مایکروسافت تیم یا زوم? خود را انتخاب کنید سیاست

هر شرکت با تکنولوژی سیاسی درست باشد ؟ برای شما است.این است که زمان برای درگیر شود. به لحاظ سیاسی است. برای شرک

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 26 خرداد 1399
microsofts-new-data-dignity-team-could-h-5d8dc331800f320001e09d82-1-sep-27-2019-19-54-59-poster.jpg

هر شرکت با تکنولوژی سیاسی درست باشد ؟ برای شما است.

این است که زمان برای درگیر شود.

به لحاظ سیاسی است.

برای شرکت های فن آوری های گسترده تر اجتماعی و سیاسی بحث کرده خودکامگی روزافزون فعالیت -- و یا حداقل حملات شدید و ناگهانی وجدان -- در میان بسیاری از کارکنان خود را.

Facebook کارکنان به عنوان مثال ناگهان تعجب می کنم که چقدر این سایت باید فعال دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ظریف ارتباطات و دامن زدن افراطی و خشونت است.

هفته گذشته IBM و آمازون اعلام کرد که آنها در حال تعجب که آیا در صورت به رسمیت شناختن است که واقعا چیزی است که آنها ارائه می شود باید به کسانی که در قدرت. سابق تصمیم گرفت آن را دریافت کنید از کسب و کار در دسترس نباشد. نه این که آن را به شدت به آن در وهله اول.

هنوز هم یکی نمی تواند کمک کند فکر که این شرکت ها تا به حال شنیده rumblings کارمند نارضایتی و همچنین انعکاس ناآرامی های اجتماعی پس از کشتن جورج فلوید. مایکروسافت قطعا شنیده و آن را به عنوان بیش از حد تکرار آن را نمی خواهد اجازه می دهد که پلیس به استفاده از آن در صورت به رسمیت شناختن.

هر شرکت با تکنولوژی سیاسی درست باشد ؟

چقدر هر چند تمام خواهد شد و این موضوع businesswise?

شاید رقابتی ترین منطقه ای که از ظهور ناگهانی ضرورت به کار از خانه ویدئو کنفرانس.

شما باید بروید با مایکروسافت تیم یا زوم? از اجتماعی و سیاسی چشم انداز است.

هفته گذشته آن را تمام شده بسیار دشوار است. روز دوشنبه 250 نفر از کارکنان مایکروسافت به نام Satya Nadella مدیر عامل و معاون اجرایی رئیس جمهور از شرکت استراتژی هسته خدمات مهندسی و عملیات Kurt Delbene به خروج این شرکت از تمام پلیس قراردادها و حتی حمایت از defunding از اداره پلیس سیاتل.

تاریخچه ارائه نمی دهد بیش از حد امید. مایکروسافت در طول این چند سال با آن مواجه ناآرامی های کارکنان برای همکاری با ما مهاجرت و گمرک, وزارت دفاع (بدنام جدی قرارداد که در مورد آمازون است که هنوز هم زخم) و پنتاگون. کارمند نگرانی نیست به نظر می رسد که منجر به این شرکت اغلب در حال تغییر مواضع خود.

کسانی که با تردیدی در مورد این مسائل باید زوم را انتخاب کنید, راست?

خوب این بستگی به این دارد که خود را سیاست دروغ است.

سوالات خواسته شده است در مورد زوم را به ظاهر راحت رابطه با چین و کلیدهای رمزنگاری است که به نظر می رسد, اوه, اشتباه فرستاده شده وجود دارد. هفته گذشته وجود داشت kerfuffle پس از زوم بسته (پرداخت می شود) به حساب یک گروه از فعالان مستقر در ایالات متحده است. این شرکت ادعا کرد که آن را مطابق با قانون محلی است. پست-kerfuffle, حساب دوباره فعال شد.

نیست که مایکروسافت دقیقا خودداری از چین با وجود این که کشور پرهیاهو و استبدادی نگرش ادا در واژگان همبستگی اجتماعی است.

و باید یک ذکر تنوع اینجا ؟ وجود دارد هر گونه قابل توجهی فن آوری شرکت است که واقعا پیشرفت قابل ملاحظه در این منطقه ؟ به نظر نمی رسد آن را دوست دارم. در واقع ضربه محکم و ناگهانی مدیر عامل بنا به گزارش هفته گذشته اعلام کرد که او نمی خواهد فاش تنوع تعداد زیرا آنها ممکن است نشان می دهد که دره سیلیکون نیست متنوع است.

آیا مصرف کنندگان مراقبت ؟

آیا شما ببینید که چگونه این مشکل همه است ؟ شما خواهید بود در کنار فرشتگان, اما آن را سخت به آنها را پیدا کنید.

که برگ بسیار دردناک سوال. اگر کارکنان از شرکت های فن آوری ممکن است احساس این است که لحظه ای خود را به اثر واقعی اجتماعی و سیاسی تغییر خواهد مصرف کنندگان در واقع مراقبت ؟

آن را به عنوان اگر, اپل, برای مثال ایستاده بود تا برای بیشتر لیبرال خوب وقتی که می آید به کسب و کار خود را در چین. من نمی شنیدن بیش از حد بسیاری از mutterings از داخل کوپرتینو و یا از آن به شدت مصرف کنندگان وفادار این چیزی است که باید انجام شود. هفته گذشته در واقع اپل حذف پادکست برنامه های که نمی شد در هماهنگی با چین واحد عمومی صدا.

یکی از ویژگی های ذاتی بشریت است که آن نفاق ناامید. ما قربانی بسیاری از اصول این فرصت برای به دست آوردن چیزهایی است که ما احساس خوب-حتی در صورتی که احساس می کشد اما چند ثانیه.

ما ادعا می کنند ما واقعا در مورد یک موضوع -- می گویند حریم خصوصی-و blithely رفتار در راه است که به طور کامل ضد ما ادعا می کنند.

اگر مایکروسافت و یا زوم ناگهان دیدم واقعی مصرف کنندگان واقعی به نوبه خود در برابر آنها را به صورت اجتماعی و سیاسی آنها ممکن است شروع به عمل می کنند بیشتر با زور و اجبار و نه فقط همهمه یک ملودی از آزادی است. به جای کسب و کار خواهد بود کسب و کار و پول خواهد شد به دنبال در هر کجا که ممکن است.

بنابراین برای همه است که فعالان ممکن است مایل است که انسان تا به حال سازگار قطب نمای اخلاقی که قطب نما در عمل با توجه به بسیار چالاک میدان مغناطیسی.

شما هر چند ممکن است ساخته شده از sterner اخلاق. شما ممکن است فکر می کنم شما می توانید از هر دو تیم مایکروسافت و زوم به نفع گوگل را ملاقات کند.

گوگل بسیار تمیز اخلاقی مواضع آن را نمی کند? چرا آن ایستاده بود در مقابل چین در سال 2010 و گفت: "من همه چیز را برای پول, اما من نمی خواهد انجام دهد."

در عین حال برخی از خود گوگل کارکنان کمتر به نظر می رسد که برخی از این شرکت است که مانند یک مدافع حقوق بشر دیگر.

اخلاق. آن را یک ایده خوب است.

بنابراین شما می توانید انتخاب شرکت های با تکنولوژی همراه اخلاقی ، حقیقت غم انگیز به نظر می رسد که مصرف کنندگان نیست. نه بسیاری از شرکت های بزرگ که مشتریان از شرکت های فن آوری.

برای همه است که برخی ممکن است شنیده ام که Facebook در دست تهمت هواداران آنها همچنان به شایعات وجود دارد. برای همه است که توییتر به نظر می رسد عصبانی صفحه اصلی بیشتر لیبرال انواع محافظه کاران آن را پیدا کردن یک جای خوب برای انتشار نام تجاری خود را از صفرا.

برای همه است که آمازون تلاش می کند به نگاه خوب ارائه نمی شود پلیس آن (غیر قابل اعتماد) نرم افزار تشخیص چهره, آن را هنوز هم لذت می برد بسیار دنج-و برخی ممکن است بگویند که به شدت سوال برانگیز -- ارتباط با اجرای قانون از طریق آن سرزده حلقه doorbells. و این کسب و کار جدید از پلیس اجازه می دهد به استفاده از آمازون تشخیص صورت برای یک سال ؟ خوب کارکنان و مبارزه برای آن, آه, دو سال پیش. در حال حاضر اگر چه روابط عمومی به نظر می رسد خیلی بهتر است.

ما در حال زندگی در زمان هنگامی که هیچ چیز امن است. نه تکنولوژی و قطعا نه اخلاقی اظهارات از شرکت های فن آوری.

شما می توانید تصمیم بگیرید که چه سوال برای شما. در پایان, شما به احتمال زیاد سکس با سهولت استفاده از عمق هزینه و گاه به گاه غیرعقلانی گرم ارتباط با یک نام تجاری و یا دیگر.

هنگامی که زوم تبدیل به یک فعل شما در حال رفتن به تفکر بیش از حد در مورد آن اتهام ارتباط با چین ، شما باید برای زوم به زوم ،

اما اگر شما می خواهید به عنوان خالص به عنوان شما می توانید در انتخاب ویدئو کنفرانس ارائه دهندگان شاید آن را به ارزش نگاه کردن به صفحات اصلی مایکروسافت و زوم.

سابق در حال حاضر برخوردار سیاه مستطیلی در حمایت از زندگی مهم است. آن را اعلام کرد این شرکت است "ایران برای تغییر." همانطور که برای زوم روی صفحه هیچ اشاره ای به سیاه و سفید زندگی می کند مهم نیست در همه.

از راه دورtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن