مایکروسافت هل جدید ویندوز 10 تست شاخه به آن Dev تست

ویندوز 10 یک روز پس از آن اولین ویندوز 10 20H2 آزمون ساخت های موجود برای یک گروه از Windows Insider تست مای

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 28 خرداد 1399

ویندوز 10

یک روز پس از آن اولین ویندوز 10 20H2 آزمون ساخت های موجود برای یک گروه از Windows Insider تست مایکروسافت در حال هل دادن آن ساخت از یک آزمون جدید شاخه به آن Dev تست. (Dev تست هستند کسانی که قبلا شناخته شده به عنوان سریع حلقه و جست و خیز پیش رو حلقه تست.)

در ژوئن 17, مایکروسافت ساخته شده در دسترس ساخت 20150 به Dev. مایکروسافت گفته است که سریع حلقه/Dev کانال های ایجاد شده به خاص آینده ویندوز 10 قابلیت منتشر شده است. به عبارت دیگر Dev در حال تست یک دسته از ویژگی های است که ممکن است یا نه ممکن است شامل در آینده ویندوز 10 قابلیت انتشار. اما امروز ساخت آزمون برای اولین بار از جدید RS_PRERELEASE شعبه است که موسوم به "آهن است." برخی از ویژگی های است که آزمایش به عنوان بخشی از این شاخه به احتمال زیاد تا پایان در ویندوز 10 21H1 به دلیل در بهار 2021.

(ویندوز 10 20H2 که از دیروز در حال آزمایش توسط خودی در بتا کانال در نظر گرفته شده است بخشی از "منگنز" موج برای کسانی که در تلاش برای پیگیری اسامی در خانه.)

مانند بسیاری از اوایل Dev/سریع حلقه های ایجاد شده امروز تست جدید ساخت نیست و شامل بسیاری از ویژگی های جدید قابل توجه. مایکروسافت به احتمال زیاد بیشتر اضافه کردن ویژگی های جدید به عنوان تیم کار بر روی "آهن" اضافه کردن آنها را داخلی بین در حال حاضر و در ماه دسامبر سال 2020 است. آن شامل تعدادی از رفع اشکال و به روز رسانی.

ساخت 20150 شامل سه ویندوز جدید گرافیک برای لینوکس (WSL) ویژگی های آن است. این سه عبارتند از GPU compute WSL نصب و WSL به روز رسانی. GPU compute را قادر می سازد لینوکس باینری به اهرم یک کاربر GPU که گفته خواهد شد قرعه کشی بزرگ برای کسانی که در حال انجام یادگیری ماشین و داده های علوم کار در داخل WSL. این WSL نصب فرمان اجازه می دهد تا کاربران نصب WSL با یک فرماندهی واحد. و WSL به روز رسانی اجازه می دهد تا کاربران برای مدیریت هسته لینوکس نسخه استفاده شده توسط WSL 2 توزیعهای.

مایکروسافت گفته GPU دسترسی برای WSL2 خواهد بود که چند هفته پیش.

امروز جدید ساخت نیز نشانه شروع Microsoft نورد کردن جعبه جستجو در برنامه به طور پیش فرض تنظیمات صفحه. مایکروسافت مقامات می گویند در جعبه جستجو و عملکرد باید بهبود یافته با این نسخه.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب