مایکروسافت: ویندوز و لینوکس در حال توسعه, Android web apps ؟ در اینجا یک منبع جدید

مایکروسافت در حال راه اندازی یک صفحه فرود جدید با هدف توسعه دهندگان که با استفاده از ویندوز و کار با کراس پلت فرم ابزار توسعه دهنده مانند Node.js واکنش نشان می دهند جاوا Kotlin, Python, Xamarin و اندروید استودیو.

این منابع جدید caters به توسعه دهندگان که در حال استفاده از ویندوز برای ساخت سایت, خدمات و سیستم های مبتنی بر لینوکس ابر محیط و دستگاه های آندروید.

این نیز ارائه می دهد منابع برای توسعه دهندگان تعویض از مک به ویندوز و نکاتی در مورد استفاده از منبع باز ابزار در کنار کلید مایکروسافت برنامه های مانند مایکروسافت تیم های ویژوال استودیو کد, ویژوال استودیو, چشم انداز و کلمه.

همچنین راهنمایی در مورد استفاده از مایکروسافت آخرین منبع باز ابزار از جمله ویندوز 10 ویندوز گرافیک برای لینوکس ترمینال WinGet پنجره Package Manager و PowerToys.

مایکروسافت بوده و به تدریج ساخت تا مجموعه خود را از منبع باز ابزار برای توسعه در ویندوز 10 این ممکن است انتشار WinGet package manager به عنوان به خوبی به عنوان نسخه 1.0 از پنجره ترمینال.

آن را نیز به طور منظم اضافه کردن جدید آب و برق به PowerToys و در حال آماده سازی WSL برای اجرای گرافیکی لینوکس برنامه های کاربردی و همچنین ارائه GPU دسترسی برای WSL.

“اگر شما به استفاده و یا در حال توسعه بر روی ویندوز ما باید خود را به عقب. ما می دانیم که تعویض به ناآشنا پلت فرم/محیط زیست می تواند تاثیر بهره وری خود را تا زمانی که شما می توانید به راحتی پس از این فرود صفحه را نیز شامل راهنمایی برای کمک به شما در نقشه خود لینوکس/مک رفتارهای (به عنوان مثال کلید های میانبر صفحه کلید) برای ویندوز” توضیح می دهد که غنی ترنر ارشد برنامه مدیریت بر روی ویندوز توسعه دهنده تیم.

به عنوان بخشی از ابتکار عمل مایکروسافت ایجاد یک مخزن جدید در GitHub به طور خاص برای مسائلی که بر توسعه دهندگان با استفاده از ویندوز برای ساخت برنامه های کاربردی برای ویندوز و یا لینوکس و آندروید دستگاه های IoT, سرور, ظروف و ابر.

توسعه دهندگان می توانند با استفاده از مخزن به گزارش مشکلات با توسعه ابزار مانند کامپایلر و همچنین در زمان اجرا سیستم عامل مانند Node.js, .خالص و پایتون.

ترنر توضیح می دهد که مخزن اجازه می دهد تا توسعه دهندگان که با استفاده از ویندوز ارائه و بحث در مورد مسائل به طور مستقیم با تیم مهندسی ویندوز که در حال حاضر نیست که یک مخزن خود را. این مسائل می تواند شامل مشکلات با استفاده از ویندوز خود و یا کد در حال اجرا در ویندوز است.

و او اضافه می کند که در ابتدا مایکروسافت تنها توان پذیرش توسعه دهنده مربوط به مسائل مربوط به عملکرد در ویندوز به جای اشکالات موثر بر جریان اصلی کاربران است. اما این طرح به گسترش دامنه این مخزن شامل حالات دیگر.

ویندوز 10

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>