بسیاری از ما برای جلوگیری از ارسال در رسانه های اجتماعی به دلیل همکاران

می توان آن را سخت برای کارکنان به نگه داشتن خود را حرفه ای و اجتماعی زندگی جداگانه زمانی که اکثریت اتاق متصل ا

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 11 تیر 1399

می توان آن را سخت برای کارکنان به نگه داشتن خود را حرفه ای و اجتماعی زندگی جداگانه زمانی که اکثریت اتاق متصل است در رسانه های اجتماعی. ما اغلب می تواند احساس تضاد همانطور که ما در واقع نمی تواند پست آنچه که ما می خواهم بدون ترس از قضاوت در کار است.

به عنوان ما نظرات در مورد کار ممکن است تغییر کرده در طول مستندما ممکن است مهم تر از فرآیندها و چگونه ما همکاری در سراسر کانال های رسانه ای.

انتاریو های دیجیتال مبتنی بر محل کار و ارائه دهنده راه حل های نرم افزار کلبه اسکیموها کشف اطلاعات در مورد چگونه کارکنان مشاهده و استفاده از رسانه های اجتماعی زمانی که آن را می آید به متصل بودن به همکاران و چگونه آن را تحت تاثیر آنچه که آنها احساس می کنند که می توانید ارسال کنید.

این نظرسنجی بیش از 2000 کارمند در سازمان ها و بیش از 5000 کارکنان در بخش های صنعت و از ورود به سطح به سطح C-suite نقش.

این COVID-19 مستند است و ما مجبور به ماندن در خانه و وفق دهند. این مطالعه نشان داد که بیش از یک سوم کارکنان (36%) را در خانه کار می کنند و تقریبا یکی در 12 نفر (8%) از خانه کار تمام وقت.

اکثر کارگران (82%) را در نظر بازگشت به کار است که بر اساس دفتر به جای کار کردن از راه دور با توجه به بیشترین (79%) داشتن چالش هایی که در دفتر کارگران را تجربه نمی کنند.

Most of us avoid posting on social media in case our co-workers see what we post zdnet
کلبه اسکیموها نرم افزار

دلایل محدوده از دست رفته بر روی اطلاعات مهم به دلیل آن است که ابلاغ شده در فرد (44%) که خارج از جلسات و یا brainstorms (43 درصد) و یا دریافت اطلاعات در مورد روند و یا تغییر سیاست (28%).

چالش های دیگر عبارتند از اینکه قادر به دسترسی به اسناد مهم و یا اطلاعات (35%) و یا اینکه قادر به دسترسی به افراد یا گروه ها با توجه به مسائل فنی (35%). تقریبا یک سوم (32 درصد) بود که آنها احساس کردند از مطالعه حذف از دفتر وقایع مبتنی بر مانند مبارک ساعت ناهار ،

داده ها نشان می دهد که سه نفر از چهار کارکنان (74 درصد) هستند و در ارتباط با همکاران در رسانه های اجتماعی. اکثریت کارکنان در ارتباط با همکاران در Facebook (82%) و سپس Instagram (52%) و لینک (45%). یکی در 10 متصل است در Infinite.

تقریبا سه در چهار (72%) تصمیم گرفته اند برای پست چیزی در رسانه های اجتماعی به دلیل همکاری کارگر ممکن است آن را ببینید و در عین حال بیش از نیمی (52 درصد) را احساس چپ کردن بعد از دیدن همکاران معاشرت در تصاویر ارسال شده به خود را شخصی حساب های رسانه های اجتماعی.

این مورد در میان زمانی که مقدار عمل سیاسی است که در رسانه های اجتماعی -- کارکنان باید احساس قدرت به ارسال نظرات خود به جای ساکت بمانند.

اما اگر صحبت کردن ذهن خود به معنی از دست دادن شغل خود را پس از آن شاید عاقلانه در حال حاضر به نگه داشتن وکیل خود را نگه دارید نظرات خود را به خودتان و با کار خود را.

قبلی و پوشش مرتبط:

بیش از نیمی از کارکنان نا امید از راه دور با تکنولوژی مسائل در طول COVID-19 مستند

چگونه به کار از خانه نهفته بهره وری خود را ? از ترافیک به مراقبت از کودکان و حتی اشتغال خود را در حال حاضر وجود دارد مقدار زیادی به نظر -- به خصوص اگر شما جدید به این راه کار.

ما کارگران در حال آماده شده برای سرقت اطلاعات اختصاصی برای ترویج

آیا شما تا به حال به خطر بیافتد ارزش های خود را به صورت حرفه ای سود در کار است ؟ برخی از همکاران خود را قطعا خواهد بود.

COVID-19 به طور قابل توجهی رسانه های ما عادت با توجه به گزارش جدید

COVID-19 کاملا تغییر کرده است زندگی ما به عنوان ما صرف مستند زمان با ما دستگاه های تلفن همراه بیشتر و بیشتر.

کارکنان طلب قوانین سختگیرانه تر در اطراف همکاری برنامه استفاده

اگر شما با داشتن یک رابطه عشق و نفرت را با همکاری نرم افزار در حال حاضر به عنوان شما سعی می کنید برای کار از خانه شما به تنهایی نیست.

رسانه های اجتماعی و اثرگذارندهها هنوز هم ما تسلط عادات خرید آنلاین

Coronavirus در حال تغییر است راه ما خرید کالا به عنوان ما به نوبه خود بیشتر و بیشتر به خرید آنلاین. اما حتی در این غیر معمول بار اثرگذارندهها می تواند در متقاعد کردن ما برای خرید.

چه واقعی چالش های فن آوری کارگران با کار از راه دور?

ترس از کروناویروس که باعث بیشتر شرکت ها به کارکنان خود کار از راه دور. اما آنچه چالش واقعی کارگران هنگام کار از خانه و تلاش برای برقراری ارتباط با همکاران ؟tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن