Moto G سریع در مقابل Moto E: در اینجا این است که زیر$200 Motorola گوشی خرید - CNET

هر چند موتورولا دارای چند انتخاب حق بیمه های همراه مانند foldable Razr گوشی و 5G-فعال لبه پلاس, گوشی ساز است ک

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 1 تیر 1399

هر چند موتورولا دارای چند انتخاب حق بیمه های همراه مانند foldable Razr گوشی و 5G-فعال لبه پلاس, گوشی ساز است که عمدتا شناخته شده برای آن مقرون به صرفه به خوبی ساخته شده برای گوشی های. در مورد نقطه آن 300 دلار Moto G Stylus و عالی $250 Moto G قدرت که اوایل سال جاری منتشر شد. اما وجود دارد بیشتر حتی ارزان تر گوشی های جدید تحت موتورولا کمربند $200 Moto G سریع و جدید Moto Eکه repackages برخی از سال گذشته tech از افسانه موتور G7 به یک بدن جدید است که هزینه $150.

هر دو گوشی های جامد گزینه اگر بودجه خود را در زیر $200 و شما به احتمال زیاد قادر به خرید آنها را برای حتی کمتر داده شده است که Moto G و E گوشی معمولا با تخفیف و یا همراه با یک قرارداد از حامل های دیجیتال تخفیف. در حال حاضر شما می توانید خرید هر دو گوشی از بهترین خرید و دریافت 50 دلار قیمت زمانی که شما آن را فعال کنید در at&T, Verizon یا با حداکثر سرعت دویدن. و 50 دلار واقعا تغییرات همه چیز به خاطر این بدان معناست که شما می توانید مانع از یک موتور G سریع برای 150 $است که به سادگی شگفت انگیز معامله یا دریافت Moto E فقط برای $100 -- قیمت عالی که به نظر می رسد بیش از حد سخت به این باور برای گوشی شما در حال گرفتن.

بین این دو موتور G Fast بهتر است در تقریبا در هر راه است و خواهد بود که گوشی من می خواهم را انتخاب کنید برای خرید. اما در اینجا چروک موتورولا را گران تر از بودجه های همراه نیز دریافت تخفیف. این بدان معناست که شما ممکن است پیدا کردن Moto G Stylus 200 دلار و یا Moto G قدرت برای $150. هر دو قلم و قدرت نشان دادن یک مقدار بهتر ارزش در آن قیمت با تخفیف نسبت به Moto G سریع و یا موتور E.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: Moto G سریع در مقابل Moto E: Sub-$200 تلفن نبرد

8:38

Motorola Moto G Fast

ارزش باور نکردنی برای $200 تلفن

پاتریک هلند/CNET

از آن جامد ساخت و قابل توجه رنگین کمانی به رنگ سفید و کروم به نظر می رسد موتور G سریع به نظر نمی رسد مانند آن را هزینه $200. که دلیل آن تا حد زیادی بسیاری از ویژگی های از گران تر از Moto G قدرت مانند یک 6.4 اینچ سوراخ پانچ نمایش سه گانه-دوربین عقب آرایه یک پیکسل 665 پردازنده, آندروید, 10 و همه از موتور هوشمندانه نرم افزار کلید های میانبر مانند چرخاندن مچ دست خود را برای باز کردن دوربین.

اما با این گوشی قیمت پایین آن را به برخی از فداکاری است. موتور G Fast دارای یک باتری کوچکتر از Moto G قدرت و همچنین RAM کمتر و نیمی از ذخیره سازی. صفحه نمایش پایین تر با وضوح 720P. این سازش نیست دقیقا منفی هنگامی که شما در نظر گرفتن قیمت و من هنوز هم می خواهم آن را انتخاب کنید جدید با موتور E.

موتورولا Moto E

یک موتور G7 در یک پوسته جدید

پاتریک هلند/CNET

هر چند آن را به عنوان خوب نیست به عنوان Moto G سریع, من هنوز هم می خواهم از این دستگاه و آن را موتورولا مقرون به صرفه ترین گزینه است. این ترکیب ویژگی های قدیمی مانند اشک شکاف نمایش سال گذشته Snapdragon 632 پردازنده اما با مدرن بدن و آندروید 10 بنابراین شما لزوما گرفتن منسوخ تلفن.

در پشت وجود دارد دو دوربین است که شامل 13 مگاپیکسلی اصلی تیرانداز و 2 مگاپیکسلی عمق دوربین برای پرتره و حالت عکس. جالب, به جای یک USB-C پورت آن دارای یک میکرو پورت USB. نگران نباشید من بررسی است و هنوز 2020.

چگونه ما تست شده

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: Moto G Stylus در مقابل Moto G Power: که بودجه شما تلفن...

11:50

طراحی: Moto G سریع یک 'بهتر' صفحه نمایش البته با رزولوشن پایین

هر دو گوشی دارای وضوح 720p صفحه نمایش ال سی دی که در سال 2020 خیلی کم است. در استفاده از این صفحه نمایش نگاه فقط خوب است. متن اغلب به نظر می رسد لمس نرم و شما حتی می توانید ببینید پیکسل ها را تشکیل می دهند که برنامه آیکون و انیمیشن. من باید روشن است که این نمایش بد نیست و یا قابل استفاده نباشد اما قطعا یک منطقه که در آن شما دریافت آنچه شما برای پرداخت. من از دست این صفحه نمایش با وضوح بالاتر در موتور G Stylus و G قدرت.

صفحه نمایش Moto G Fast بهتر است دقت رنگ و بسیار روشن تر از Moto E را نمایش می دهد. سوراخ پانچ دوربین Moto G سریع صفحه نمایش به نظر می رسد فوق العاده حق بیمه در مقایسه با آب قطره قطره از شکاف در Moto E ،

motoroloa-moto-g-fast-and-moto-e-3

موتور G سریع به نظر می رسد ورزشی در آن سفید رنگین کمانی به پایان برسد. Moto E می رود برای یک کسب و کار نگاه گاه به گاه خود را با نیروی دریایی آبی رنگ است.

پاتریک هلند/CNET

هر دو گوشی با 32 گیگابایت و پشتیبانی از ذخیره سازی قابل ارتقا از طریق کارت حافظه microSD است که شما ممکن است نیاز به استفاده از مشاهده به عنوان من به راحتی پر من بررسی واحد با عکس ها و ویدئوها در طول هفته من تا به حال گوشی های.

وجود دارد یک اثر انگشت خوان در پشت هر دو گوشی که بسیار عالی کار می کند و هر گوشی دارای یک امتیاز از IP52 برای آب و گرد و غبار-مقاومت در برابر است که محافظت در برابر پاشیده و نور باران است.

متاسفانه هر دو گوشی دارای یک واحد پایین بلندگو و صدای آنها خوب است. در هنگام تماشای فیلم های یوتیوب و یا بازی کردن بازی ها که من پیدا کردم آن را بسیار آسان به پوشش آن را با دست من و صدا خفه کن سخنران. در روند صعودی هر چند هر دو دارای یک جک هدفون.

برنده: Moto G Fast دارای یک صفحه نمایش بهتر و حتی اگر آن را بهترین صفحه نمایش در بودجه تلفن.

Motorola Moto G Fast and Moto E

موتور G Fast دارای سه دوربین عقب در حالی که Moto E دارای یک اصلی دوربین عقب و عمق دوربین برای پرتره و حالت عکس.

پاتریک هلند/CNET

موتور G Fast دارای سه دوربین عقب

احتمالا بزرگترین تفاوت بین گوشی های دوربین. موتور G سریع به ارث سه گانه آن-دوربین آرایه از Moto G قدرت. روشن است در شرایط عکس ها خوب هستند اما تصاویر گرفته شده در داخل خانه و یا در نور کم نگاه نرم و رنج می برند از سر و صدا تصویر. Ultrawide زاویه عکس مناسب و معقول کیفیت تصویر اما یک "نمک" بیش از حد نرم است. ماکرو, دوربین, انفجار است و می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای عکس ها و ویدئوها. که گفت:, من فقط نمی دانم اگر این است که بیشتر از یک تازگی و یا خوب-به-ویژگی. و شما نیاز به یک مقدار زیادی از حتی نور هنگامی که با استفاده از آن به دلیل ماکرو دوربین به راحتی در معرض سر و صدا تصویر.

Motorola Moto G Fast

این بود که گرفته شده با Moto G سریع در HDR. توجه به جزئیات در پنیر چدار گربه خز و چگونه برجسته در خز سفید نیست دمیده.

پاتریک هلند/CNET
Motorola Moto G Fast

این ultrawide زاویه دوربین می تواند تولید برخی از تصاویر دراماتیک و حتی اگر جزئیات بیشترین.

پاتریک هلند/CNET
Motorola Moto G Fast

در اینجا است که یک عکس ماکرو از یک کلید است که من در زمان با Moto G سریع. ماکرو عکس نیاز به یک مقدار زیادی از حتی نور در غیر این صورت آنها را از رنج می برند بسیاری از سر و صدا تصویر.

پاتریک هلند/CNET
Motorola Moto G Fast

یک عکس از موتور G سریع با نرم نور صبح در آینده از سمت چپ عکس.

پاتریک هلند/CNET

و تا آنجا که تصویری از Moto G سریع می تواند شلیک 4K. نگاهی به ویدیو زیر.

در مقابل Moto G سریع است و یک دوربین 8 مگاپیکسلی است که شاخه های 1,080 P تصویری. من با استفاده از دوربین در چند ویدیو چت از جمله زوم و آن خوب بود.

Motorola Moto G Fast

زمانی که زیبایی حالت خاموش است, selfie, عکس از موتور G سریع می تواند خوب باشد. که گفت:, آن را محدود محدوده دینامیکی. نگاه دمیده برجسته در فنجان قهوه.

پاتریک هلند/CNET

Moto E دارای دو دوربین عقب, اگر شما واقعا فقط گرفتن عکس با 13 مگاپیکسل دوربین اصلی به این دلیل که 2 مگاپیکسل عمق دوربین تنها کمک می کند تا با حالت عمودی عکس. به طور کلی Moto E نمی گرفتن به عنوان بسیاری از جزئیات به عنوان Moto G Fast اما من دوست دارم punchy کنتراست و رنگ را تولید می کند حتی اگر آن محدوده دینامیکی محدود است.

Motorola Moto E

من واقعا شگفت زده کرد عکس, من می توانید ضبط با موتور E. آنها خوب رنگ و کنتراست.

پاتریک هلند/CNET
Motorola Moto E

این شات بزرگ رنگ و punchy کنتراست; اما, آن را نیز نشان می دهد که Moto E دوربین تحت فشار قرار دادند به حداکثر آن. متوجه سر و صدا تصویر در آسمان و سایه روشن در اطراف گوشه و کنار این عکس.

پاتریک هلند/CNET

یک نقطه روشن در هر دو گوشی این است که آنها بسیار عالی در نظر گرفتن حالت عمودی عکس. آن را واقعا به خوبی ببینید که چگونه تصفیه شده در این اثر است که آن را با این نسخهها کار در هر دو جلو و دوربین عقب رو.

Motorola Moto E

متاسفم برای تمام عکس ها از خودم اما این یک نتیجه از بار زندگی میکنیم. این یک حالت پرتره عکس های گرفته شده با Moto E را با دوربین عقب.

پاتریک هلند/CNET
Motorola Moto E

یک حالت عمودی عکس از Moto E از پنیر چدار ،

پاتریک هلند/CNET

برنده: در آن قیمت شگفت انگیز است که Moto G Fast فوق العاده گسترده ای دوربین ماکرو دوربین و ویدیو 4K. (اگر دوربین برای شما مهم هستند شما بهترین هستید به پرداخت نزدیک به دو برابر قیمت به گوگل صفحه 3A یا آی فون SE که باید خیلی بهتر از سیستم های دوربین در سراسر.)

موتور G, سریع, سریع و طولانی مدت باتری

هر دو اجرای حدود-انبار اندروید نسخه 10 و شامل موتورولا را سرگرم کننده و مفید حرکت کلید های میانبر مانند انجام دو کاراته ریز ریز به نوبه خود در چراغ قوه. موتورولا متعهد است به یکی از به روز رسانی سیستم عامل با گوشی و دو سال از دو ماهنامه به روز رسانی های امنیتی. که واقعا مهم است پس از اپل نگه می دارد گوشی های به روز شده با نرم افزار و به روز رسانی های امنیتی برای چهار تا پنج سال است. از آنجا که این گوشی مانند آیفون SE هزینه های دو برابر به عنوان Moto G Fast اما بیشتر خواهد شد به احتمال زیاد شما دو بار به عنوان طولانی است. با این وجود خوب است که موتورولا قصد دارد به نگه داشتن هر دو گوشی نسبتا به روز شد.

موتور G سریع همراه با 3GB رم و یک پیکسل, 665, و در حالی که Moto E فقط تا 2GB از RAM و یک پردازنده گل میمون 632 پردازنده. نگه داشتن در ذهن Moto G Stylus و Moto G قدرت هر دو آمده با 4GB رم.

وقتی که می آید به باز کردن برنامه با استفاده از گوگل دستیار و ویرایش عکس موتور G سریع احساس می کند کمی peppier. زمانی که من تا به حال چندین برنامه باز و در حال اجرا در پس زمینه بر روی Moto E آن شد laggy. نه به طرز وحشیانه ای اما من تعجب می کنم چه این به این معنی که مثلا یک سال یا بیشتر و چگونه آن را اداره کند نسخه های جدیدتر از نرم افزار و همچنین آندروید 11.

من بازی مانند آلتو اودیسه و PUBG فقط خوب در هر دو گوشی اما زمانی که من بازی اسفالت 9 در Moto E گوشی بلافاصله کردم ، با این حال هنگامی که آن را به تست عملکرد موتور G Fast تعجب به ثمر رساند همان Moto G قدرت در حالی که Moto E به ثمر رساند همان موتور G7 و بهتر از جدید سامسونگ Galaxy A01. پایین را نگاه کنید برای نتایج آزمون.

نرم افزار 3DMark تیرکمان بچه گانه نامحدود

Motorola Moto G Fast

Motorola Moto G Power

موتورولا Moto E

Samsung Galaxy A01

توجه داشته باشید:

دیگر میله نشان می دهد عملکرد بهتر

Geekbench v. 4.0 تک هسته ای

Motorola Moto G Fast

Motorola Moto قدرت

موتورولا Moto E

Samsung Galaxy A01

توجه داشته باشید:

دیگر میله نشان می دهد عملکرد بهتر

Geekbench v. 4.0 چند

Motorola Moto G Fast

Motorola Moto قدرت

موتورولا Moto E

Samsung Galaxy A01

توجه داشته باشید:

دیگر میله نشان می دهد عملکرد بهتر

باتری حكيم Moto G Fast دارای 4000 میلی آمپر باتری و آن را به حال هیچ مشکل ساخت آن را از طریق روز. در پایان دو روز باتری پایین بود به 11 درصد است. در ضمن Moto E دارای یک 3,550 میلی آمپر باتری. از آن ساخته شده آن را از طریق یک روز مشکلی نیست اما من خودم نیاز به شارژ آن میدوی را از طریق روز دوم.

برنده: با یک پردازنده سریعتر و بزرگتر باتری Moto G Stylus است که برنده روشن.

Motorola Moto E-مشخصات vs. Samsung Galaxy A01 Moto G سریع Moto G قدرت موتور G Stylus


Moto E Samsung Galaxy A01 Moto G Fast Moto G Power Moto G Stylus
اندازه صفحه نمایش و رزولوشن 6.2 اینچ ال سی دی; 1,520x720 پیکسل 5.7-inch LCD; 1,520x720 پیکسل 6.4 اینچ ال سی دی; 1,560x720 پیکسل 6.4 اینچ ال سی دی; 2,300x1,080 پیکسل 6.4 اینچ ال سی دی; 2,300x1,080 پیکسل
تراکم پیکسل 271ppi 295ppi 268ppi 399ppi 399ppi
ابعاد (اینچ) 6.29 x 3.01 x 0.34 در شبکه 5.81 x 2.79 x 0.33 در 6.37 x 2.98 x 0.36 در 6.29 x 2.98 x 0.38 در 6.24 x 2.98 x 0.36 در
ابعاد (میلی متر) 159.77 x 76.56 x 8.65 میلی متر 147.5 x 70.9 x 8.3 mm 161.87 x 75.7 x 9.05 mm 159.85 x 75.8 x 9.63 mm 158.55 x 75.8 x 9.2 میلی متر
وزن (اونس گرم) 6.52 اونس; 185 گرم 5.32 اونس; 151g 6.68 اونس; 189.4 g 7.01 اونس; 199 g 6.77 اونس; 192 g
نرم افزار موبایل 10 اندروید 10 اندروید 10 اندروید 10 اندروید 10 اندروید
دوربین 13 مگاپیکسل (استاندارد), 2 مگاپیکسل (عمق دوربین) 13 مگاپیکسل (استاندارد), 2 مگاپیکسل (عمق سنجش) 16 مگاپیکسلی با زاویه دید گسترده, 2 مگاپیکسل, ماکرو, 8 مگاپیکسلی فوق العاده واید 16 مگاپیکسلی با زاویه دید گسترده, 2 مگاپیکسل, ماکرو, 8 مگاپیکسلی فوق العاده واید 48-مگاپیکسلی wide-angle, 2 مگاپیکسل, ماکرو, 16 مگاپیکسلی فوق العاده واید
جلوی دوربین 5-مگاپیکسل 5-مگاپیکسل 8-مگاپیکسل 16-مگاپیکسل 16-مگاپیکسل
ضبط ویدئو 1080p 1080p 4K 4K 4K
پردازنده Snapdragon 632 Snapdragon 439 Snapdragon 665 Snapdragon 665 Snapdragon 665
ذخیره سازی 32GB 16GB 32GB 64GB 128GB
رم 2GB 2GB 3GB 4GB 4GB
ذخیره سازی قابل ارتقا تا به 512GB تا به 512GB تا به 512GB تا به 512GB تا به 512GB
باتری 3,550 میلی آمپر ساعت از 3000 میلی آمپر ساعت از 4000 میلی آمپر ساعت از 5000 میلی آمپر ساعت از 4000 میلی آمپر ساعت
حسگر اثر انگشت عقب هیچ عقب بازگشت بازگشت
اتصال USB-C USB-C USB-C USB-C USB-C
جک هدفون بله بله بله بله بله
ویژگی های خاصقلم, اکشن, مخفی
قیمت خارج از قرارداد (تومان) $150 $150 $200 $250 $300


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب