolestes bronteflavus (بور تندر), Loki را Daptolestes illusiolautus
(ظریف فریب), بیوه های سیاه را Daptolestes feminategus (زن و چرم) و حتی یکی به افتخار یاد مارول خالق استن لی Daptolestes leei که سهام خود را یاد عینک آفتابی و سفید و سبیل.

خارج از جهان آگهی متنی CSIRO نیز نام 151 جدید حشرات هشت نیروگاه جدید دو ماهی جدید, یکی از جدید کنه و سه گونه جدید پرنده -- همه در سال گذشته است.

با توجه به Lessard, این مهم است برای شناسایی و نام به عنوان بسیاری از گونه ها به عنوان ممکن است به منظور درک بهتر جایگاه خود را در جهان ما.

"ما علاقه مند هستند در شناسایی جدید حشرات گونه که ممکن است مفید گرده مواد مغذی بازیافت و یا بعد از منبع غذایی برای حمایت از بخش کشاورزی است."

فقط قرار دادن آن در خارج وجود دارد برای هر CSIRO دانشمندان به دنبال نام خود را بعدی حشرات: Ant-Man به نظر می رسد بیش از حد آسان, اما شما قطعا می تواند کار با چیزی Paul Rudd-مجاور.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن