مایکروسافت در GitHub: در حال حاضر منبع باز توسعه دهندگان 'یکی linter به همه آنها را رد'

داشتن یک ابزار است که چک سورس کد برای برنامه نویسی اشتباهات و خطاهای دیگر مفید است برای توسعه دهندگان. شرکت

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 31 خرداد 1399

داشتن یک ابزار است که چک سورس کد برای برنامه نویسی اشتباهات و خطاهای دیگر مفید است برای توسعه دهندگان. شرکت مایکروسافت متعلق به GitHub منتشر کرده است 'سوپر Linter' برای کمک به توسعه دهندگان جلوگیری از زحمتی از راه اندازی کد مخازن با چندین linters.

جدید سوپر Linter ساخته شده است در GitHub اقدامات ابزار به صورت خودکار خاص توسعه گردش کار و با هدف کمک به توسعه دهندگان کمک به پروژه های ساخته شده با چندین زبان های برنامه نویسی.

GitHub توصیف آن به عنوان یک "ساده ترکیبی از انواع linters نوشته شده در باش برای کمک به اعتبارسنجی کد منبع خود را" به منظور جلوگیری از شکسته کد از آپلود به 'استاد' شعبه کلیدی شعبه که دیگر شاخه های یک درخت هستند با هم ادغام شدند ،

اتفاقا GitHub تصمیم به رها کردن عبارت 'استاد' (در مقابل برده) و جایگزین کردن آن با 'اصلی' در نور سیاه و سفید زندگی می کند توجه به اعتراضات اما در آن انجام نشده پس هنوز.

فوق العاده Linter عمل اجازه می دهد تا توسعه دهندگان 'کهنه' و یا چک کردن کد خود را پایه با استفاده از محبوب linters برای Python, JavaScript, رفتن, XML, سلام تو و بیشتر زبان های برنامه نویسی. به عنوان مثل GitHub مهندس لوکاس Gravley توصیف فوق العاده Linter به عنوان "یکی linter به همه آنها را رد".

"از GitHub فوق العاده Linter ساخته شده بود از ضرورت توسط GitHub خدمات DevOps تیم مهندسی برای حفظ ثبات در مستندات ما و کد در حالی که برقراری ارتباط و همکاری در سراسر شرکت سازنده تر تجربه می گوید:" Gravley.

این اقدام همچنین کمک می کند تا توسعه دهندگان برای ساخت راهنمای کد طرح و قالب ساده کد بررسی و در نهایت کشتی cleaner کد به مشتریان و همکاران.

"هنگامی که شما مجموعه ای از مخزن خود را برای شروع در حال اجرا این اقدام هر زمان شما برای باز کردن یک درخواست کشش آن شروع خواهد شد linting کد مورد و بازگشت از طریق وضعیت API. آن را به شما اجازه می دانم که اگر هر یک از شما کد تغییرات گذشت با موفقیت و یا اگر هر گونه خطا تشخیص داده شد, جایی که آنها هستند و آنچه آنها" توضیح می دهد که Gravley.

فوق العاده Linter نیست مشکلات را حل می کند اما پرچم آنها را به طوری که توسعه دهندگان می توانید سپس بازگشت و رفع آنها قبل از رسیدن به استاد شعبه دارد.

در حالی که GitHub یک سایت به میزبان کد شرکت که مایکروسافت برای خریداری $7.5 میلیارد دلار در سال 2018 کمک کرده است به طور خودکار فرآیند توزیع و استقرار نرم افزار منبع باز مبتنی بر لینوس توروالدز' دستگاه گوارش سیستم برای هسته لینوکس.

توروالدز ساخته شده است دستگاه گوارش برای اطمینان از نسخه های مختلف نرم افزار می توان به دنبال به عنوان آن را تکامل می یابد بین توزیع کنندگان.

دیگر GitHub اتوماسیون خدمات شامل Dependabot آن ابزار به طور خودکار رفع باگ در نرم افزار وابستگیهای.

آن را نیز ارائه می شود به صورت خودکار هشدارهای امنیتی برای پروژه های زمانی که آن را تشخیص آسیب پذیری در کد های نوشته شده در چندین زبان محبوب مانند PHP, JavaScript, Ruby, Python, Java و .NET.

منبع بازtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب