مایکروسافت می گوید آن را در ادامه بحث به خرید Infinite عملیات در ایالات متحده

در پنج شنبه مرداد 2, مایکروسافت اذعان علنی و رسمی که مایکروسافت این است که در بحث در مورد خرید و ایالات متحده

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 13 مرداد 1399
tiktokmicrosoft.jpg

در پنج شنبه مرداد 2, مایکروسافت اذعان علنی و رسمی که مایکروسافت این است که در بحث در مورد خرید و ایالات متحده در عملیات Infinite پلت فرم های ویدئویی. مایکروسافت گفته از طریق یک پست وبلاگ که مدیر عامل مایکروسافت ساتیا نادلا رئیس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ملاقات کرده بود و Microsoft "آماده شده به ادامه بحث به کاوش خرید Infinite در ایالات متحده است."

مایکروسافت "متعهد به دستیابی به Infinite موضوع به یک امنیت کامل بررسی و ارائه مناسب منافع اقتصادی به ایالات متحده آمریکا از جمله وزارت خزانه داری ایالات متحده" پست وبلاگ گفت.

مایکروسافت در حال بحث در مورد هر دو داشتن و عامل Infinite در آمریکا و کانادا و استرالیا و نیوزیلند گفته است. مایکروسافت ممکن است دعوت از سرمایه گذاران دیگر به یک اقلیت به اشتراک گذاری در خرید.

مایکروسافت قصد دارد برای ادامه بحث و گفتگو با Infinite پدر و مادر شرکت ByteDance "قانون مهاجرت و ملیت موضوع هفته" خواهد شد و تکمیل بحث به بعد از 15 سپتامبر سال 2020 خبر داد. در آن زمان مایکروسافت قصد دارد برای ادامه بحث و گفتگو با دولت ایالات متحده از جمله مغلوب ساختن پیشی جستن پست وبلاگ گفت.

مایکروسافت می خواهد مطمئن شویم که آن را می افزاید: "در سطح جهانی و امنیت و حفظ حریم خصوصی و امنیت دیجیتالی حمایت" پست وبلاگ گفت. مایکروسافت همچنین اطمینان حاصل شود که تمام اطلاعات خصوصی از Infinite ایالات متحده به کاربران منتقل می شود و باقی می ماند در آمریکا اگر هر یک از داده ها که در حال حاضر ذخیره می شود و یا حمایت در خارج از ایالات متحده مایکروسافت خواهد اطمینان از آن است که حذف شده از سرور های خارج از کشور پس از آن منتقل شده است, این پست وبلاگ گفت.

Infinite ادعای آن مراکز داده قرار دارد به طور کامل در خارج از چین است که هیچ یک از داده های خود را منوط به قانون است. ByteDance عمل یک سرویس جداگانه به نام Douyin برای خدمت به بازار چین است. ByteDance در حال حاضر عمل خود را hyperscale مراکز داده در ایالات متحده و فروشگاه های ایالات متحده تمام داده های کاربر در ایالات متحده با پشتیبان redundnacy در سنگاپور با توجه به شرکت.

مایکروسافت مقامات مشخص بحث به عنوان "مقدماتی" و اشاره کرد که مایکروسافت قصد ندارد به ارائه هر گونه به روز رسانی بیشتر در این بحث تا زمانی که یک نتیجه قطعی.

در جولای 31, کلمه, که, مایکروسافت, بود, بحث در مورد امکان خرید Infinite ایالات متحده عملیات از ByteDance شروع به گردش. بیش از آخر هفته به مایکروسافت گزارش را متوقف مذاکرات با ByteDance به دلیل نگرانی که مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است ممنوعیت Infinite در آمریکا

معلوم نیست دقیقا چرا مایکروسافت تبدیل شده است که بیشتر یک شرکت با تکنولوژی فروشنده می خواهد Infinite. همچنین مشخص نیست که مایکروسافت تا چه حد خواهد بود مایل به پرداخت هزینه برای آن.



tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن