مایکروسافت شروع می شود نورد پول در اکسل امور مالی شخصی-مدیریت ویژگی

اعتبار: مایکروسافت مایکروسافت در حال ساخت در دسترس آن وعده داده شده "پول در اکسل" ویژگی به مایکروسافت 365 شخ

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 26 خرداد 1399
moneyinexcel.jpg
اعتبار: مایکروسافت

مایکروسافت در حال ساخت در دسترس آن وعده داده شده "پول در اکسل" ویژگی به مایکروسافت 365 شخصی و خانوادگی مشترکین شروع با کسانی که در ایالات متحده است. این بودجه-قابلیت ردیابی-و نه به اشتباه گرفته شود با پول مایکروسافت, نرم افزار -- یکی از تعدادی از مصرف کننده محور امکانات مایکروسافت در حال اضافه کردن به آن rebranded Office 365 مصرف کننده برنامه های اشتراک که این شرکت پرده برداری کرد در اواخر ماه مارس است.

پول در اکسل یک قالب و اضافه کردن در اکسل. این قابلیت اجازه می دهد تا کاربران برای اتصال به حساب های بانکی خود را, کارت های اعتباری و سرمایه گذاری و وام حساب به طور خودکار به اکسل به طوری که آنها می توانند وارد معاملات و دیگر اطلاعات حساب را به یک صفحه گسترده اکسل. کاربران می توانید پیگیری هزینه های عادات و دیدن هزینه های ماهانه بالغ از طریق "عکس فوری" ورق.

ارتباط بین حساب های مالی و اکسل به کار گرفته شده است توسط یک شخص ثالث پلاگین از شطرنجی که در حال حاضر پشتیبانی از قابلیت اتصال به بیش از 10 ، 000 نهادها از جمله بانک های خرده فروشی و جامعه اتحادیه های اعتباری.

پول در اکسل قابلیت های موجود به موجود M365 شخصی و یا خانواده مشترکان از طریق این دانلود. مایکروسافت نشان می دهد با استفاده از پول در اکسل در PC یا مک با استفاده از ویندوز 10 و لبه و یا مرورگر کروم زمانی که ممکن است برای بهترین تجربه. کاربران نیاز به ویندوز 10 1903 یا بعد و یا سیستم عامل Mac OS X (MacOS 10.9 و یا بعد از آن) برای استفاده از این ویژگی.

مایکروسافت گفته آنها خواهد شد گسترش پشتیبانی جهانی برای پول در اکسل "در آینده است." هیچ تجربه رایگان برای پول در اکسل, معنی به استفاده از آن, مردم نیاز به Microsoft 365 شخصی و یا خانواده اشتراک. که گفت: وجود 30 روز محاکمه آزاد در آمریکا برای این اشتراک بنابراین کسانی که علاقه مند می تواند پا زدن لاستیک.

برای جزئیات بیشتر در مورد پول در اکسل, دیدن این پرسش و پاسخهای متداول (FAQ) صفحه.

ماه گذشته مایکروسافت آغاز شده نورد از دیگر ویژگی های جدید برای مایکروسافت 365 شخصی و خانوادگی مشترکین: خود ایمنی خانواده نرم افزار برای iOS و آندروید. این برنامه در دسترس هستند در محدود پیش نمایش قالب برای تست.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de