مایکروسافت گفته کارکنان به محل کار از خانه. یکی از پیامد وحشیانه بود

یادگیری زیادی است. و IMing زیادی است. / گتی ایماژ بسیاری از مردم در حال حاضر به مراتب بیشتر آشنا با دیواره های

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 5 مرداد 1399
Microsoft sign at the entrance of their corporate headquarters in Redmond

یادگیری زیادی است. و IMing زیادی است.

/ گتی ایماژ

بسیاری از مردم در حال حاضر به مراتب بیشتر آشنا با دیواره های خود را از آنها فکر آنها خواهد بود.

دیوارها در خانه های خود است.

هر روز آنها خیره در آنها امید برای یک ایده -- و یا شاید یک معجزه -- به از طریق آن دیوار و بازگشت آنها را به (بهتر) طبیعی است.

کار از خانه چیزی است که بسیاری برای آماده نیست. آن فنر بر آنها با شرایط.

مایکروسافت فعال در ارسال بسیاری از کارکنان خود را به خانه. آن را نیز فعال شده است در مطالعه عواقب. نتایج حاصل از این مطالعه به تازگی منتشر شده در این بررسی کسب و کار هاروارد و به عنوان اگر آن را ممکن است آنها به افزایش نگرانی های من برای آینده بشر است.

ما قرار است به این باور است که تکنولوژی باعث می شود ما بیشتر کارآمد و باعث می شود زندگی ما را آسان تر و بهتر است. در برخی از مناطق که قطعا درست است.

در عین حال یکی از فراگیر نتیجه گیر بودن در خانه -- در محل کار -- است که روز کاری تبدیل شده است دیگر. "مردم" در "چهار ساعت در هفته به طور متوسط" می گویند محققان.

لطفا اجازه دهید من مطرح سوال: آیا شما ترجیح می دهند به کار شما برای چهار ساعت بیشتر از یک هفته ؟ و یا شما ترجیح می دهند به دوست داشتن سرگرم کننده خانواده-عاشقانه آبجو-جرعه جرعه باله-تمرین شما است که کمی متفاوت از کار شما ؟

محققان در تلاش برای کشف که چرا کار از خانه منجر به زمان بیشتری را در خانه ، آنها پیشنهاد کرد که مردم در نظر گرفتن زمان در طول روز برای داخلی دیگر ملزومات مانند پیاده روی سگ خود را و آموزش فرزند خود را. بنابراین کارکنان شروع به کار زودتر به پایان رسید و بعد از آن.

شاید شما ممکن است می گویند هیچ کس واقعا هر کار سخت تر پس از آن. در عین حال زمانی که شما در یک دفتر نیست شما همچنین نیاز به زمان برای رفتن برای پیاده روی (و فریاد رئیس خود را صلح آمیز ناهار (و فریاد خود را رئیس) خود تماس بگیرید ارائه دهنده کابل (و جیغ در خدمات به مشتریان) و یا صرفا به فضا خیره (و فریاد پوچی وجود)?

مشکل -- و برای برخی از کارفرمایان لذت بزرگ -- از تکنولوژی مدرن است که آن را می سازد شما باور کارکنان در دسترس هستند در هر زمان و هر مکان در هر نقطه. و واقعا چگونه بسیاری از انسان ها در بهترین حالت خود را زودتر از آنها استفاده می شود و یا بعد از آنها می خواهم را ترجیح می دهند ؟

لطفا من را شادتر عناصر این تحقیقات در مدت کوتاهی. اما زمانی که کار از خانه مایکروسافت کارکنان ظاهرا صرف 10 درصد زمان بیشتری در جلسات.

بیایید ببینید, ساعت کار خود را گسترش داده اند و شما صرف زمان بیشتری را در جلسات. که در آن امید ؟

محققان الهه شعر و موسیقی است که وجود دارد نیاز به جلسات بیشتر به دلیل نبود فرصت برای برخورد شانس. شما می دانید که در راهروها و دستشویی. و آنها باور دارند که امیدواریم در این واقعیت نهفته است که فرد در زمان کوتاه تر شد.

من واقعا می خواهم به ذکر است شادتر اما اول اجازه دهید بحث در مورد پیام های فوری. محققان متوجه شده است که در حالی که در دفتر IMs آهسته 25% در طول ناهار, کار از خانه صرفا آنها کاهش می یابد 10٪.

و هنگامی که سهم IMs افزایش 52%? چرا بین 6pm و نیمه شب.

این است که یک نوع جنون یکی در آورده با ناگهانی و به شدت همه گیر و افزایش اتکا به فن آوری نه فقط برای کار بلکه برای کل زندگی ما است.

اشکالی ندارد. به اندازه کافی. آنچه در مورد مثبت?

به نظر می رسد مدیران در تلاش هستند بسیار سخت تر را به مطمئن شوید که کارکنان خوب هستند. یکی از راه آنها آن را انجام دهد اما ظاهرا با ارسال تعداد زیادی از IMs. که قابل درک است اما در راه خود دردناک است.

محققان منتقل شدند توسط کارکنان ابتکار و خلاقیت در ایجاد Virtual پیژامه روز دیدار با حیوان خانگی من روز و چگونه من موقع روز. (من متاسفم که یکی از آخرین نیست در واقع درست است.)

همچنین نشان داد که مثبت بود و کارکنان افزایش یافته و تلاش برای حفظ ارتباط با همکاران خود توسط, بله, راه اندازی جلسات بیشتر از حد معمول است.

شما می توانید درک اجتماعی ضربه. دیگر چگونه شما می رویم به شایعات بی اساس در یک مورد تمام چیزهایی که شما را آزار و تمام شایعات شنیده اید در یکی دیگر از به یکی از جلسات ؟

سپس دوباره یکی از دلایلی که چرا مردم صرف انرژی ساخت اتصالات ترس است. بیشتر مردم شما می دانید (و بیشتر به یاد داشته باشید نام شما) بیشتر احتمال دارد آنها را از استفاده-من متاسفم من به معنای کمک به -- باید همه چیز به چپ چپ.

آن را فوق العاده شجاع و بی محابا از مایکروسافت برای قرار دادن به جلو این یافته ها بدون تلاش به kumbaya آنها را به یک به یاد ماندنی گفته. محققان بر این باورند که بهینه سازی غیر قابل اجتناب از تغییر باید معنی مقابله با چند جنبه به خوبی به جای تلاش برای موج گرز همه جانبه از راه دور نابغه است.

خوشبختانه کارمند خوب بودن یک اولویت است. یک محصول مایکروسافت تیم مهندسی در واقع نهاد چیزی به نام شارژ جمعه. این است که یک روز نوشیدن جلسه. حداقل تا آنجا که من آگاه هستم. به جای آن یک روز به صورت رایگان از جلسات.

من تعجب می کنم که چگونه بسیاری از IMs در آن زمان به هر کس موافق است.

کار از راه دورtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن