مایکروسافت به رزومه کاری در ماه ژوئیه تحویل اختیاری ویندوز 10 تجمعی به روز رسانی

ویندوز 10 در ماه مارس مقامات مایکروسافت گفت: آنها به طور موقت توقف انتشار اختیاری ویندوز 10 تجمعی به روز رس

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 29 خرداد 1399

ویندوز 10

در ماه مارس مقامات مایکروسافت گفت: آنها به طور موقت توقف انتشار اختیاری ویندوز 10 تجمعی به روز رسانی است که آنها تا به حال شده است در دسترس در سومین و چهارمین هفته از هر ماه با توجه به تاثیر بر مشتریان از COVID-19 coronavirus بیماری همه گیر. در ژوئن 17, مایکروسافت, مقامات گفت که آنها در حال برنامه ریزی برای از سرگیری این اختیاری منتشر شده در ماه جولای سال 2020 برای ویندوز 10 و ویندوز سرور 1809 و بعد از آن.

قبل از ماه مارس مایکروسافت شده بود با انتشار به روز رسانی ها و وصله های ویندوز به مشتری و سرور تقریبا هر هفته. هفته اول هر ماه (یک هفته) است که به طور معمول برای به روز رسانی. ب هفته که هفته دوم از ماه و زمانی که پچ شنبه است - "به روز رسانی سه شنبه" در مایکروسافت euphemistic زبان. C و D هفته که سوم و چهارم هفته از ماه, و یا زمانی که مایکروسافت اختیاری تجمعی به روز رسانی است که در نظر گرفته شده به پیش نمایش از غیر امنیتی برای رفع آن جوانب مثبت و مدیران. این به روز رسانی اختیاری نیست و به طور خودکار نصب شده.

مایکروسافت برنامه جدیدی برای نورد کردن غیر امنیتی به روز رسانی ماهانه (که قبلا به عنوان شناخته شده "C" و "D" هفته منتشر شده") خواهد بود کمی متفاوت از قبل است.

مایکروسافت خواهد بود خواستار این اختیاری منتشر شده "پیش نمایش" را منتشر رفتن به جلو. آنها خواهد بود و آنها را تنها به یک زیر مجموعه از کاربران -- کسانی که در ویندوز 10 و ویندوز سرور 1809 و بعد از آن. و به نام ساده به روز رسانی مدیریت برای این پیش نمایش منتشر شده تحویل داده خواهد شد در "C" هفته یا هفته سوم هر ماه تنها. تجمعی امنیت به روز رسانی ادامه خواهد داد برای تحویل در ماه "ب" در هفته در پچ شنبه.

هر آن جوانب مثبت با استفاده از Windows Server Update Services (WSUS) برای مدیریت به روز رسانی را از دیگر دیدن پیش نمایش و یا "C" منتشر شده برای ویندوز 10 و یا ویندوز سرور WSUS کانال در انتخابات گفت: امروز. و کسانی که در ویندوز اینسایدر و/یا برنامه Windows Insider برای کسب و کار را ببینید "در توسعه" نسخه از این اختیاری تجمعی به روز رسانی موجود در نسخه پیش نمایش کانال در "ب" در هفته مایکروسافت پست وبلاگ گفت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب