مایکروسافت تیم های نسخه رایگان: در حال حاضر این زندگی نوشتن شرح تصاویر و به صورت فله تا ویدئو های خود را-ویژگی های چت

برای اولین بار کساد مایکروسافت مجبور به ارائه یک نسخه رایگان از تیم های چت و در حال حاضر 'تصویری-اولین' لباس

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 26 خرداد 1399

برای اولین بار کساد مایکروسافت مجبور به ارائه یک نسخه رایگان از تیم های چت و در حال حاضر 'تصویری-اولین' لباس زوم موظف است مایکروسافت به صورت فله تا تیم های تصویری-ویژگی های چت برای کاربران رایگان.

یکی از آخرین اضافه شده به این نسخه رایگان از تیم های ویدئو کنفرانس زنده است نوشتن شرح تصاویر و از ویژگی های که قبلا فقط در دسترس برای مشتریان شرکت با دفتر 365 اشتراک.

این قابلیت تنها در پیش نمایش در ایالات متحده زبان انگلیسی در حال حاضر اما آن می تواند مفید باشد برای افرادی که با مشکلات شنوایی یا در هر موقعیتی که در آن مردم پیدا کردن آن را آسان تر به درک زبان انگلیسی با خواندن متن. با این حال تیم نمی صرفه جویی در زندگی نوشتن شرح تصاویر و.

ببینید: آن بالا گواهی نامه های خود را برای افزایش حقوق و دستمزد (رایگان PDF) (TechRepublic دانلود)

Microsoft 365, رئیس, Jared Spataro برجسته زنده-نوشتن شرح تصاویر و ویژگی های در یک خلاصه ای از تازگی منتشر شده ویژگی برای نسخه رایگان.

در میان ویژگی های جدید است که توانایی برای اضافه کردن زمینه های سفارشی به تیم به عنوان ZDNet گزارش هفته گذشته است. سفارشی پس زمینه ها علاوه بر تاری پس زمینه و گالری موجود از مایکروسافت افکت های پس زمینه.

در حالی که اثرات ارائه برخی از حفاظت از زمينه حواس او را پرت در صفحه اصلی مایکروسافت ارائه می دهد هیچ تضمینی وجود ندارد که آنها را به پنهان کردن همه اطلاعات حساس است.

مایکروسافت حجیم کردن نسخه رایگان از تیم ها در یک تلاش آشکار برای رقابت با زوم و ضبط همان مقدار از رشد آن لذت می برد در طول coronavirus همه گیر از راه دور-کار رونق.

این ماه مایکروسافت آغاز شده اجازه می دهد کاربران از نسخه رایگان از تیم به راه اندازی یک تصویری نشست. قبلا رایگان کاربران تیم تنها می تواند پیوستن به یک جلسه تنظیم توسط کاربر با پرداخت تیم حساب. کاربران می توانند ایجاد یک لینک برای به اشتراک گذاشتن با دیگران و یا برنامه ریزی یک جلسه از طریق مایکروسافت چشم انداز و یا تقویم گوگل.

مایکروسافت همچنین در مسابقه برای ارائه پشتیبانی برای 49 بر روی صفحه نمایش صفحه شرکت کنندگان در تیم های تصویری جلسات که مطابقت با زوم روی صفحه نمایش ظرفیت شده است که یکی از دلایل موفقیت آن در طول بیماری همه گیر.

برخی از معلمان شکایت کرده است که نه فرد بر روی صفحه نمایش در حد تیم نیست کافی برای کنترل از راه دور درس. قبل از, ممکن است تیم های کاربران می تواند تنها چهار شرکت کنندگان در یک تماس تصویری.

Spataro افتخار است که تماس های تصویری در تیم های رشد "بیش از 1000%" در مارس اما او ارائه شده هیچ پایه شکل است. مایکروسافت نیست به روز تیم های روزانه کاربر فعال تعداد پس از اعلام آن را از 44 میلیون در ماه مارس به 75 میلیون نفر در پایان ماه آوریل است.

ببینید: جدید مایکروسافت تیم: تیم-اسکایپ همکاری plus pop-out چت ویندوز

زوم دیدم که روزانه تعداد شرکت کنندگان رشد از 10 میلیون در ماه دسامبر به 200 میلیون دلار در ماه مارس با قله از 300 میلیون دلار در مارس به تازگی افتخار آن را تا به حال تعداد بی سابقه ای از تصویری رایگان شرکت کنندگان در آنها به آن امیدوار است برای تبدیل به مشتریان پرداخت می شود در آینده.

در طول چند ماه گذشته مایکروسافت معرفی اسکایپ برای مصرف کننده و تیم یکپارچه سازی بهبود یافته پخش قابلیت استفاده از اسکایپ تکنولوژی و ساخته شده آن را آسان تر برای نصب سفارشی قدرت برنامه های مبتنی بر کسب و کار نرمافزار به تیم.

در شرکت مایکروسافت بازنشسته خواهد شد اسکایپ برای کسب و کار آنلاین در جولای 31, 2021 و همانطور که از سپتامبر گذشته آن را تنها ارائه تیم جدید به Office 365 مشتریان.

تفاوت کلیدی بین این نسخه رایگان از تیم ها و نسخه پرداخت شده است که این میزان ذخیره سازی در دسترس به هر کاربر و تضمین آپ تایم. تیم های رایگان ارائه می دهد 2GB برای هر کاربر و بدون تضمین سطح خدمات در حالی که پرداخت برای نسخه فراهم می کند 1TB و 99.9% uptime با پرداخت غرامت مالی اگر آن را سقوط به زیر این سطح.

custom-background-use-live-captions1.png

نسخه رایگان از تیم می شود زندگی می کنند نوشتن شرح تصاویر و از ویژگی های که قبلا تنها برای مشتریان شرکت با دفتر 365 اشتراک.

تصویر: مایکروسافت

بیشتر بر Microsoft تیم

 • مایکروسافت تیم: در حال حاضر شما می توانید تمام خود را اضافه کردن تصاویر پس زمینه به ویدئو جلسات
 • مایکروسافت تیم: در حال حاضر نسخه رایگان و در نهایت به شما اجازه ایجاد تصویری جلسات
 • مایکروسافت تیم های مقابل زوم: ما در حال کار بر روی 49 بر روی صفحه نمایش ویدیو تماس گیرنده هم می گوید مایکروسافت
 • جدید در مایکروسافت تیم: تیم-اسکایپ همکاری plus pop-out چت ویندوز
 • مایکروسافت تیم های اتاق ها: سوئیچ به OAuth تأیید 2.0 توسط Oct 13 یا جلسات خود را نمی خواهد کار
 • مایکروسافت تیم های' ویژگی های جدید: تن از همکاری از راه دور کار بهبود
 • مایکروسافت تیم های' ویژگی های جدید: چت گروهی جهش از 100 به 250 نفر
 • به عنوان مایکروسافت سیاهی تیم رشد شل مدیر عامل شرکت می گوید آن را یک رقیب نیست
 • جدید مایکروسافت تیم امکانات: ویدئو برای نشان دادن 9 نفر بر روی صفحه نمایش بیشتر به زودی
 • مایکروسافت تیم های مقابل زوم تصویری جلسات: مایکروسافت سیاهی برتر امنیت و حریم خصوصی
 • هیچ-کد نرم افزار: مایکروسافت قدرت برنامه های بهتر می شود, تیم های, لینک ها و واقعیت ترکیبی
 • جدید ویندوز 10 اشکال بازدید خانه کارگر: Outlook, Office 365, تیم می تواند دسترسی به اینترنت
 • مایکروسافت: این است چگونه coronavirus خانه-کار در حال تغییر است ما توسعه دهندگان عادات
 • شل: Microsoft تیم نه تنها نسخه های محصول ما اما ما تبلیغات بیش از حد
 • چگونه برای ایجاد تیم ها و کانال ها در نرم افزار Microsoft تیم TechRepublic
 • زوم در مقابل مایکروسافت تیم: کدام برنامه چت تصویری برای استفاده در طول قرنطینه CNET


 • tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
  آخرین مطالب